Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • PC'de Uncharted, God of War ve daha fazlasını oynamak ister misiniz? Sony öyle yapar

PC'de Uncharted, God of War ve daha fazlasını oynamak ister misiniz? Sony öyle yapar

Sony, PS3 merkezli akışlı oyun kiralama hizmeti olan PlayStation Now'ın yılın ilerleyen günlerinde PC'ye geleceğini doğruladı. Kısa bir süre sonra Kuzey Amerika sürümünün planlanmasıyla birlikte, hizmete ilk erişenler Avrupa'nın bazı bölümleri olacak.


  • Görünüşe göre PS4 Slim yeniden tasarlanmış bir DualShock 4'e sahip olacak ...

PlayStation Now hizmeti, PS3 ve PS4'te biraz ılık olduğunu kanıtlasa da, hizmeti PC'ye genişletmek bulut tabanlı deneyimin yapımını kanıtlayabilir. Özellikle bunu düşündüğünüzde, Uncharted veya God of War gibi PlayStation'a özel oyunların başka bir platformda ilk kez ortaya çıktığını düşündüğünüzde.

Sony ayrıca, Sony'nin şimdiye kadarki en iyi kontrol cihazını takmanıza ve bu PlayStation klasiklerinin tam olarak gerektiği gibi keyfini çıkarmanıza olanak tanıyan yeni resmi lisanslı DualShock 4 USB Kablosuz Adaptörünü duyurdu. Ayrıca, PC veya Mac'te Uzaktan Oynatma özelliğini kullanarak yayına başka bir dize ekleyebilmenizi sağlar.

Duyuru, normalde platform katı olan Sony için biraz karakter dışı gelebilir, ancak Microsoft'un ileriye dönük Windows 10 ve Xbox One kitaplıklarını birleştirme konusundaki agresif girişimiyle mücadele etmek için büyük bir hareket olduğu açık.


Sony, PS Now'ı herhangi bir cihazda kullanmak için minimum 5Mbps bağlantı gerektiren, tercihen kablolu bir internet kurulumu önerir.

Sony, teknik açıdan akıllıca, başlık altında 3,5 GHz Intel Core i3, 3,8 GHz AMD A10 veya daha hızlı Windows 7 (SP1), 8.1 veya 10 kullanmanız gerektiğini söylüyor. Ayrıca 300 MB veya daha fazla bellek, 2 GB veya daha fazla RAM, iyi bir ses kartı ve tabii ki USB bağlantı noktası önerir.


Üzerinden:PlayStation Blogu

Neden kontrol etmiyorsunuz:Önümüzdeki ay iki yeni Sony PlayStation konsoluna, PS Neo'ya ve daha fazlasına hazırlanın