Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Tüm Amazon Fire TV Stick aralığı azaltıldı, fiyatlar şimdi 24,99 £ 'dan başlıyor

Tüm Amazon Fire TV Stick aralığı azaltıldı, fiyatlar şimdi 24,99 £ 'dan başlıyor

Amazon Fire TV Stick'lerin tamamı şu anda Amazon'da indirimli. Buna Fire TV Stick, Fire TV Stick Lite ve Fire TV Stick 4k dahildir.

Bu tak ve çalıştır video yayıncıları, Netflix ve Disney+ gibi dünyanın en popüler yayın hizmetlerine HDMI bağlantı noktasına sahip herhangi bir ekrandan erişmenizi sağlar ve şu anda bu indirimler sayesinde hepsi önemli ölçüde daha ucuzdur.

Amazon Fire TV Stick Lite, Full HD görüntü kalitesi ve Alexa Voice Remote Lite sunan giriş seviyesi yayıncıdır. Bu, uzaktan kumandanın üzerinde TV kontrolleri olmaması anlamında standart Fire TV Stick'ten farklıdır. Lite ve standart çubuklar arasındaki diğer önemli fark, Lite'ın yalnızca Dolby Atmos sesini HDMI geçişi aracılığıyla desteklemesidir; bu, standardın çubuğun kendisinde yerleşiktir.

En önemlisi, hem Lite hem de standart Fire TV çubukları aynı görüntü kalitesini sunar ve her ikisinin de HDR, HDR 10, HDR10+ ve HLG video standartlarını destekler.


Görüntü kalitesinin belirgin bir yükseltme aldığı yer, adından da anlaşılacağı gibi çözünürlüğü Ultra HD seviyelerine çıkaran Amazon Fire TV Stick 4K'da. 4K TV'niz varsa, bu muhtemelen satın almanız gereken Fire TV Stick'tir.

Her bir Fire TV Stick anlaşmasının tüm ayrıntıları aşağıda görüntülenebilir:


Amazon Fire TV Çubuğu Lite |Önceki: 29,99 £ | Şimdi: £24,99 | Tasarruf: £5
Amazon'un yeni düşük fiyatlı yayıncısı aynı harika arayüzü ve Alexa ses kontrolünü sunar, bu nedenle favorilerinizi bulmak kolaydır. Uzaktan kumanda, 4K ve standart sürümlerden biraz daha basit ve yerleşik Dolby Atmos gelişmiş ses yok. Ancak Atmos'u umursamıyorsanız ve yalnızca bir Full HD ekrana sahipseniz, bu süper uygun fiyatlı bir satın almadır.Fırsatı Görüntüle


Amazon Fire TV Çubuğu |Önceki: 39,99 £ | Şimdi: £29,99 | Tasarruf: £10
Ekstra bir beşlik için, Lite ile aynı HD performansını sunan, ancak TV kontrolleri ve Lite'ın sahip olmadığı Dolby Atmos desteği gibi şeyleri geri ekleyen standart Amazon Fire TV Stick'i de alabilirsiniz. Bunları istiyorsanız, o zaman fazladan 5 sterlin bize göre bankayı zora sokmayacak ve ekstra harcamaya değer.Fırsatı Görüntüle

Amazon Fire TV Çubuğu 4K |Önceki: 49,99 £ | Şimdi £34,99 | Tasarruf: £15
Amazon'un sınıfının en iyisi yayın çubuğu artık %30 indirimli, bu da 35 sterlinin altında olduğu anlamına geliyor - aldığınız şey için gülünç ucuz. İncelememizde bu yayıncıya maksimum 5 yıldız verdik ve 'önermenin akıl almaz bir şey olduğu' sonucuna vardık. Birlikte verilen uzaktan kumanda, göz atmayı kolaylaştırır veya ne istediğinizi sormak için Alexa ses kontrolünü kullanabilirsiniz. 4K TV sahipleri için zahmetsiz.Fırsatı Görüntüle


Buradaki tüm fiyatlar, bizim görüşümüze göre burada Pingtwitter'te harika fırsatlar, çünkü bu yıl Amazon Prime Day'de gördüğümüz fiyatları tam olarak geçmeseler de geliyorlar.çokyakın ve her biri çok uygun fiyatlı teknoloji anlaşmaları kategorisine giriyor.

Sağladıkları paketler de harika, herhangi bir TV'ye, diğerlerinin yanı sıra Netflix, Disney+ ve Amazon Prime Video gibi popüler çevrimiçi akış uygulamalarına erişim sağlayan süper akıllı bir kullanıcı arabirimi anında enjekte ediyor. Bu hizmetlerden herhangi birine aboneliğiniz varsa, bir Fire TV Stick, sahip olduğunuz içeriğe HDMI bağlantı noktasına sahip herhangi bir TV'de (ki buHerTELEVİZYON).

Bir akış çubuğu fikrini seviyorsanız, ancak Amazon olmayan bir markayı tercih ediyorsanız, o zaman doğrudan aşağıda görüntülenebilecek en iyi fırsatlar olan Now TV Smart Stick'i de düşünmelisiniz.

Bugünün en iyi Now TV Smart Stick fırsatı 542 Amazon müşteri incelemesi ☆☆☆☆☆ ŞİMDİ TV Smart Stick ile 1... Amazon Prime £24,85 İndirimli Fiyat ŞİMDİ TV Smart Stick Inc 3... Jacamo £29,99 £24,99 Anlaşmayı Görüntüle ŞİMDİ HD ve... TV Smart Stick ile HD ve... Amazon Prime £ 28,99 Teklifi ŞİMDİ Görüntüle TV Smart Stick Inc 3... JD Williams £ 29,99 Teklifi Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz