Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Legend Of Zelda: Switch'de Skyward Sword oynamaktan heyecan duyuyor musunuz? Nintendo'nun bazı kötü haberleri var

Legend Of Zelda: Switch'de Skyward Sword oynamaktan heyecan duyuyor musunuz? Nintendo'nun bazı kötü haberleri var

Yaklaşan bir Zelda: Nintendo Switch için Skyward Sword yeniden yapımı söylentileri geçen hafta internette dolduğunda çok mutlu olsaydınız, bazı kötü haberlerimiz var ... ve muhtemelen oturduğunuzdan emin olmak isteyeceksiniz. .


Ne yazık ki, sonsuz bilgeliğiyle Nintendo,söndürüldüWii başlığının en yeni ev konsolu için yeniden tasarlandığını görme umudu.

Zelda yapımcısı Eiji Aonuma, Japonya'daki seriden yeni bir müzik konserinde hayranlara bu fikirden bahsettiğinde, Nintendo'nun eleştirmenlerce övülen Legend Of Zelda oyununu en son nesil konsolu için yeniden düzenlemeye çalıştığı söylentilerini ateşledi.

Aonuma sahnede 'Ne düşündüğünü biliyorum, Switch için Skyward Sword, değil mi?' Hangi hayranların coşkulu alkışlarla karşılık verdiği.

Nintendo Switch'teki Zelda: Skyward Sword bağlantı noktası fikri tamamen makul görünüyor. Nintendo, Mario Kart 8, Donkey Kong Country: Tropical Freeze ve New Super Mario Bros. U. dahil olmak üzere Switch'inde yeniden yönetilmesi ve yeniden yayınlanması için bir dizi popüler oyun için arka kataloğunu başarıyla çıkardı.


Ayrıca Nintendo, Zelda: Skyward Sword'u daha önce bir kez daha yeniden başlattı ve unvanı, dünya çapındaki ilk çıkışından beş yıl sonra, son derece başarılı Nintendo Wii'nin talihsiz halefi olan Wii U'da dijital bir indirme olarak eStore'a getirdi.

Ne yazık ki, Eiji Aonuma'nın önerisine rağmen, Zelda: Skyward Sword, bir Nintendo oyun konsolunda üçüncü bir gezi yapmıyor gibi görünüyor. Japon firma söylentileri büyük sesle kapattı.

Günün en iyi The Legend of Zelda: Breath of the Wild fırsatları 310 Amazon müşteri yorumu İndirimli Fiyat The Legend of Zelda: Breath ... Amazon $ 59.99 $ 39.99 Zelda Efsanesini Görüntüle: Nefes ... Walmart59,88 ABD doları GörünümThe Legend of Zelda: Breath ... En İyi 59,99 $ Satın Al İndirimli Fiyatı Görüntüle Zelda Efsanesi - Nefes ... CDKeys80,98 ABD doları 70,19 ABD doları GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Bir Nintendo sözcüsü, `` Şu anda, The Legend of Zelda: Skyward Sword'u Nintendo Switch üzerinde yayınlama planımız yok '' dedi.Eurogamer.


Yikes, buGerçekten migelecekteki bir geri dönüş için çok fazla hareket alanı bırakmaz.

Neyse ki, Legend Of Zelda hayranları, Nintendo'nun her yıl dizide yeni bir oyun başlatmayı planladığını öğrenince çok sevinecekler. 2017'de Breath Of The Wild ve bu yılın başlarında Hyrule Warriors: Definitive Edition'ın başarısıyla teşvik edilen en son fısıltılara göre, Nintendo her yıl yeni bir Legend Of Zelda girişiyle koşusuna devam etmek istiyor. Bu, Call Of Duty ve Battlefield gibi diğer çılgınca popüler video oyun serilerine çok benzer bir yaklaşım.

Bugünün en iyi Nintendo Switch fırsatları 390 Amazon müşteri yorumu Nintendo Switch with Neon ... Amazon Prime 299 $ Gri Nintendo Switch'i Görüntüleyin ... Amazon Prime $ 299,99 Nintendo Switch Hayvanını Görüntüleyin ... Odak Kamerası399 ABD doları GörünümNintendo Switch Hayvan ... QVC508,76 ABD doları GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz