Close
  • Ana
  • /
  • Yaşam Tarzı
  • /
  • Emmi Dental Profesyonel ultrasonik diş fırçası incelemesi

Emmi Dental Profesyonel ultrasonik diş fırçası incelemesi

Bu sana iyi bir fikir gibi geliyor mu? TheEmmi Dental Professional ultrasonik diş fırçasının maliyeti yaklaşık olarak aynıPhilips Sonicare DiamondClean SonicveyaOral-B Pro 7000 SmartSeries.


Ancak, 10 yaşında bir çocuk tarafından tasarlanmış gibi görünüyor, ağzınıza koyduğunuzda neredeyse hiç hareket ediyormuş gibi hissetmiyor ve tam da olduğu gibi sadece Emmi Dental tarafından üretilen 'özel' diş macunu gerektiriyor. Evet, aynı anda acele etmeyin.

Bununla birlikte, bunu ve diğer birkaç eksikliği aşabilirseniz, Emmi Dental Professional ultrasonik diş fırçası, dişlerinizi temizlemek ve diş etlerinizin bütünlüğünü çok iyi korumak için temel işini yapar.

120 £ | Emmi Dental Professional ultrasonik diş fırçası satın alın

• En İyi Elektrikli Diş Fırçası alıcı kılavuzumuzun tamamını okuyun


Emmi Dental Professional ultrasonik diş fırçası: temizleme performansı

Emmi Dental, Philips'in Sonicare fırçalarına benzer şekilde hızla titreşir. Bununla birlikte, aslında, bireysel hareketlerin zar zor algılanabildiği noktaya kadar çok daha hızlı titreşir.

Ne yazık ki bu, onu ağzınıza soktuğunuzda, hiçbir şey yapmıyormuş gibi hissettiriyor, bu da umut verici bir başlangıç ​​değil.


Ancak Emmi Dental'in Emmident adlı kendi diş macunu ile birlikte,Her yerde Flight of the Conchords severleri memnun edecek- bu ultra hızlı salınım, dişleriniz arasındaki mikro baloncukları patlatır. Sözde.

Tüm bunları bir kullanıcı olarak doğrulamak çok zordur, ancak açıklama tabletlerini kullanarak doğrulayabileceğimiz şey, temizliğin çok iyi olduğu ve büyük isim rakipleriyle hemen hemen aynı seviyede olduğudur. İnternetteki bazı kullanıcılar, sigaradan veya yıllarca süren kötü diş hijyeninden kaynaklanan ağır lekeleri gidermede iyi olduğunu bildirdi, ancak bunu gerçekten doğrulayamayız veya inkar edemeyiz çünkü dişlerimiz gerçekten iyi durumda.


Emmi Dental Professional ultrasonik diş fırçası: fiyat

Yaklaşık 120 sterlinlik Emmidental, büyük rakipleriyle aynı çizgide. Fırçalar da dört kişi için yaklaşık 20 £ ile karşılaştırılabilir, bu da 9-12 ay dayanması gerekir.

'Özel' diş macunu, tüp başına 4 sterlin daha fazladır ve kullanmanız GEREKİR. Emmi Dental kesinlikle uzun ömürlü gibi görünmüyor - hafif, plastik ve kaba görünüyor - ancak görünüşü aldatıcı olabilir.

Emmi Dental Professional ultrasonik diş fırçası: pil ömrü

Pil ömrü, elektrikli diş fırçaları yaşlandıkça değişken hale gelebilir, ancak ilk ayında bu şeyi yalnızca bir kez şarj etmemiz gerekiyordu. Bu rakiplerinden çok daha iyi. Muhtemelen fırça kafasının minimum hareketi, yalnızca düşük güçlü bir motora ihtiyaç duyulduğu anlamına gelir.

Tam şarj etme, rakiplerine uygun olarak yaklaşık 24 saat sürer.


Emmi Dental Professional ultrasonik diş fırçası: tasarım

Şey, iğrenç, değil mi? Emmi Dental Professional ultrasonik diş fırçasında ayrıca, ağzınızın bir sonraki bölgesine ne zaman geçmeniz gerektiğini söyleyen herhangi bir zamanlayıcı veya başka araç yoktur, bu nedenle bunu kendiniz yapmanız gerekir.

Standart mod dışında temizleme modu da yoktur. Ama adil olmak gerekirse, ne olmuş yani? Oral-B veya Philips fırçalarımızda diğer modların hiçbirini asla kullanmıyoruz.

Tasarım açısından akıllıca olan, bu şeyin aslında temizleme şeklidir. Naziktir, görünüşte az enerji gerektirir ve aynı fiyat aralığındaki Oral B veya Philips diş fırçalarından daha fazla olmasa da kanıtlanabilir şekilde etkilidir.

Diğer bir fark yaratan, 'özel', boşluk dolduran diş macunu ile birlikte diş ipi ihtiyacınızı azaltabilecek korkutucu görünümlü diş arası bir araçtır. Bu sadece iyi bir şey olabilir.

Emmi Dental Professional ultrasonik diş fırçası: Karar

Bu, dişlere takıntılı teknoloji meraklıları için niş bir alet. Ve bunda yanlış bir şey yok. Hassas dişlere ve diş etlerine sahip olanlar için çok iyi bir yatırım olabilir, çünkü temizleme işlemi çok naziktir, zar zor hissedebilirsiniz.

Öte yandan, Oral-B ve Philips'in flagshi cihazlarından daha ucuz olmamasına rağmen, korkunç görünüyor ve hissediyor. Diğer elektrikli diş fırçalarını kullanırken güvenmeye başladığımız bir zamanlayıcıya sahip değil ve çevrimiçi olarak özel bir diş macunu satın almanızı gerektiriyor.

Bu nedenle, bazı açılardan iyi bir ürün olmasına rağmen, Emmi Dental Professional ultrasonik diş fırçasını gönülden tavsiye etmekte zorlanıyoruz.