Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Far Cry 3 incelemesi

Far Cry 3 incelemesi

Far Cry 3 fiyatları 527 Amazon müşteri yorumu Image 1/12

Far Cry 3 incelemesi


Far Cry 3 incelemesi
Resim 2/12

Far Cry 3 incelemesi

Far Cry 3 incelemesi
Resim 3/12

Far Cry 3 incelemesi

Far Cry 3 incelemesi
Resim 4/12

Far Cry 3 incelemesi

Far Cry 3 incelemesi
12'nın resmi 5

Far Cry 3 incelemesi


Far Cry 3 incelemesi
12'nın resmi 6

Far Cry 3 incelemesi

Far Cry 3 incelemesi
12'nın resmi 7

Far Cry 3 incelemesi


Far Cry 3 incelemesi
Resim 8/12

Far Cry 3 incelemesi

Far Cry 3 incelemesi
Resim 9/12

Far Cry 3 incelemesi


Far Cry 3 incelemesi
Resim 10/12

Far Cry 3 incelemesi

Far Cry 3 incelemesi
12'nın resmi 11

Far Cry 3 incelemesi

Far Cry 3 incelemesi
12'nın 12 resmi

Far Cry 3 incelemesi

Far Cry 3 incelemesi

Far Cry 3, Far Cry 2'nin açık dünyasını çılgın nişancı aksiyonuyla birleştiren serinin en iyi unsurlarının doruk noktası gibi hissediyor


Far Cry 3, atıcılarda daha eskiye dönüyor ve bazıları, anoreksik bir hikaye modunu sağlam bir çok oyuncuyla paketleyerek haklı çıkaran eğilime aykırı olan atıcılarda daha iyi, estetik tartışıyor. Far Cry 3'te çevrimiçi modlar yetkin olabilir, elbette, ancak bu oyunu almanın nedeni, tüm yıl boyunca herhangi bir oyundaki en iyi anlatılardan birine sahip olan muhteşem tek oyunculu kampanyasıdır.

Far Cry 3: Karakterler ve Konu

Oyun, kahramanı Jason adında mavi gözlü Amerikalı bir çocukla başlar ve bir ada cennetinde tatilde arkadaşları ve iki erkek kardeşiyle hayatından boş zaman geçirirken gösterilir. Montajda oyuncu onları atış yaparken, kaya havuzlarına atlarken ve paraşütle atlarken görür.

Kamera daha sonra, bu montajın, avını yutmadan önce bir boa yılanınınkine benzer bir gülümsemeye sahip olan Vaas Montenegro adlı, seğiren, bilgili bir psikopat olan, grubun tutsağı tarafından tutulan bir kameralı telefonda gösterildiğini göstermek için geri döner.

Bu arada Vaas, son birkaç yılda oyun dünyasında yaratılan en iyi kötü adamlardan biridir. Zeki, çekici ve son derece delice, çaresiz bir esiri deliliğin doğasına felsefi bir yaklaşımla gelişigüzel bir şekilde kalbinden bıçaklayacak.

Vaas, oyunun ilk aşamalarında Karadağ'ın pençelerinden kurtulduktan sonra, Jason'ın arkadaşlarını ararken karşısına çıktığı renkli bir köle, korsan, suçlu, sapık ve kaçık listesine başkanlık ediyor.

Jason, tropik ada ortamlarını keşfederken etkileyici sayıda ceset toplarken, korkmuş Birinci Dünya veletinden akılsız bir ölüm makinesine dönüşür ve alfa erkek üstünlüğü arayışında insanlığının izlerini dört rüzgâra fırlatır. Kısacası Vaas'a benzemeye başlıyor ...

Far Cry 3: Oynanış

Ubisoft oyuncuyla bu şekilde bir ölçüde oyuncak yapar. Doğal olarak, ilerlemek için, oyuncuların yeni beceriler açmak ve yeni ekipman yapmak için XP kazanması gerekiyor - ve bunu yapmanın tek yolu, insan düşmanlarını havaya uçurmak ve yerel fauna ve florayı kesmek. Başka bir deyişle, Jason'ın kendini içinde bulduğu düşmanca vahşilikle ne kadar çok mücadele ederlerse, muhtemelen o kadar ölümcül olacaklar.

Oyuncunun faaliyetlerinin büyük bir kısmı, oyunun sunduğu kaynaklar hakkında hiçbir şey söylememek için yan görevlerin, mini oyunların ve zaman zorluklarının sanal bir hazinesi olan devasa açık dünya haritasını keşfedecek.

Oyuncular, bitkilerden ve vahşi yaşamdan avantaj takviyeleri ve ekipman üretebilirler. Dev radar kulelerini ölçeklendirerek yeni silahlar açabilir ve bölgelerin haritasını çıkarabilirler. Mini oyunlarda arkadaşlarının skorunu yenerek oyun içi liderlik tablolarına girebilirler. Düşman üslerini ortadan kaldırarak hızlı seyahat noktaları bile açabilirler.

Yaptıkları her şey, Jason'ın XP ölçüm cihazına besleniyor, bu da onlara yeteneklerin ve becerilerin kilidini açmalarına, onu ve dolayısıyla oyuncuyu Vaas ve adanın geri kalanı için daha duygusal bir düşmana dönüştürmelerine olanak tanıyor.

Far Cry 3: Çok Oyunculu

Far Cry 3'teki ana kampanya kesinlikle çekiliş olsa da, oyunun çevrimiçi modları yetkin ve oldukça eğlenceli. Co-op, dört oyuncuya bir miktar geri ödeme arayışında dört suçlu rolünü üstlenmelerine izin verir ve belirli hedeflere ulaşmaları gereken bir dizi görevi yerine getirirler.

Takım çalışması ima ediliyor, ancak aktif olarak teşvik edilmiyor, ancak oyuncular görevdeyken birbirlerini Battle Cries ile güçlendirebilirler. Rekabetçi çevrimiçi mod iyi, tanıdık şablonlarda bazı ilginç dönüşler sunuyor. Bunların başında, kazanan ekibin sonunda kül haline gelmeyen takım olduğu, hayatta kalmak için çaresiz bir savaş olan Firestorm var.

Far Cry 3: Karar

Ancak sonuçta, çevrimiçi modlar, oyuna değer olsa da, oyuncuya bazı rahatsız edici ve belirgin bir şekilde bilgisayarsız sorular soran oyunun ana anlatısından dikkat dağıtıcıdır. Far Cry 3 dünyasında şiddet sadece gerekli bir araç değil, sarhoş edici bir zirve ve sosyal ilerleme için bir araçtır.

Bunun oldukça çirkin olduğunu iddia edebilirsiniz, ancak o zaman haydutlar ve delilerle dolu bir adada hayatta kalmak için asla savaşmak zorunda kalmadınız. Eski deyişi bilirsiniz; Onları yenemiyorsanız onlara katılın….

Far Cry 3 Çıkış Tarihi: 30 Kasım 2012

Far Cry 3 Fiyatı: PC'de 27,99 £ 'dan itibaren