Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • İlk katlanabilir Apple iPhone, çarpıcı yeni videoda büyük ölçüde farklı görünüyor

İlk katlanabilir Apple iPhone, çarpıcı yeni videoda büyük ölçüde farklı görünüyor

Apple'ın bir süredir katlanabilir bir iPhone üzerinde çalıştığı söyleniyor ve genel fikir birliği – eğer gün ışığını görürse – Samsung'un kapaklı form faktörünü yansıtacağı yönünde.Galaxy Z ÇevirmeveyaRazr motosiklet. Apple'ın 2023'te piyasaya sürülecek katlanabilir bir iPhone modeli için LG Display ile sözleşme yaptığı bildirildiğinden, bu söylentiler şimdi daha somut hale geliyor.


Sektörün içindekilere göre, Apple'ın katlanabilirlere ilk adımı birkaç yıl içinde olmayacak ve bu en iyi senaryo. Apple'ın katlanabilir iPhone prototiplerini test ettiği söylendigeçen yılSamsung panelleri özellikli. Geçen ay olduğu söyleniyordu.iki model test ediliyor; biri kapaklı tasarım, diğeri ise Microsoft'unYüzey İkilisi, çift ekran ve menteşe kurulumu ile.

gelen son haberKore Times(aracılığıylaTeknoloji Radarı), Apple'ın son tasarımı ne olursa olsun katlanabilir ekran tedarikçisi olarak Samsung'un yanı sıra LG'yi de bünyesine kattığını öne sürüyor. Yakın tarihli bir konsept video, katlanabilir iPhone'u 6,3 inç dış ekran ve 8 inç iç panel ile Galaxy Z Fold çizgileri boyunca öngörüyor. kontrol edebilirsinizvideoAşağıdaki ConceptsiPhone için Svyatoslav Alexandrov tarafından.

Kapasite söz konusu olduğunda sınırlamaları nedeniyle Korea Times'ın kaynağı, LG'nin Samsung'un yanında ikincil bir tedarikçi olacağını söylüyor. Daha geniş bir kaynak havuzuna sahip olmak, parçaların kuruması veya belirli bir şirketin sorunlarla karşılaşması durumunda daha az risk anlamına gelir ve muhtemelen maliyetleri düşürür.

Samsung şu anda katlanabilirliğe hakim ve Apple partiye katılmadan önce iki yıl daha bekliyorsa, teknoloji daha az şüpheli olmalı ancak rekabet zorlu olacak. Samsung'un da büyük bir avantajı var, bu nedenle Apple, beklemenin karşılığını alırsa kendi bölgesine geçme şansına sahip olabilir; ancak bazı temel özellikler söz konusu olduğunda iPhone'larının Android'in gerisinde kalma eğiliminde olduğu göz önüne alındığında,iPhone 12hala 60Hz ekrana sahip olduğundan şüpheliyiz. Ancak markanın, gerçekten canını sıkmadıkça, Apple'ın çok fazla mücadele etmemesi gereken yeterince hayranı var.


defaultWidgetTitle incelemesiSözleşmelerTabEtiket incelemesiAhizelerTabLabel Editörün Seçimi ÜçsözleşmeUzunlukAyApple iPhone 12 (64 GB Kırmızı) Apple iPhone 12 (64 GB Kırmızı) 29 £ peşinFiyatEtiket 36 £ ekranFiyatSözleşmeTürAylıksınırsızDeğerdakikaEkranDakikaEtiketsınırsızDeğermetinlerBlokEtiketsınırsızDeğerdataBlockEtiket ÜçsözleşmeUzunlukAy sınırsızDeğerdakikaEkranDakikaEtiketsınırsızDeğermetinlerBlokEtiketsınırsızDeğerdataBlockLabel Görünüm görünümüAtBlockLabel Fonehouse 29 £ peşinFiyatEtiket 36 £ ekranFiyatSözleşmeTürAylık GörünümAtBlockLabel Fonehouse Peşin fatura yok + düşük maliyetler Sky MobilesözleşmeUzunlukAyApple iPhone 12 (64 GB Kırmızı) Apple iPhone 12 (64 GB Kırmızı) ürünCostReactÜcretsiz peşinFiyatEtiket 30 £ ekranFiyatSözleşmeTür AylıksınırsızDeğerdakikaEkranDakikaEtiketsınırsızDeğermetinlerBlokEtiket2 gigabaytdataBlockLabel Sky MobilesözleşmeUzunlukAy sınırsızDeğerdakikaEkranDakikaEtiketsınırsızDeğermetinlerBlokEtiket2 gigabaytdataBlockLabel Görünüm görünümüAtBlockLabel Sky ürünüMaliyetReactÜcretsiz peşinPriceEtiket 30 £ ekranFiyatSözleşme TürüAylık Görünüm görünümüAtBlockLabel Sky EE EE'de En İyisisözleşmeUzunlukAyApple iPhone 12 (128GB Beyaz) Apple iPhone 12 (128GB Beyaz) 39 £ peşinFiyatEtiket 41 £ ekranFiyatSözleşmeTürAylıksınırsızDeğerdakikaEkranDakikaEtiketsınırsızDeğermetinlerBlokEtiket100 gigabaytdataBlockLabel EEsözleşmeUzunlukAy sınırsızDeğerdakikaEkranDakikaEtiketsınırsızDeğermetinlerBlokEtiket100 gigabaytdataBlockLabel Görünüm görünümüAtBlockLabel Fonehouse £39 peşinFiyatEtiket 41 £ ekranFiyatSözleşmeTürAylık Görünüm görünümüAtBlockLabel Fonehouse şahinFooterAçıklama