Close
  • Ana
  • /
  • Stil
  • /
  • Her erkeğin sahip olması gereken temel stil öğeleri

Her erkeğin sahip olması gereken temel stil öğeleri

Bir erkeğin gardırobu pek çok şey olabilir ama kesinlikle olması gereken şey pratiktir. Bazı erkekler sadece ihtiyaçları olanı satın almayı tercih ederken, diğerleri terzilik zevklerini tam olarak ifade etmek için çok fazla zaman ve para harcıyor.


Gardırobunuzda eksik olan ne olursa olsun veya stil ile ilgili soruları nasıl ele alırsanız alın, her seferinde onu düzeltmenize yardımcı olabilecek bir dizi temel öğeye sahip olmalısınız.

Klasik kıyafetleri kullanarak minimalist bir gardırop inşa etmek istemiyor olsanız da, temel unsurlardan nötr renklerle başlamak iyi bir başlangıçtır. Bu, birbiriyle eşleşen ve çeşitli resmi ve gündelik durumlarda giyilebilecek eşyalar aramak anlamına gelir.

Keskin görünen ve pratik öğeler ararken size yardımcı olmak için, her erkeğin sahip olması gereken bu temel stil öğeleri listesini bir araya getirdik.


Lacivert blazer

Bu blazer, resmi veya gündelik etkinlikler için uygunluk arasında bir denge kurarken, lacivert rengi mevsime bağlı olarak bir dizi diğer nötr veya tamamlayıcı renk tonlarıyla eşleştirilebilir.

Buna, terzilik esnekliğine izin veren çeşitli katmanlama seçeneklerini ekleyin ve sizi birçok durumda taşıyacak bir temeliniz var. Deri ayakkabılarla veya bir çift spor ayakkabıyla giyin.


Donanma blazerlerini buradan satın alın:


Oxford gömlek

Dar kesim, beyaz Oxford gömlek hemen hemen her yerde giyilebilir. Yelpazenin daha akıllı tarafındayken, Oxford gömleğinin yapısı diğer gömleklerden daha az serttir ve hem resmi hem de gündelik etkinliklere uygundur.

Bir takım elbise ile keskinleştirin veya bir süveter ile rahat olun. Daha sıcak aylarda bir katmanı atabilir ve kolları sıvayabilirsiniz. Ve neden birde durun - hepsi beyaz olsa bile, sahip olduğunuz her birini kullanacaksınız.

Oxford gömleklerini buradan satın alın:


Donanma takım

Zaten sahip değilseniz, bir donanma kıyafetine yatırım yapmanın tam zamanı. Bu, gardırobunuzda sahip olabileceğiniz en çok yönlü ve zamansız eşyalardan biridir ve her zaman bir tane giyme fırsatı olacaktır. Bu sağlam bir yatırım.

Yukarıdaki girişlerde olduğu gibi, bir donanma kıyafeti çeşitli profesyonel ve resmi durumlarda giyilebilir ve nötr veya koyu renklerin karışımından oluşan gömlekler, ayakkabılar ve aksesuarlarla eşleştirilebilecek kadar çok yönlüdür. Bazıları siyah takımın daha da önemli olduğunu iddia ederken, bir donanma takımının daha iyi olmasa da bir seçim olmadığı birkaç durum vardır.

Donanma kıyafetlerini buradan satın alın:

Dar kesim kot

Yani en az bir kot pantolonunuz veya belki birkaç tane var, ama bunlar uzun ömürlü olacak şekilde mi yapılmış? Uzun süreli seçim yapmayan ucuz kot denizi ile daha fazla harcamaya değer.

Kaliteli bir kenar kot pantolon sadece diğer zımbalarınızla harika görünmekle kalmayacak, aynı zamanda hızlı moda meslektaşlarından daha iyi yaşlanacak ve daha uzun süre dayanacaktır.

Sıska ve asit yıkamalı kotlar düzenli olarak trend olup trend dışına çıkarken, en azından sizi her mevsimde taşıyacak bir çift çok yönlü ürününüz olmalıdır.

Dar kesim kotları buradan satın alın:

Spor ayakkabı

İyi bir krep çiftinin temel bir gardırop eşyası olduğunu söylemeye gerek yok. Ancak spor ayakkabı seçmek, en son hype sürümü ne olursa olsun satın almaktan daha fazlasıdır. Bir temel seçmeye gelince, çeşitli bağlamlarda şık görünecek basit ve pratik silüetlere gitmek de önemlidir.

Bu bizi beyaz spor ayakkabısına getiriyor. Bazıları siyah renk grubunun daha pratik olduğunu iddia ederken, beyaz genellikle daha şık bir seçenektir. Kişisel tercihler bir yana, basit bir beyaz tenis ayakkabısı pantolon, şort, bisiklet yaka tişörtler ve yakalı gömleklerle güzel görünecek. Sonuçta sadelik, nihai karmaşıklıktır.

Spor ayakkabılarını buradan satın alın:

Mavi gömlek

Bu, her erkeğin gardırobunun bir başka önemli öğesidir. Mavi gömlek, ihtiyaç duyduğunuz için beyaz Oxford gömlekle aynı seviyede ve aynı zamanda seçiminize renk katıyor. Yaka ve göğüs çevresinde çok gevşek olan gömleklerden kaçının. Doğru kesim, görünümünüzü keskinleştirirken şeklinizi tamamlayacaktır.

Mavi gömleğin çok yönlülüğü, onu çalışırken veya etkinliklerde giyebileceğiniz ve gardırobunuzdaki diğer renklerle eşleştirmenin kolay olduğu anlamına gelir. Donanma kıyafeti veya hatta chinos ile uyumludur (aşağıya bakın).

Mavi gömlekleri buradan satın alın:

Beyaz tişört

Bu bariz bir şey ama her gardırop için bir zorunluluktur. Temel beyaz tişört sadece klasik bir ürün değil, aynı zamanda kelimenin tam anlamıyla her şeyle iyi görünüyor. Aynı anda birkaç tane bulundurmamak için hiçbir sebep yoktur. Rahat bir görünüm için tişörtünüzü kot pantolon ve spor ayakkabılarla eşleştirin ya da ilkbahar ve sonbaharda bir katman seçimi yapın.

Siz varken, bu aynı zamanda lacivert tişörtlerden bahsetmek için iyi bir zaman çünkü bunlar, temeller listenizde beyazın yaptığı tüm kutuları işaretliyor. Ve son olarak, hangisini alacağınıza karar verirken, her seferinde kaliteli pamuk tercih edin.

Beyaz tişörtleri buradan satın alın:

Çince

İster zarif bir çocuk olun, ister yeni bir uyum arayan bir aile babası olun, düzgün bir çift çene takmak her zaman iyi bir fikirdir. Kot pantolonlara harika bir alternatiftir ve şık ile gündelik arasındaki çizgiyi aşar, yani onları hafta sonu çalışırken giyebilir veya süt satın almak için dışarı çıkarken bir çift parmak arası terlik giyebilirsiniz.

Endişelenmeniz gereken en önemli şey renktir. Haki mi yoksa gri mi seviyorsun? Şüpheye düştüğünüzde, kahverengi ayakkabılar ve beyaz veya mavi gömleklerle kolayca eşleştirebileceğinizden ikisini de alın. Gergin bir oturuş tercih ediyorsanız daha sivriltilmiş bir kesim seçin.

Çin dükkanı burada:

kahverengi ayakkabılar

Sadece pantolonunuzla kahverengi ayakkabılar giymek zorunda değilsiniz, aynı zamanda harika bir kombinasyon. Kaygan bir çift kahverengi ayakkabı, rotasyonunuza yalnızca yeni bir renk boyutu katmakla kalmaz - büyük olasılıkla gelecek sezona ve sonrasına kadar yetecek kadar siyah ayakkabı biriktirdikten sonra.

Diğer temel özelliklerde olduğu gibi, kahverengi ayakkabılar neredeyse her şeye uygundur, bu nedenle gerçekten kullanacağınız ayakkabılara yatırım yaparsınız. Aynı zamanda satın almayı planladığınız donanma kıyafeti için de mükemmel bir eştir.

Kahverengi ayakkabıları buradan satın alın:

Bir kol saati

Bu giriş için kıyafetten uzaklaşıp kol saatine doğru hareket ediyoruz. Bu, bazı erkekler için kesinlikle isteğe bağlı olsa da, stil seçeneklerinize yeni bir şey eklemek istiyorsanız, o zaman bu en iyi aksesuardır.

Göz atarken soracağınız büyük sorular, öncelikle, hangi tür kayışların peşinde olduğunuzdur. Klasik deri mi yoksa Milanese file mi? İkincisi, daha önce Apple Watch gibi bir akıllı saat kullanmadıysanız, dijital bir saate karar vermeden önce bir tane denemek isteyebilirsiniz. Analog meslektaşlarından önemli ölçüde farklılar.

Burada saat satın alın:

  • Kontrol eterkekler için en iyi saatler

Bunu beğendin mi?

  • Her erkeğin sahip olması gereken 6 temel spor ayakkabı stili