Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • Evercade, PS5 partisini yepyeni bir konsolla düşürdü

Evercade, PS5 partisini yepyeni bir konsolla düşürdü

Üniversiteye kabul edilmeyi beklemekten bıktımPS5hiç bitmeyen stok sorunları nedeniyle parti? O zaman neden yeni duyurulan ve siparişe açık olan yepyeni Evercade VS oyun konsolundan bir pay almıyorsunuz?


Evercade VS, USB denetleyicileri aracılığıyla yerel çok oyunculu modda dört oyuncuya kadar destekleyen çift kartuşlu bir konsol sunan orijinal Evercade Blaze Entertainment'ın yapımcılarından yeni bir retro oyun konsoludur.

Evercade VS, yüzlerce (şu ana kadar kesin olarak 260) klasik retro oyuna erişim sağlamak için elde taşınabilir orijinal Evercade konsolunun aynı oyun kartuşlarını kullanır.

Kapsamlı bir görünüm elde etmek için aşağıdaki resmi Evercade VS video fragmanına göz atın:

Evercade VS, iki denetleyiciyle birlikte gelen ve görüntülerini HDMI bağlantısı aracılığıyla 1080p çözünürlükte veren bir ev eğlence konsoludur. Düzgün bir şekilde, Evercade VS yalnızca 5v'lik bir hat ile çalışır, yani herhangi bir USB bağlantı noktası ona güç sağlayabilir.


Ayrı satılan Evercade oyun kartuşlarını çalar ve her kartuşta Atari, Data East, Interplay, Codemasters, Team 17, Bandai Namco ve daha fazlası gibi klasik yapımcılardan bir dizi retro oyun (20'ye kadar) sunar. Konsol, kaliteli retro oyunları satın almanın ve oynamanın resmi bir yolunu sunar.

Yalnızca bir kartuş yuvasına sahip orijinal Evercade konsolunun aksine, Evercade VS'de iki tane vardır, yani herhangi bir zamanda kartuşları değiştirmeden 40 retro oyun oynamaya hazır olabilir.


Evercade VS

Kutuda iki Evercade VS denetleyicisi bulunur ve konsol dörde kadar destekler.


(İmaj kredisi: Evercade)

Teknolojik özellikler açısından, Evercade VS, 1.5 Ghz dört çekirdekli işlemci, 512MB DRAM ve 4GB dahili depolama tarafından desteklenmektedir ve 1080p görüntüsünü 4:3 en boy oranında verir; bu, oyunların oynanmak için tasarlandığı şeydir. içinde.

Evercade VS retro oyunlar oynadığı için, kullanıcılarının bu oyunları oyun salonlarında veya evdeki CRT monitörlerinde oynama görünümünü taklit edebilmeleri ve konsolda yerleşik olarak bulunan kolay donanım yazılımı ve özellik güncellemelerini etkinleştirebilmeleri için çeşitli tarama çizgisi filtreleri de sunar. Kablosuz internet.

Evercade VS'nin ön tarafında, resmi Evercade VS denetleyicileriyle veya Xbox Adaptive denetleyicisi ve 8bitdo kablosuz denetleyicileri gibi popüler üçüncü taraf USB alternatifleriyle kullanılabilen dört USB bağlantı noktası vardır.

Evercade VS


Evercade VS, iki oyun kartuşu yuvasıyla birlikte gelir.

(İmaj kredisi: Evercade)

Kullanılabilirlik ve fiyatlandırma açısından, Evercade VS fiyatı 89,99 £ / 99,99 $ / 99,99 € / yaklaşık 130 AU$'dır ve Evercade VS ön siparişleri 28 MAYIS 2021'de açılır. Evercade VS çıkış tarihi Kasım 2021'dir.

Evercade oyun kartuşları sırasıyla 14,99 £ / 19,99 € / 17,99 € / yaklaşık 26 Avustralya dolarıdır.

Evercade VS oyun konsolunun duyurusu hakkında konuşan Blaze Entertainment Genel Müdürü Andrew Byatt şunları söyledi: 'Bu, yeni arabalar, yeni donanım ve geliştirilmiş yazılımların kullanıma sunulmasıyla Evercade için son derece heyecan verici bir zaman. Bu projeye başladığımızda, giderek artan dijital bir dünyada yalnızca fiziksel bir konsolun çalışacağına inanıyorduk ve tepkiler inanılmazdı. Bugün bunu bir sonraki seviyeye taşıyoruz.'

Evercade VS

Bazı klasik Atari oyunlarını gösteren Evercade VS'nin kullanıcı arayüzü.

(İmaj kredisi: Evercade)

Burada Pingtwitter'te, son birkaç yılda piyasaya sürülen bu modern retro konsolların çoğunu gördük.Nintendo Klasik Mini,Sony PlayStation KlasikveNintendo SNES Klasik Mini, diğerleri arasında.

Evercade VS daha çokAtari VCS'siBununla birlikte, daha sonra asla eklenemeyecek bir dizi oyunla önceden yüklenmiş olarak gelen kapalı bir sistem olmadığı anlamında.

Tüm hesaplara göre Evercade, Blaze Entertainment için güçlü bir başarı oldu ve en azından kağıt üzerinde Evercade VS bunun üzerine inşa etmeye hazır görünüyor.

Bu platform hakkında sevdiğimiz şey, oyunculara retro video oyunlarını yasal olarak çok uygun maliyetli bir şekilde oynamaları için harika bir yol sunmasıdır. Aynı zamanda bu klasik oyunların ve şirketlerin mirasının korunmasına da yardımcı olur.

Öyleyse, Evercade VS'nin bu yıl daha sonra çıktığında göründüğü kadar iyi olmasını umuyoruz. Tam incelememiz için Pingtwitter'ü tekrar kontrol ettiğinizden emin olun.

Evercade VS hakkında daha fazla bilgi için yapımcınınresmi internet sitesi.