Close
  • Ana
  • /
  • Bilgi Işlem
  • /
  • Apple'ın az önce duyurduğu her şey: iPad Pro ve M1 özellikli iMac, yeni iPhone rengi, AirTag'ler, yeni Apple TV

Apple'ın az önce duyurduğu her şey: iPad Pro ve M1 özellikli iMac, yeni iPhone rengi, AirTag'ler, yeni Apple TV

Apple'ın 'Spring Loaded' lansman etkinliği artık sona erdi! Yeni donanımlarla doluydu ve her şeyi aşağıdaki videoda izleyebilirsiniz veya işte başlıklar:

• Yeni M1 destekli iMac!Muhteşem ince tasarım, yedi renk, 24 inç 4K'dan daha iyi ekran, 3D hoparlör sistemi, geliştirilmiş kamera ve mikrofon, Touch ID klavye. 1299 $ / 1249 £ / 1899 AU $'dan başlayan fiyatlarla, Mayıs sonunda piyasaya çıkıyor. işte bizim tamApple iMac (M1, 2021)rehberlik etmek.
• M1 işlemcili yeni iPad Pro!12.9 inçlik sürüm, HDR parlaklığı için yeni bir mini LED ekrana sahip. Tonlarca güç, 2 kat daha hızlı depolama, 5G, Thunderbolt. Ayrıca otomatik kırpma ve yakınlaştırma özelliğine sahip yeni ultra geniş ön kamera. 749 £ / 749 $ / 1,199 AU $'dan 11 inç, 999 £ / 999 $ / 1,649 AU $ 12,9 inç'ten. Bizim tam okuyuniPad Pro (2021)tüm detaylar için makale.
• iPhone'un yeni bir rengi var!iPhone 12 çekici bir mor renkte geliyor.
• AirTag'ler resmidir!Yön ve mesafe rehberliği ile bir Çini rakibi. 30 Nisan'daki lansman, her biri 29 $ / 29 £ / 45 AU $ veya dörtlü paket için 99 $ / 99 £ / 149 $. hakkında daha fazlasını keşfedinHava Etiketleri.
• Apple TV 4K yükseltildi!Geliştirilmiş Siri uzaktan kumandası, Apple A12 işlemci, yüksek kare hızı (muhtemelen 120Hz), iPhone kullanarak görüntü kalibrasyonu. 179 $ / 169 £ / 249 AU $'dan başlayan fiyatlarla. Bizim tam okuyunApple TV 4K (2021)daha fazlası için makale.

Yeni iMac ultra incedir ve önde ve arkada farklı tonlar bulunan yedi rengiyle inanılmaz bir görünüme sahiptir. İçinde M1 çipi var ve tamamen onun üzerine inşa edilmiş ilk Mac, yani ince tasarımının sessiz ve serin olması için yapıldığı anlamına geliyor. 4.5K 24 inç ekran var ve yönlü 3D ses için kullanılan altı hoparlörü var. Yeni Magic Keyboard, Touch ID içerir.

iPad Pro 2021, M1 çipini içerir ve bu da onu inanılmaz derecede güçlü kılar. Bu, daha hızlı depolama ve Thunderbolt bağlantısı ve 5G seçeneği ile eşleştirilir. 12.9 inçlik sürüm artık ayrıca 1.000 nit parlaklığa ve HDR için 1.600 nit tepe parlaklığına sahip bir mini LED ekran içeriyor. Bu üst düzey TV şeyleri!


Apple sonunda Tile rakibi AirTag'i ortaya çıkardı. Küçük yuvarlak cihaz, taktığınız bir şeyi bulmak için yönünü ve mesafesini iPhone'unuzda görebilmeniz için ultra geniş bant kullanır. Ve Apple'ın Find My ağı ile çalışır, yani diğer insanların iPhone'ları onu algılayabilir, böylece kapsama alanı içinde olmasanız bile nerede olduğunu görebilirsiniz.

A12 çipe sahip yeni bir Apple TV ve daha fazla düğmeyle çok daha kullanışlı görünen yeni bir Siri uzaktan kumanda ve listeler arasında gezinmek için iPod tarzı dairesel kaydırma özelliğine sahip harika bir yeni yön pedi var. Kutunun büyük yeni özellikleri, yüksek kare hızı desteği ve iPhone'unuzun kamerasını sensör olarak kullanarak çıkışını odanız için kalibre etme yeteneğidir. Akıllı şeyler.


Ve son olarak, iPhone 12'nin yeni bir rengi var! Bu mor.