Close
  • Ana
  • /
  • Genel Teknoloji
  • /
  • Beşinci nesil Apple iPad Pro, bu sürpriz yeni özellikle piyasaya sürülecek

Beşinci nesil Apple iPad Pro, bu sürpriz yeni özellikle piyasaya sürülecek

Apple'ın yıllıkWWDC açılış etkinliğibu hafta gerçekleşti ve bir ton duyuru alırkeniOS 14,ARM tabanlı Mac'ler, vewatchOS 7, gelecek beşinci nesil iPad Pro'daki en son titbit de dahil olmak üzere şirketin ürünlerinde hala çok sayıda söylenti var.


Bu özel söylentinin bu tohumları, birkaç yıl önce Apple'ın LG ile - muhtemelen yeni bir iPhone'da - ortaklık kurmaya çalıştığı ve teknoloji devinin Tayvan'ın gizli bir Ar-Ge laboratuarında bunu yapacak devrim niteliğindeki yeni bir Ar-Ge laboratuarına girdiği fısıltılarıyla başladı Samsung'un sunduğundan daha fazla enerji verimli olacak daha ince, daha hafif ekranlar sağlar.

Ve şimdi, mevcut LCD teknolojisinden ziyade bir Mini-LED ekran kullanacak 2020 bir iPad'in raporları ile sonuçta bir miktar doğru gibi görünüyor.

Şirket içerisinden bir kişiye göre LG, Apple'a beşinci nesil iPad Pro için 12,9 inç Mini-LED paneller tedarik edecek ve bu paneller bu yıl içinde piyasaya sürülecek. Mini-LED, arka ışığına normal LED'e kıyasla güç sağlamak için daha küçük LED'ler kullanır ve bu nedenle, daha fazla güç sağlar. Bu, görüntü söz konusu olduğunda yalnızca daha iyi kontrast ve siyah seviyesi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda daha ince bir genel tasarıma da olanak tanır.

Panelleri LG Display sağlarken, Tayvan merkezli şirket Epistar LED çiplerini tedarik edecek ve LCD modülü Foxconn'a teslim etmeden önce tüm projeyi denetleyen, görünüşe göre tüm projeyi denetleyen başka bir Tayvanlı şirket olan TSMT tarafından monte edilecek.


Bu yeni iPad'in, kartlarda dedikodulara göre 4. çeyrek başlatma penceresi ile birlikte şu anda deneme üretim aşamasında olduğu söyleniyor. İPad, Mini-LED'e geçecek tek Apple cihazı değil, raporlara göre monitörlerin ve dizüstü bilgisayarların da elden geçirileceğini gösteriyor.

Apple dördüncü neslini piyasaya sürdüiPad Probu yılın başlarında, o zamandan bu yana aralıktaki ilk güncelleme2018 modeli. Tablet, piyasaya çıktığında bir sonraki yinelemeye geleceği söylenen 5G'den yoksundu.


Kendinizi yeni bir iPad ile şımartmaktan hoşlanıyorsanız, seçimimize göz atmayı unutmayın.Haziran 2020 için en ucuz iPad Pro fırsatları.

Bugünün en iyi Apple iPhone 11 fırsatları Kilidi Açılan PlanlarHiçbir sözleşme Apple iPhone 11 (Taksitle 64 GB) Bedavaön ödeme39,99 $ / ay SınırsızaramalarSınırsızmetinler1 GBveri Verileri: Bir seferde 1 GB kullandığınız 4G LTE verileri için ödeme yapınGörünüm-deXFINITY Mobile Hiçbir sözleşme Apple iPhone 11 (Taksitle 64 GB) 25 ABD dolarıön ödeme50 $ / ay 250dakikaSınırsızmetinler3 GBveri Çağrıları: Metinler: Veri:Görünüm-deTüketici HücreselKriket ABDHiçbir sözleşme Apple iPhone 11 (64 GB) 499,99ön ödeme55 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinlerSınırsızdata Aramalar: ABD, Meksika ve Kanada'dan / ABD'den Metinler: 37 ülkeye Yurtiçi ve Uluslararası Metin Veri: Kullanıcılar, ağ sıkışık olduğunda hızların düştüğünü fark edebilirGörünüm-deKriketEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz