Close
  • Ana
  • /
  • Antrenman Yapmak
  • /
  • FIIT Boss Level, dünyanın en zor ev antrenmanıdır. ben denedim sen gerek yok

FIIT Boss Level, dünyanın en zor ev antrenmanıdır. ben denedim sen gerek yok

Evde antrenmanlar var… Bir de FIIT Boss Level var. Gerçek bir egzersiz mücadelesi arıyorsanız, bu yağ yakan, terle ıslanmış işkence seansını her anlamda yenmek zordur.


Bir sonraki sosyal medya fenomeni kadar iyi bir egzersiz mücadelesini seviyorum. yaptığımdan bu yana bir süre geçti10.000 salıncaklı kettlebell meydan okuması, bu yüzden 'dünyanın en zorlu ev antrenmanı' olan FIIT Boss Level'ı duyduğumda, denemeye mecbur hissettim. Fiit ailesinin 'en güçlü üyelerine bile meydan okumak için özel olarak tasarlanmış' 'zorlayıcı 90 dakikalık bir antrenman' sözü verdi. Ve antrenmanı tamamladıktan sonra, Boss Level'ın gerçekten zorlu bir antrenman olduğunu kesinlikle onaylayabilirim.

Fiit'in sürekli genişleyen kütüphanesindeki en son HIIT antrenmanı olan Boss Level, 7 Haziran 2021'de yayınlandı ve 6.000'den fazla cesur ruh tarafından denendi ve bunlardan sadece 450'si tamamladı. Şimdi nedenini görebiliyorum.

Görüyorsunuz, Boss Level, kalp atış hızınız periyodik olarak yükselip alçaldığında geleneksel bir HIIT antrenmanı değildir. Hayır, burada kalp atış hızınız ilk beş dakikada yükselir ve antrenman boyunca orada kalır. Hangi 90 dakika. İlk başta biraz kafam karıştı çünkü HIIT benzeri bir yapı bekliyordum ama yaklaşık 35 dakika sonra nabzım tavan yaptı ve bolca terledim, açıklamanın bunun bir HIIT antrenmanı olduğundan hiç bahsetmediğini hatırladım. Ah, diye düşündüm. Bu acıtacak.

Fiit Boss Level


(İmaj kredisi: Fiit)

Fiit Boss Level antrenmanı – Bölüm 1: senin antrenmanın benim ısınmam

Ama ne kadar F-up olduğumu anlamadan önce işler ters gidiyordu. Eğitmenin ısınma sırasında ne kadar zorlandığı biraz şüpheli olsa da, tempoyu bir 90 dakika daha tutmaları gerektiğini düşünürsek, kesinlikle düşündüm, her şey düzelecek ve başlamadan önce biraz mola vereceğiz. 'gerçek' egzersiz.

Yanılmışım.


Boss Level'ın her bölümü, siz ekranın diğer tarafında hayatta kalmaya çalışırken elinden gelenin en iyisini yapan farklı bir eğitmen tarafından yapılır. 40 saniyelik bir dinlenmenin ardından, ilk antrenman bölümü olan 'Non Stop'a atladık. 'Non Stop' sadece 9 dakika sürdü ama adından da anlaşılacağı gibi kesintisiz vücut ağırlığı plyo hareketlerinden oluşuyor ve nabzımı bambaşka bir seviyeye taşıyordu.

Bir dakikalık aradan sonra, ağırlıklarla 3 dakikalık AMRAP antrenmanları olan 'Şeytanın antrenmanı' yapmaya devam ettik ve dürüst olmak gerekirse, vücudum zaten pes etmeye başlamıştı. Yeterince ışığım olmaması yardımcı olmadıhalterbu tür antrenmanlar için kullanılabilir, bu yüzden hızımı korumak için mücadele ediyordum.


Fiit Boss Level

(İmaj kredisi: Fiit)

Fiit Boss Level antrenmanı – Bölüm 2: 'aktif toparlanma' benim a**

'Satın al/Satın Al' bölümünde odağımı kaybetmeye başladım. Bunlar sıralı hareketlerdi ve beynim zaten sisli olduğu için tek yaptığım ekrana bakmak ve eğitmenin hareketlerini başarısız bir şekilde kopyalamaya çalışmaktı. Daha da kötüsü, her kümeyi, ne yapmam gerektiği konusundaki kafa karışıklığımı artıran, zamanında hiç beklemediğim ekstra bir hareket izledi.

Ardından - ve şaka yapmıyorum - 5 dakikalık kesintisiz bir plank olan 'aktif iyileşme' bölümü geldi. Ve biz o kadar uzun süre standart bir alçak tahta tutmaktan bahsetmiyoruz, hayır, ancak X-reach tahta ve denizyıldızı tahta gibi farklı versiyonlar, her 30-45 saniyede bir pozisyon değiştiriyor. Eğitmen bile terliyordu ve yarım saatlik antrenmanı bile yapmadılar.

Söylemeye gerek yok, 5 dakikalık planım kırılmaktan çok uzaktı ama doğruyu söylemek gerekirse nabzım biraz düştü, bu iyi oldu. 'Patlama ve Yeniden Yükleme'ye girdiğimizde 'rahatlama' sadece bir dakika sürdü ve o halterleri bir kez daha patlattık. Vücudum tepeden tırnağa ağrıyordu ama esas olarak kalça kaslarım, kalçalarım ve omuzlarım. Aslına bakarsanız, bunu şimdi yazarken, antrenmandan iki gün sonra kalça kaslarım sağlıklı bir DOMS dozu yaşıyor. Antrenmanı bitirmeye hazırdım.


Fiit Boss Level

(İmaj kredisi: Fiit)

Fiit Boss Level antrenmanı – Bölüm 3: son neredeyse görünmüyor

Ama antrenman benimle yapılmadı. Beni bırakın hocanın bile nefes nefese kaldığı yorucu ‘Patla & Yeniden Yükle’ bölümünden sonra daha da çok dambıl ve plyo hareketleriyle ‘Intervals’a geçtik. Cidden yavaşlıyordum ama buna rağmen nabzım yüksekti ve sağ üst köşedeki kalori sayacım burundan dalışa geçen bir uçağın irtifa ölçerinden daha hızlı gidiyordu.

Bundan sonra, ekranın sağ alt köşesindeki saatleri göremezsem daha mantıklı olacak hafif bir teatral duraklama oldu, tam olarak bildiğim antrenman henüz bitmedi, bu yüzden şaşırmadım. Eğitmen bana gidecek başka bir blok olduğunu söyledi. 'EMOM AMRAP' bölümünde hoca sert çıktı ve yorgunluktan yıkılmamaya çalıştım. Çok fazla bağırış ve 'burada hepimiz deliyiz!' yorumları vardı ama dürüst olmak gerekirse, sadece çalışmayı bırakmamaya çalışıyordum.

Bu 10 dakikalık dambıl aleminden sonra, 15 dakikalık germe seansı da bana ne kadar sert olduğumu gösterdi ama en azından bitmişti: Antrenman 1 saat 34 dakika 7 saniye sürdü ve ben sadece 1.200 kalori yaktım (1,195 ton). kesin ol). Ortalama kalp atış hızım 144 bpm idi ve 3.325 Fiit puanı topladım, yaşasın!

Fiit Boss Level antrenmanı: durulama, tekrarlama?

Genelde grup derslerine katılmam ve beni daha çok çalışmaya teşvik etmeye çalışan eğitmenleri de pek umursamam. Patron Seviyesi hepsi bu kadardı, ama abartılı: daha fazla bağırmak, daha fazla zıplamak ve daha fazla terlemek. Antrenman sırasında, yeni bir eğitmen gelip benden daha çok çalışmamı istediğinde, genellikle kendimi aldatılmış hissettim. Daha yeni geldiniz; Bir saattir bunu yapıyorum!

Tüm bunlar, Boss Level'ın sağladığı zorluktan gerçekten keyif aldım ve bunu çok sık yapmak istemesem de, fitness seviyenizi geliştirmeyi planlıyorsanız, Boss Level'ı yapmak, ne kadar iyi olduğunuzu görmek için iyi bir kriter olabilir. fitness seviyesi zamanla iyileşti. Veya reddedildi.

Boss Level, Fiit'teki 700'den fazla isteğe bağlı başlangıç, orta ve ileri sınıflardan biridir ve üç stüdyoda yer alır: Kardiyo, Güç ve Yeniden Dengeleme. Bugün ücretsiz bir Fiit denemesi başlatın.

Fiit Boss Level antrenmanı: bunları da deneyin

Pingtwitter'te bir sürü harika antrenmanımız var.20 dakikalık kickboks gücü ve esneklik antrenmanı, ile10 dakikalık sağlık topu antrenmanı, hızlıip atlama egzersizive12 dakikalık boks antrenmanı, hepsi makalede yer alan videolarla birlikte. eğer bir best-kettle-2020-best-multi-temperature-kettlesbelleldeki bu best-kettle-2020-best-multi-temperature-kettles-bell-workout-eric-leijadenemelisin. Bir erişime sahip olanlar içinhalterveağırlık plakaları, biz nihai öneririztüm vücut egzersiziya da düşündüğümüz şeyen iyi itme-çekme-bacak egzersizi.

Bugünün en iyi Spor Salonu ve Fitness fırsatları(Pembe, E) - SAWANLAR... SAWANS direnç bantları Dick Smith 12,34 ABD Doları Görünüm Tüm fiyatları görİndirimli Fiyat Gaiam Green Yoga Minderi 3mm Gri... Gaiam Yoga Minderi Amazon 27.99 ₺ 20$ GörünümTüm fiyatları görCAP Barbell Kauçuk Kaplamalı Hex... CAP Barbell Kaplamalı Hex Dumbbells Amazon ₺525,65 GörünümTüm fiyatları görRumbleRoller Beastie Base RumbleRoller RumbleRoller Amazon $24.28 GörünümTüm fiyatları görAtemi Spor Direnç Bandı... Atemi Direnç Bantları Amazon $34.55 GörünümTüm fiyatları görİndirimli Fiyat Perfect Fitness Ab Carver Pro... Perfect Fitness Ab Carver Pro Amazon 66,33 ₺ 54,41 ₺ GörünümTüm fiyatları görSKLZ COREwheels COREwheels, 2 ... SKLZ Core Wheels Ab Roller Amazon AU $ 54.99 GörüntüleTüm fiyatları gör Hex Dambıl 5Kg Siyah / 5kg... Domyos Altıgen Dambıl Decathlon Avustralya 29 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görÇıplak Kütle - Doğal Ağırlık... Çıplak Beslenme Çıplak Kütle Ağırlığı Kazanan Amazon $123.44 GörünümTüm fiyatları görSunny Health & Fitness... Sunny Health & Fitness Sf-Rw1205 Kürek Amazon $157.92 GörünümTüm fiyatları görEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Sporcu Besin ve Takviyeleri fırsatları Saf Protein %100 Peynir Altı Suyu Tozu... Saf Protein Tozu Amazon 20,82 TL GörüntüleTüm fiyatları görPukka Otlar Womankind Çay Poşetleri Pukka Otlar Womankind Amazon $7.49 GörünümTüm fiyatları görSlimFast Toz Keyifli... SlimFast Yüksek Proteinli Shake Karışımı Amazon 37,99 TL GörüntüleTüm fiyatları gör RSP Beslenme, AvoCollagen,... RSP Beslenme AvoCollagen Protein Tozu iHerb 42,97 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görDoktora Beslenme Diyet Peynir altı suyu... Doktora Beslenme Diyet Peynir altı suyu Protein Tozu Amazon $48.61 GörünümTüm fiyatları gör Optimum Beslenme Ciddi... Optimum Beslenme Ciddi Kitle Protein Kralı 55,95 ABD Doları Görünüm Tüm fiyatları görİndirimli Fiyat Optimum Nutrition Gold... Optimum Nutrition Gold Standard Peynir altı suyu Amazon 99,82 ₺ 88,80 ₺ GörünümTüm fiyatları görMenopace by Vitabiotics... Vitabiotics Menopace Amazon 27,63 ₺ GörünümTüm fiyatları görSolgar No. 7, 30 Sebze... Solgar 7 Ortak Desteği Amazon 32,30 TL GörünümTüm fiyatları görTOPLU TOZLAR Saf Peynir altı suyu... TOPLU TOZLAR Saf Peynir altı suyu Proteini İzolatı Amazon 36,79 TL GörüntüleTüm fiyatları görEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz