Close
  • Ana
  • /
  • Sağlık
  • /
  • Eve Premium Hybrid yatak incelemesi: rüya gibi yastıklama ve mükemmel sıcaklık düzenlemesi

Eve Premium Hybrid yatak incelemesi: rüya gibi yastıklama ve mükemmel sıcaklık düzenlemesi

Eve Premium Hybrid, Eve'in en lüks yatağıdır. birleştirirbeş1500'den fazla tam boyutlu cep yayı ile farklı yüksek teknoloji köpüklerin kalın katmanları. Eve bunu '28 cm'lik hibrit yatak cenneti' olarak tanımlıyor ve biz de aynı fikirde olmaya meyilliyiz. Aslında, bizimkilerde bir yer kaptı.en iyi yatak İngiltererehberlik etmek.

Premium yatak, bu markanın ürün yelpazesinin en üstünde yer alır.Orijinal Havva yatağıve temel ama yine de mükemmelEve Çakmak yatak. Üçü de yalnızca köpük veya hibrit (yaylar ve köpük) yatak olarak mevcuttur.

Böyle bir lüksün bir bedeli vardır ve RRP'de Eve Premium Hybrid daha pahalıdır. Bununla birlikte, satışlar çok nadir değildir - satın almadan önce, genel listemize gitmenizi öneririz.Eve yatak indirim kodları ve fırsatları. Bir yıldan fazla bir süredir bu şilte üzerinde uyuyoruz, bu yüzden iyi ve gerçekten test edildi. Eve Premium Hybrid yatak incelememizin tamamı için okumaya devam edin.

Eve Premium Hybrid incelemesi: tasarım

Eve Premium Hybrid'in tepesinde kapitone bir kılıf bulacaksınız. Sadece fermuarını çekip yıkamakla kalmaz, Eve antibakteriyel, mantar önleyici ve antimikrobiyal özellikler kazandırmak için kumaşa küçük gümüş iplikler örmüştür.


Sıradaki, hepsi keyifli bir uyku yüzeyi oluşturmak için birlikte çalışmak üzere tasarlanmış çok sayıda farklı köpük katmanıdır. En üstte, 'hoşgörülü yumuşaklık ve yatıştırıcı basınç tahliyesi' sunmak için tasarlanmış yeni bir tescilli köpük olan 'Floatfoam' var.belkiHatta üzerinde yüzüyormuş gibi hissedin). Bu, vücudunuza şekil veren ve özel basınç tahliyesi sağlayan bir bellek köpüğü levhasının üzerine oturur. Eve'in köpüğü, sıcaklığı düzenlemek ve şiltenin ısıyı tutmasını önlemek için grafit ile aşılanmıştır (bu, hafızalı köpükle ilgili bir sorun olabilir -hafızalı köpük vs yaylı yatakdaha fazla bilgi için açıklayıcı).

İşlerin fazla yumuşamasını önlemek için bir sonraki katman, omurganızı aynı hizada tutmak ve ihtiyacınız olan desteği sağlamak için daha sıkı bir köpükten yapılmıştır. Son olarak, bu bölümün alt kısmında, şiltenin kenarlarını güçlendiren (böylece çevresine yaklaştığınızda hemen yuvarlanacakmış gibi hissetmeyeceğiniz) ve koruyucu bir bariyer sağlayan köpük kılıf tabakası bulunur. tüm bu köpükler ve sıradaki yaylar arasında.


Eve Premium Hybrid yatak incelemesi

(Yukarıdan aşağıya) Kapak, Floatfoam katmanı, bellek katmanı, destek katmanı, köpük kasa, yaylar, kaymaz taban


(İmaj kredisi: Havva)

Alt kısmında 1500 adet 12cm paket yay bulunmaktadır. Bunlar, vücudunuzu desteklemek için uyum sağlamanın yanı sıra, şilte hava akışına izin verme avantajına sahiptir. Yayların bir hibritin hemen altında olması biraz sıra dışıdır - çoğu marka onları ortada bir yere sıkıştırır. Ancak Havva'da geriye kalan tek şey, yatağı vücudunuzda güvenli bir şekilde yerinde tutmak için kaymaz olan tabandır.karyola veya divan.

Eve Premium Hybrid yatak incelemesi: Ne kadar rahat?

Eve, Premium Hybrid'i orta sertlikte bir şilte olarak tanımlıyor ve biz de hemen hemen aynı fikirdeyiz, ancak bu aralığın daha sert ucuna yerleştirip 10 üzerinden 7,5-8 olarak derecelendirdik. Beğenilerinden belirgin şekilde daha sert. arasındaEmma Orijinal yatak– bu kesinlikle içine batmak yerine üzerinde uyuduğunuz bir şilte – ama hepsine alışmamız uzun sürmedi.

İlk geceden itibaren şilteyi harika bir şekilde destekleyici bulduk. (Daha yumuşak bir şey tercih ederseniz,Simba Hibrit Prodüşünmeye değer - ikisinin nasıl karşılaştırıldığını görünEve Premium Hybrid vs Simba Hybrid Proaşağı göster.)

Bir yıldan fazla bir süredir Eve Premium Hybrid'de uyuyoruz ve şimdiye kadar bir şilte ile yaşadığımız ağırlıksız hissetmeye en yakın olanı. Daha yumuşak üst katmanlar olağanüstü yastıklama sağlarken, alttaki destek köpüğü ve yaylar sizi yüzeye iterek tüm gece süren anında basınç tahliyesi sağlar. Yanımızda, önümüzde veya arkamızda yatsak da, onu hala son derece rahat buluyoruz.


Sıcaklık regülasyonu da mükemmeldir: gözden geçirenlerimizden birinin geceleri aşırı ısınma eğilimi var, ancak Eve Premium Hybrid ile bir kez bile olmadı - sıcak yaz aylarında bile. Geceleri serin kalmak için mücadele eden herkese bu yatağı gönülden tavsiye ediyoruz.

Tek hafif kıpırdamamız hareket aktarımıyla ilgili. Başlangıçta, şilte burada son derece yüksek puan aldı, tüm hareket tamamen emildi, ancak son zamanlarda biraz sürünme fark ettik - uykumuzu etkileyecek derecede değil, ancak uyanıksanız, bir eşin içeri tırmandığını veya tırmandığını fark edebilirsiniz. yataktan dışarı. Bununla birlikte, genel olarak şilte, hareketi izole etmede iyi durumda ve hala huzursuz bir partneri olan herkes için iyi bir şilte olduğunu düşünüyoruz.

Eve Premium Hybrid yatak incelemesi

(İmaj kredisi: Havva)

Bunun ters tarafı, çok fazla sıçrama olmamasıdır. Evet, tamamı köpüklü bir şilteden alacağınızdan biraz daha fazlası var, ancak bu özellikle önemli bir özellikse, cep yaylı bir seçenek seçmeniz daha iyi olur.

Son olarak, kenar desteği iyidir. Yanlara kadar güvenle uyuyabilirsiniz - bu da yatağı daha geniş gösterir - yuvarlanacakmış gibi hissetmeden. Yatak, ortada olduğu gibi yanlarda da aynı seviyede destek sağlar ve yatağın yanında otururken bile desteklenmiş hissedersiniz.

Sonuç olarak, Eve Premium Hybrid daha sert bir yataktır ve bu bazıları için bir anlaşma kırıcı olabilir. Ama bir şans verin diyoruz. Eve Premium Hybrid şiltede geçen yıl sahip olduğumuz kadar sürekli olarak iyi bir uyku çekmemiştik.

Eve Premium Hybrid yatak: Diğer insanlar ne düşündü?

Eve Premium Hybrid yatağı araştırın ve neredeyse mükemmel inceleme puanları bulacaksınız. İncelemeler konfor, destek, uzun ömürlü yapı kalitesi, sıcaklık düzenlemesi ve kaliteli hissi veren malzemeleri övüyor.

Şikayetlerin çoğu yatağın kalitesiyle ilgili değil: şu anda mevcut olan boyut seçeneklerinin olmaması gibi, yüksek fiyat da bir faktördür. Birkaç kişi kenar desteğini eksik buldu (diğerleri bu konuda aynı fikirde değil) ve bazıları kalıcı bir kimyasal kokuya dikkat çekti. İkincisi, hemen hemen tüm hafızalı köpük şilteler için bir risktir, ancak tüm şilteleri veya tüm insanları etkilemiyor gibi görünmektedir.

Bizim başka bir büyük isim lüks hibrit ile nasıl karşılaştırıldığını görün.Eve Premium Hybrid vs Simba Hybrid Proyüz yüze.

Eve Premium Hybrid yatak incelemesi

(İmaj kredisi: Havva)

Eve Premium Hybrid yatak incelemesi: fiyat

Eve Premium Hybrid, lüks bir fiyat etiketine sahip lüks bir yataktır. Etiket fiyatında, Double için 978 £, UK King için 1.128 £ ve 1.247 £ geri getirecektir. (Bize yönelin

Bu yüzden Emma, ​​Otty ve Simba gibi tüm 'orijinal' melez tekliflerden anlaşılır bir şekilde daha pahalı. Ancak, diğer premium şiltelerle karşılaştırdığınızda, diğerlerinin şarj ettikleriyle hemen hemen aynı doğrultudadır. Simba Hybrid Pro'dan daha ucuz ve yaklaşık olarakDere + Vahşi Lüks.

Ancak RRP'ye çok fazla odaklanmamak önemlidir, çünkü işin gerçeği, muhtemelen bu bedeli ödemek zorunda kalmayacaksınız.Ucuz yatak fiyatlarıtüm büyük markalarda ortaktır ve Eve de bir istisna değildir. bizim başımızaEve yatak indirim kodları ve fırsatlarıen güncel anlaşma için sayfa ve ayrıca ne tür fiyat düşüşlerini ne zaman bekleyebileceğinize dair bir fikir.

Bugünün en iyi arifesinde Premium Hibrit Yatak fırsatlarıEve Premium Hibrit Yatak -... eve uyku İngiltere £ 978 Görünüm Eve Premium Hibrit Yatak - Birleşik Krallık Çift Kişilik Eve Premium Hibrit Yatak -... eve uyku İngiltere £ 1.128 Görünüm Eve Premium Hibrit Yatak - UK King Eve Premium Hibrit Yatak -... eve uyku İngiltere 1.247 £ Görünüm Eve Premium Hibrit Yatak - Süper KingEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Eve Premium Hybrid yatak incelemesi: karar

Daha sert olan lüks bir hibrit arıyorsanız, Eve Premium Hybrid yatak kesinlikle buna değer. Daha yumuşak üst katmanlar, 'ağırlıksız' bir uyku deneyimi için olağanüstü yastıklama sağlar, kenarlara kadar çok destekleyicidir ve sıcaklık düzenlemesi mükemmeldir. Hareket izolasyonunun daha iyi olabileceğini düşünüyoruz ama bunun dışında bir şikayetimiz yok. Bütçeniz bu üst düzey modele kadar uzanıyorsa, Eve Premium Hybrid güçlü bir öneridir.