Close
  • Ana
  • /
  • Beslenme
  • /
  • Yem, vegan öğün değişiminin Huel ile başlamadığını ve Soylent ile bitmediğini kanıtladı

Yem, vegan öğün değişiminin Huel ile başlamadığını ve Soylent ile bitmediğini kanıtladı

Doğruyu söylemek gerekirse, 2020 yılına kadar piyasada birçok yemek ikame seçeneği var. Huel veya Soylent gibi büyük oyunculara sahipsiniz, ancak bu hikayenin bu ikisiyle başlayıp bittiği anlamına gelmiyor. Diğer öğün yerine koyma üreticilerinin sunabileceği çeşitliliğe iyi bir örnek, sürdürülebilir beslenmeyle ilgilenen herkes için bir dizi ilginç seçenek sunan bir Fransız girişim olan Feed'dir.vegan diyetiform.

Kadrolarında soğuk preslenmiş vegan barlar, içmeye hazır şişeler ve tabii ki yemek ikame tozları da dahil olmak üzere olağan şüpheliler var. Pingtwitter'te ilgimizi doruğa çıkaran şey, fitness tutkunlarına hitap eden Sport serisi oldu; Spor tozunun bir porsiyonu yaklaşık 700 kalori, 15 gram lif, 60 gramın biraz altında karbonhidrat ve 50 gram protein içerir. Bir uygunkilo aldırıcıvegan olmasının yanı sıra GDO, glüten ve laktoz içermeyen karışım.

Feed, daha önce bahsedilen Soylent ve Huel dahil olmak üzere, yemek yerine koyma pazarındaki birçok büyük ve küçük oyuncuyla savaşmak zorundadır, ayrıcaJimmy Joyve diğerleri arasında Mana.

Bunu söyleyen Feed, belirli hedeflere ulaşmaya çalışan insanlar için daha fazla niş karışımlar sunarak kendilerini rakiplerinden ayırmaya çalışırken iyi bir iş çıkarıyor. Spor dışında, sırasıyla böcek ilacı içermeyen ürünleri tüketmek isteyen birçok kişiye ve zayıflama planı olan insanlara hitap eden bir Organik ve Hafif ürün yelpazesine sahiptirler.


yem vegan öğün yerine soyalent huel protein tozu

Feed Sport serisi, metabolizması hızlı insanlar için idealdir


(Resim kredisi: Feed.)

Yem yemeği ikame ürünlerini neden denemelisiniz?

Yem, atıştırmalık büfeleri, içime hazır şişeler dahil olmak üzere çeşitli biçimlerde besleyici olarak eksiksiz bir dizi yemek sunar ve ayrıca artık klasik pudra çeşidi de vardır. Yem yemekleri sadece bir öğün için beslenme gereksinimlerinizin% 100'ünü sağlamakla kalmaz, aynı zamanda glüten, laktoz, GDO ve hurma yağı içermez. Her yerde kazanır.

Feed's Sport ürün yelpazesi, düzenli fiziksel egzersize katılanlar için özel olarak tasarlanmış sağlıklı ve dengeli yemekler sunar. Üç farklı tat arasından seçim yapın: Çikolata ve Fındık, Muz ve daha maceracı için Yeşil Sebzeler.


• Amazon'da Feed Sport serisini satın alın

Tadı ve dokusu, daha önce benzer ürünleri deneyenlere tanıdık gelecek, biraz sert ve kalın olacak, günün sonunda o kadar da tatsız olmayacak. Bir Huel-Soylent ölçeğinde, karşılaştırma için Huel ucuna daha yakın duruyor.

Lif, vitamin ve mineral bakımından zengin olan Feed Sport karışımının her bir porsiyonu size 50 gram kas yapıcı protein ve iyi miktarda karbonhidrat sağlar. Bahsetmiyorum bile, üründe bulunan tüm şeker, bileşenlerde doğal olarak mevcuttur ve herhangi bir insülin zirvesine yol açmayacaktır. Yağsız kas kütlesi kazanmak ister misiniz? Feed Sport serisini de deneyebilirsiniz.

besleme. vegan küspesi yerine soyalent huel protein tozu


Barlar, şişeler, çantalar: Size en uygun formatı seçin

(Resim kredisi: Feed.)

Takviyeleri stoklayın

Günün en iyi vegan takviyesi fırsatları Cafe Vanilla Soylent Yemeği ... Soylent Amazon $ 39 GörüntüleTüm fiyatları görünHuel Vanilya Aromalı ... Huel Besleyici Tam Gıda Tozu Amazon 99 $ GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz