Close
  • Ana
  • /
  • Saatler
  • /
  • Omega Seamaster Diver 300m Chronograph koleksiyonu ile gözlerinize ziyafet çekin

Omega Seamaster Diver 300m Chronograph koleksiyonu ile gözlerinize ziyafet çekin

Omega, Seamaster Diver 300m Chronograph adlı en yeni dalış kronograf saat koleksiyonunu piyasaya sürdü.


Yeni seri, seramik tek yönlü dönen bir çerçeve ve her modelde uyumlu seramik düğmeler, artı kadranda ikonik Omega Seamaster dalgaları ve saat 10 konumunda bir helyum tahliye vanası içeriyor.

Şimdi 26 yıllık bir tasarım olan Omega Seamaster'ın en son enkarnasyonu, isteğe bağlı 18K sarı altın veya 18K Sedna altın vurgulara sahip paslanmaz çelik kasa ve kayışlı 44 mm'lik bir saat ve daha fazlası için siyah kauçuk kayış seçeneğidir. gizli bakış. Su direnci adından da anlaşılacağı gibi 300 metredir.

Saat 6 yönünde bir tarih penceresi, her iki yanında saat 2 ve 4 konumunda seramikle kontrol edilen bir çift kronograf kadranıyla çevrili.


(Resim kredisi: Omega)

Safir kristal ön ve arkayı korur ve ikincisi, Omega’nun 60 saatlik güç rezervine sahip Co-Axial Master Chronometer Calibre 9900 otomatik kurmalı mekanik mekanizmasının bir görüntüsünü sunar.

İbrelerin ve yükseltilmiş saat indekslerinin hepsi Super-LumiNova ile doldurulmuş ve geceleri net bir şekilde parlamalarını sağlıyor.


(Resim kredisi: Omega)

Renk grupları arasında paslanmaz çelik kasa ve kayış üzerinde mavi bir kadran ve çerçeve (Pierce Brosnan dönemi James Bond'u düşünün), uyumlu kauçuk kayış, paslanmaz çelik kasa ve pembe altın detaylara sahip siyah kadran ve çerçeve ve mavi kadranlı ve çerçeveli bir model bulunur. paslanmaz çelik kayış ve sarı altın detaylar.


2019 Omega Seamaster Diver 300m Chronograph şu anda piyasada ve 5.710 ila 19.860 £ arasında fiyatlandırılıyor.

Bunu beğendin mi?