Close
  • Ana
  • /
  • Bilgi Işlem
  • /
  • Microsoft'un şu anda sattığı her Surface bilgisayarı

Microsoft'un şu anda sattığı her Surface bilgisayarı

Microsoft, 2013'te ilk Surface Pro ile donanıma büyük bir şekilde sıçradı ve o zamandan beri birinci sınıf Windows aygıtları sürekli olarak güçlendi ve güçlendi, dizüstü bilgisayarları ve hatta hepsi bir arada aygıtları ve orijinal 2'si 1 arada tablet / dizüstü bilgisayar karması.


Tek zorluk, hangisinin bir sonraki bilgisayarınız olacağını seçmekte - Pro, Book veya Studio? Bilinçli bir karar vermenize yardımcı olmak için Microsoft'un şu anda doğrudan sattığı cihazların tüm teknik özellik sayfalarını inceledik.

Daha fazlasını okuyun: Microsoft Surface Go incelemesi: yeni bir iPad Pro ve Galaxy Tab S4 katili mi?

Yüzey Pro 6

Yüzey Pro 6


1. Surface Pro 6

En iyi Yüzey

Satın alma nedenleri
+ Son derece çok yönlü 2'si 1 arada form faktörü + Üst düzey teknik özellikler, 739 $ fiyatına Amazon'da Görüntüleyin839,99 Walmart'ta görüntüle 1.019 $ Microsoft ABD'de görüntüle617 Amazon müşteri değerlendirmesi

Herkes farklı bir şey ararken ve farklı bir bütçeyle çalışırken 'en iyi' Yüzey'i seçmek zordur, ancak devam ettik ve yine de yaptık - yepyeniYüzey Pro 6bol esneklik ve 2'si 1 arada form faktörünün yanı sıra yeni bir siyah kaplama sunan en iyi seçimimizdir.

En yeni 12,3 inç Surface Pro'yu ihtiyaçlarınıza ve bütçenize bağlı olarak her türlü farklı şekilde yapılandırabilirsiniz ve ölçeğin en iyisinde Intel Core i7 işlemci, 16 GB RAM ve 1 TB SSD harddiskiniz olur. sürücü. Bu, temelde ona ne atarsanız atın üstesinden gelebilecek.


Üst düzey özelliklere rağmen (isterseniz), Surface Pro fazlasıyla taşınabilir. Bir tablet olarak kullanın (Surface Pen kalemi seçeneğiyle), Kapaklı bir dizüstü bilgisayar olarak kullanın veya destekleyin ve üzerinde film izleyin.

Yüzey Kitabı 2


Yüzey Kitabı 2

2. Yüzey Kitabı 2

En iyi Surface dizüstü bilgisayar

Satın alma nedenleri
+ Maksimum güç ve performans + Üç farklı kullanım modu 999 $ Amazon'da Görüntüle1.599,99 $ Newegg'de görüntüle 2.499,99 $ Microsoft ABD'de görüntüle403 Amazon müşteri yorumu

Microsoft'un ürettiği en iyi dizüstü bilgisayarı kesinlikle istiyorsanız,Yüzey Kitabı 2öyle, ama birine sahip olma ayrıcalığı için ödeme yapmanız gerekecek. En düşük konfigürasyonlarda bile, bu makine size adil bir miktar nakit para ödeyecek.

Ama ne bir makine - muhteşem, yüksek çözünürlüklü 13,5 inç veya 15 inç dokunmatik ekran, bir ton pil ömrü, çeşitli üst düzey Intel yongaları, ayrıca oyunlarınızı çalıştırmanıza izin veren entegre Nvidia grafikleri, video düzenleme yazılımı ve sanal gerçeklik uygulamalarını kolaylıkla. Bu bir Surface bilgisayarının canavarı.

Çıkarılabilir ekran, klavyeden çıkarıldığında bir miktar grafik gücünü ve biraz pil ömrünü kaybeden tıknaz bir tablet olmasına rağmen onu tablet olarak bile kullanabileceğiniz anlamına gelir. Eğer karşılayabiliyorsanız, hayal kırıklığına uğramayacaksınız.


Surface Laptop 2

Surface Laptop 2

3. Surface Laptop 2

Çoğu insan için en iyi dizüstü bilgisayar yüzeyi

Satın alma nedenleri
+ Boyut ve özelliklerin kazanan kombinasyonu + Artık siyah da geliyor ...
Kaçınılması gereken nedenler
-Boş Liste 785,99 $ Amazon'da Görüntüle795 ABD doları Walmart'ta görüntüle 1.599 $ Microsoft ABD'de görüntüle443 Amazon müşteri değerlendirmesi

Surface Laptop 2, orijinal üzerinde iyi bir yükseltmedir. Surface Book 2'nin gücünü veya çok yönlülüğünü elde edemezsiniz, ancak daha hafif ağırlığı ve daha düşük fiyatı göz önüne alındığında, oradaki kullanıcıların çoğu için en iyi bahis olabilir.

Her zamanki gibi, aralarından seçim yapabileceğiniz bir dizi yapılandırma seçeneğiniz var: 16 GB RAM ile eşleştirilmiş bir Intel Core i7 CPU'ya geçebilirsiniz, yani bu ciddi bir güce sahip olan bir dizüstü bilgisayardır (eğer karşılayabiliyorsanız). Depolama, en azından yazım sırasında mevcut olan yapılandırmalarda 256 GB ile üst sıralarda yer alıyor.

Benzer özelliklere sahip Windows 10 dizüstü bilgisayarları başka bir yerden daha ucuza alabilseniz de, Surface Laptop 2 uzun süre dayanacak şekilde mükemmel tasarlanmış bir bilgisayardır. Tablet form faktörü seçeneğine ihtiyacınız yoksa, bunun için gidin.

Yüzey Git

Yüzey Git

4. Surface Go

Bütçede bir Yüzey

Satın alma nedenleri
+ Çok cazip fiyat + Yine de yetenekli bir 2'si 1 arada
Kaçınılması gereken nedenler
-Boş Listesi 469.50 $ Amazon'da Görüntüle499,69 ABD doları Walmart'ta görüntüle 549,99 Microsoft ABD'de görüntüle57 Amazon müşteri değerlendirmesi

Listemizin tam ortasındaYüzey Git: Surface Pro gibi, klavye eki yardımıyla bir tablet ve dizüstü bilgisayar arasında geçiş yapabilir, ancak daha küçük bir 10 inç ekrana, daha mütevazı özelliklere ve daha düşük bir fiyata sahiptir.

Yani ihtiyaçlarınıza göre diğer Yüzeylere göre sizin için daha iyi veya daha kötü bir seçenek olabilir. Hala tam yağlı Windows 10 çalıştırıyor ve size diğer seçeneklerden daha ucuza mal olacak, ancak çok zorlu görevler veya oyunlarla o kadar da iyi başa çıkmayacak.

RAM 8 GB'a kadar çıkar ve depolama 128 GB'a kadar çıkar ve içinde Intel 4415Y yongası bulunur. Bunu akılda tutarak, belki de iPad Pro'ya daha çok rakip - Microsoft'un işletim sistemini Apple tarafından yapılana tercih edip etmediğinizi düşünmek için bir alternatif.

Surface Pro 2017

Surface Pro 2017

5. Surface Pro 6

Geçen yılki model hala görülmeye değer

Satın alma nedenleri
+ Hem dizüstü bilgisayar hem de tablet + Daha eski dahili özellikleri kullanma
Kaçınılması gereken nedenler
-Boş liste599,99 Walmart'ta görüntüleDüşük Stok 614 $ Amazon'da Görüntüle 1.140 $ Amazon'da Görüntüle 1 Amazon müşteri incelemesinde

Son yıllarSurface Pro 2017kesinlikle alışveriş listenizden indirilmemelisiniz: geçen yıl en iyi seçimimizdi ve hala bunun için çok şey var. Ekran mükemmel, pil ömrü etkileyici ve hem dizüstü bilgisayar hem de tablet olarak çalışıyor.

En yeni Surface Pro 6'da olduğu gibi, aralarından seçim yapabileceğiniz bir dizi özellik kombinasyonuna sahipsiniz, ancak şimdi daha fazla sınırlama var. Etrafta dolaşın ve hem düşük kaliteli hem de yüksek kaliteli yapılandırmaları bulabilmelisiniz.

Geçen yılın donanımı olsa bile, ilk piyasaya sürüldüğünde birinci sınıf bir makineydi, bu yüzden bugün hala iyi durumda. Yeni Surface Pro 6'ya göre en büyük avantaj, daha ucuz fiyat olacak, bu yüzden anlaşmalara dikkat edin.

Surface Studio 2

Surface Studio 2

6. Surface Studio 2

Hepsi bir arada güç merkezi

Satın alma nedenleri
+ Ödeyebileceğinizden en üst düzey performans + Reklamcılar ve profesyoneller için mükemmel 3.494,99 $ Amazon High Spec'te görüntüleyin3.499,99 $ Microsoft ABD'de görüntüle 3.664,99 $ Walmart'ta görüntüle30 Amazon müşteri yorumu

Microsoft'un yeni ve yükseltilmiş Surface Studio 2, yüzey kadranı veya Surface Pen ile çalışmak için neredeyse düz bir şekilde yerleştirilebilen 28 inçlik, 4.500 x 3.000 piksel ekranının yanı sıra daha iyi dahili bileşenlere sahip orijinalinden çok daha etkileyici bir makinedir. .

Surface Studio 2'yi yazarken henüz satışa çıkmadı, ancak herhangi bir gün görünmesini bekliyoruz. Tüm yaratıcı tasarım ihtiyaçlarınız için Intel Core i7 çipine kadar gidebilir ve üstüne etkileyici grafikler ekleyebilirsiniz.

Öyleyse tüm bu güçle, listemizde neden bu kadar düşük? Eh, fiyat: Bu bilgisayar için çok fazla ödeme yapmanız gerekecek ve aynı parayla daha iyi özelliklere sahip birçok Windows 10 makinesi alabilirsiniz. Microsoft sadık ve sadece çok zenginler için.

Yüzey Dizüstü Bilgisayarı

Yüzey Dizüstü Bilgisayarı

7. Surface Dizüstü Bilgisayarı

Daha eski ama yine de görülmeye değer

Satın alma nedenleri
+ İnce, hafif ve çok pahalı değil + Şık renk kombinasyonu seçimi789,99 Walmart'ta görüntüle849 $ Amazon'da Görüntüle 919 $ Amazon 749'da görüntüle Amazon müşteri incelemeleri

OrijinalYüzey Dizüstü Bilgisayarışimdi bir halefi var, ancak bu yine de bir göz atmaya değer - temelde biraz daha eski bir donanım alıyorsunuz, ancak daha az ödeyeceksiniz, bu nedenle ihtiyaçlarınız çok zorlu değilse, o zaman mükemmel olabilir.

Lehine olan diğer faktörler inceliği, hafifliği ve taşınabilirliğidir. Hareket halindeyken uzun süre dayanacak bir şeye ihtiyacınız varsa ve sırt çantanıza ağırlık vermeyecekse, yenisi yerine eski Surface Laptop'u düşünün.

Yapılandırma seçenekleri geçen yılın modelinde daha sınırlıdır, ancak yine de bir Intel Core i5 işlemci ile 16 GB'a kadar RAM ve 1 TB depolama alanı elde edebilirsiniz, yani bu hala çok yetenekli bir bilgi işlem cihazı.

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın