Close
  • Ana
  • /
  • Saatler
  • /
  • G-Shock'un yeni Black-Out sürümü saatleriyle gizli moda girin

G-Shock'un yeni Black-Out sürümü saatleriyle gizli moda girin

Casio, G-Shock Mudmaster ve G-Shock Rangeman dijital saatlerinin yeni tamamen siyah sürümlerini tanıttı.


Uygun şekilde adlandırılan Black-Out saatler, bir sonraki saatinden sağlam ve gizli bir görünüm isteyen herkes için ideal olan karartılmış kadranlar, çerçeveler, kasalar ve kayışlara sahiptir.

Birincisi, siyah reçineden yapılmış ve çerçevesinde karbon fiber ekleri bulunan GG-B100-1BER Black-Out Mudmaster.

(Resim kredisi: G-Shock)

Saat, tarihi, artı alarmları, kronometreyi ve saatin birçok yerleşik sensöründen gelen okumaları göstermek için saat altı konumunda bir dijital ekranla geleneksel bir kadranı ve ibreleri birleştirir.


Bunlara bir pusula, termometre, barometre (bağıl yüksekliği belirlemek için kullanılabilir) ve adım izleyici dahildir. Ekran ayrıca ortam hava basıncını, pil şarj seviyesini (güneş paneli hesaba katılmadan önce talep edilen 22 aydır) ve beş adede kadar günlük alarmı gösterebilir.

Ayda 15 saniyeye kadar hassas olan Mudmaster, otomatik olarak ayarlanan bir takvime, 24 saatlik geri sayım zamanlayıcısına, otomatik aydınlatmalı bir ekrana ve saniyenin 1 / 1000'ine kadar ölçüm yapan bir kronometreye sahiptir.

Günlük gün doğumu ve gün batımı saatleri de gösterilir ve saat -10C'ye kadar düşük sıcaklıklarda çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Su geçirmezlik 200 metredir.


Black-Out Mudmaster, 55.4 mm çapında ve 19.3 mm kalınlığındaki önemli bir saattir. Fiyatı 325 £ ve şimdi mevcuttur.

(Resim kredisi: G-Shock)

Sırada eşit derecede gizli GW-9400-1BER Black-Out Rangeman var. Bu G-Shock, Mudmaster’ın ellerini tamamen dijital üç bölüme ayırarak değiştirir. Ayrıca Mudmaster’ın karbon fiber uçlarından yoksundur, ancak aksi takdirde 200 metre su geçirmezlik ve ortam sensörleri aralığıyla aynı tamamen siyah reçine kasa ve kayışı sunar.

Pil ömrü de 22 aydır (güneş panelinden eklenen enerjiyi hesaba katmadan) ve ayrıca -10C'ye kadar sıcaklıkları azaltabilir.


Black-Out Rangeman, Mudmaster'dan biraz daha küçüktür, ancak bu hala 55,2 mm çapında ve 18,2 mm kalınlığında büyük bir saattir.

Casio, Black-Out Rangeman'ı 299 £ olarak fiyatlandırıyor ve şu anda da mevcut.

Bunu beğendin mi?

  • WatchShop'ta G-Shock saatlerini satın alın
  • Goldsmiths'te G-Shock saatleri satın alın