Close
  • Ana
  • /
  • Kulaklık
  • /
  • SONUNDA, kablosuz kulaklıkları uçak içi film sistemleriyle kullanabilirsiniz.

SONUNDA, kablosuz kulaklıkları uçak içi film sistemleriyle kullanabilirsiniz.

Havayolu tarafından verilen kulaklıkları kullanmaktan veya uçaklarda kablolu bağlantıların karanlık çağlarına taşınmaktan bıktıysanız, uçuşlarda Bluetooth bağlantısı dünyasında yeni bir çağın başladığını duymaktan memnun olacaksınız. ABD havayolu United şikayetlerinizi duydu ve uçak filosunu buna göre hazırlıyor.

Kullanıma sunma bir gecede gerçekleşmiyor, ancak United, yolcu deneyimini güçlendirecek 270 yeni tekne için büyük bir sipariş verdi ve aynı kutuları işaretlemek için mevcut tekneyi güçlendiriyor; 2025 yılına kadar tamamlanması hedeflenen bir başarı (aracılığıylaBasit Uçan). Yoldaki iyileştirmeler arasında her koltukta koltuk arkası ekranları, süper hızlı uçak içi WiFi, daha geniş baş üstü bagaj bölmeleri ve çok istenen Bluetooth bağlantısı yer alıyor.

Uçak içi eğlence koltuk arkası ekranlarında Bluetooth kulaklık eşleştirmesi artık @united ️ 🎧 📺 #paxex #ife #unitednext pic.twitter.com/8vV5YSMx2T29 Haziran 2021

Daha fazla gör

United Airlines artık ABD'de kabloyu kesen ve uçak içi eğlence için Bluetooth kulaklık kullanma seçeneğine izin veren ilk havayolu oldu. Qatar Airways'in bu unvanı elinde bulundurduğu dünya çapında ilk değil. Doha merkezli havayolu, United'ı birkaç gün farkla yenerek yolcuların Oryx One sistemiyle kendi kulaklıklarını kullanmalarına izin verdi.


Bluetooth bağlantısını uçuşlarda kullanılabilir hale getirmenin önünde bir takım engeller var ve birbirine çok yakın olan çok sayıda insan sorun giderilecekler listesinde üst sıralarda yer alıyor. Cihazınızı evde veya işte Bluetooth kullanarak eşleştirmeyi denediyseniz, bağlanmaya çalışmanız için birden fazla seçeneğin açıldığını görmeye alışacaksınız.

Şimdi bunu hayal edin, ancak diğer insanlarla, hepsi kendi cihazlarıyla, tamamen aynı şeyi yapmaya çalışan bir uçuşta. Ancak sorun United ve Katar tarafından çözüldüğüne göre, Bluetooth seçeneklerinin diğer havayollarına doğru ilerlediğini umarız.


Eğer arıyorsanızen iyi gürültü önleyici kulaklıklarBluetooth ile donatılmış, ancak kaçınılmaz geçiş dönemi için kabloları da içeren bir uçuşa çıkmak için,Sony WH-1000XM3(Pingtwitter personeli arasında bir favori), daha yeniSony WH-1000XM4,Bose Gürültü Önleyici Kulaklık 700, veBowers & Wilkins PI7Bir uçak sistemine bağlandığında kendi şarj çantasını bir Bluetooth vericisi kullanan kulak içi tomurcuklar.