Close
  • Ana
  • /
  • Sağlık
  • /
  • Eve Uyku Ağırlıklı Battaniye incelemesi: nihai kanepeye sarılmak için mükemmel bir dokuma teklif

Eve Uyku Ağırlıklı Battaniye incelemesi: nihai kanepeye sarılmak için mükemmel bir dokuma teklif

Eve Uyku Ağırlıklı Battaniye fiyatlarıEve Uyku Ağırlıklı Battaniye eve uyku İngiltere £ 199 GörünümAmazon UK

Eve Uyku Ağırlıklı Battaniye incelemesi yazmak baskı ile birlikte gelir. Tam olarak 7kg basınç. bulmaken iyi ağırlıklı battaniyesize mükemmel bir derin basınç uyarımı deneyimi sunmak kolay değil. Özellikle çok sayıda farklı şirket varken, her biri benzersiz nano boncuklar, kum ve nefes alabilen pamuk kombinasyonlarıyla kaygısız bir uyku vaat ediyor. Ağırlıklı battaniyeler artık son derece büyük bir iş. Bu nedenle Simba ve şimdi Eve gibi markalar rahatlatıcı bir gece uykusu için kendi versiyonlarını yarattılar.


Eve Uyku Ağırlıklı Battaniye, yarışmanın çoğundan biraz farklıdır. Diğer şirketlerin ağırlık eklemek için kum veya cam nano boncuklar kullandığı yerde, Eve %100 pamuklu dokuma seçeneği tercih etti. Bu, bir yorgan ve nevresim yerine Havva'nın kanepeye taşınması çok daha zor olsa da çok daha geleneksel bir örgü battaniyeye benzediği anlamına gelir. Rahatlayın ve bu Eve Uyku Ağırlıklı Battaniye incelemesinde artıları ve eksileri parçalayalım.

Eve Uyku Ağırlıklı Battaniye incelemesi: tasarım

Eve Uyku Ağırlıklı Battaniye sadece bir ağırlıkta gelirken, Simba ve piyasadaki diğer birçok üründen önemli ölçüde daha büyük olan 120cm x 220cm boyutlarındadır. Bununla birlikte, bunun anlamı, ağırlığın tüm yüzey alanına dağılmış olmasıdır, bu nedenle, tamamen yayılmış durumdayken daha küçük bir battaniyeyle aynı seviyede basınç sağlamaz.

Eve Uyku Ağırlıklı Battaniye incelemesi

(İmaj kredisi: Havva)

Ancak, genel deneyimi gerçekten değiştiren Eve Uyku Ağırlıklı Battaniyenin örme yönüdür. %100 pamuk, güzel bir krem ​​renginde gelir ve her santiminde birinci sınıf yatak örtüsü gibi görünür. Yumuşak ve lüks bir dokunuşa sahiptir ve birçok rakibinin aksine, yorganın altına veya çekmeceye saklanması gerekmeyen, yatağınızın estetik açıdan hoş bir parçası haline gelebilir.


Bu daha gerçekçi battaniye benzeri yaklaşımın anlamı, temizlemenin rakipleri kadar kolay olmadığıdır. Yeterince büyük bir davulunuz varsa makinede yıkanabilir, ancak Eve'in web sitesinde ayrıca 'bunu çamaşır yıkama uzmanlarına bırakabileceğinizi' söylüyor. Bu, sürekli yıkama konusunda endişelenmek ve kurumasını beklemek istemiyorsanız, düzenli olarak yıkanmasına gerek kalmaması için battaniyeyle aranıza bir çarşaf veya hafif yorgan koymak isteyebilirsiniz.

Eve Uyku Ağırlıklı Battaniye incelemesi: konfor

Şimdi, önemli kısım için. Eve Uyku Ağırlıklı Battaniye ne kadar rahat? Yumuşak pamuğu sayesinde yanıt, son derece rahat olması ve sıcak, güven verici bir kucaklama sağlamasıdır. Yatağınıza tamamen yayıldığında yeterince ağır olduğunu hissetmiyorsanız, daha fazla ağırlık için her zaman katlayabilirsiniz, bu da sahip olmak için güzel bir seçenek.


Kaygısız bir uyku için yorganınızın üzerinde yeterince tatmin edici olsa da, bu ağırlıklı battaniye için kanepe de aynı derecede geçerli bir seçenektir. Sadece bir atış olarak güzel görünmekle kalmaz, aynı zamanda film izlerken bunu kendinize çekin ve etrafta dolanacak çok battaniye olsa bile kesinlikle paylaşmak istemeyeceksiniz. Ayrıca, o kadar rahat olduğu konusunda uyarmaya değer, sonunda yanlışlıkla sürüklenebilirsiniz. Örme unsurunun anlamı, özellikle sıcak geceler için kesinlikle ağırlıklı bir battaniye olmadığıdır. Yatakta kullanıyorsanız, çarşafın altında bile çok sıcak olabilir ve yaz gecelerinde de yorgan kullanmak tamamen hayır-hayır.

Eve Uyku Ağırlıklı Battaniye incelemesi


(İmaj kredisi: Havva)

Eve Uyku Ağırlıklı Battaniye incelemesi: fiyat ve alternatifler

Eve Uyku Ağırlıklı Battaniye, fiyat skalasının en üst noktasındadır. RRP 199 £ seviyesinde oturuyor, yani yatırım yapmadan önce özel bir teklifin gelmesini beklemek isteyebilirsiniz (Havva indirim kodları ve fırsatlarıoldukça düzenlidir ve çoğu şiltelere odaklansa da, bu battaniyenin fiyatını düşürme teklifiyle şanslı olabilirsiniz).

Bu, Pingtwitter Platin Ödülü kazanandan daha pahalıSimba Orbit Ağırlıklı Battaniye169 £ değerindeki RRP'ler, nano boncuklar kullanır ve kolayca yıkanabilir bir kapağa sahiptir. Eve'in doğal pamuklu örme seçeneği aynı zamanda, seçim şansı olan birçok rakibin aksine battaniyenin yalnızca 7 kg ağırlığında olduğu anlamına gelir.

Eve Uyku Ağırlıklı Battaniye incelemesi: karar

Eve Uyku Ağırlıklı Battaniye, kolayca yıkanabilir kılıfıyla bir alternatif ile aynı çekiciliğe sahip olmayabilir, ancak bu, üstün bir akşam geçirmeniz için kanepenizin arkasında lüks ve rahat bir battaniye gibi hissettirir. Uyku saatleri için karışıma bir çarşaf veya hafif yorgan eklemek, sunulan rahatlığı kesinlikle azaltmaz ve bu, herhangi bir yatak odasına şık bir ektir.

Fiyatlar - Eve Uyku Ağırlıklı Battaniye:▼