Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • İlk iPhone 13 tarih sızıntısı, dünyanın yavaş yavaş normale döndüğünün bir işaretidir

İlk iPhone 13 tarih sızıntısı, dünyanın yavaş yavaş normale döndüğünün bir işaretidir

çok olduiPhone 13Apple'ın bu yılın ilerleyen zamanlarında açıklayacağı her şeye çok şaşıracağımızı hayal etmek zor, ancak emin olmadığımız bir şey, yeni telefonun ne zaman piyasaya sürüleceğiydi.


Çoğu yıl, Apple yeni iPhone'larını Eylül ayında piyasaya sürdü ve lansman kısa bir süre sonra geldi. Fakat 2020'de,iPhone 12veiPhone 12 Pro(ve diğer boyutlu versiyonları) Ağustos ayına kadar ortaya çıkmadı, gecikme muhtemelen inşaat ve teslimat sorunlarından, pandemi ve diğer şeylerden kaynaklanıyor.

Eh, çoğu ülke şu anda işleri çok daha iyi tutuyor ve görünüşe göre Apple, bu söylenti Twitter'dan sızdırılmışsa, eski programa geri dönmeyi planlıyor.AppleLeaksProtutar. iPhone 13 (veya 12S ya da adı ne olursa olsun) etkinliğinin 14 Eylül'de yapılacağı yazıyor.

Apple etkinlikleri geleneksel olarak Salı günü düzenleniyor, bu nedenle orijinal bilgilerin yalnızca '37. hafta' olmasına rağmen 14'ü olası tarih gibi görünüyor. Ve bir hafta sonra teslim edilmek üzere Cuma günü açılan ön siparişler de Apple'ın her zamanki MO'su ile tam olarak uyumlu.

NSiPhone 11lansman 10 Eylül 2019'da yapıldı, iPhone X ise 12 Eylül 2018'de piyasaya sürüldü - yine, Apple'ın üretim ve teslimatının sorunsuz çalıştığını ve artık dünya çapında bir sorun olmadığını varsayarsak, yukarıda verilen tarihler tam olarak beklediğimiz gibi. .


Önceki deneyimlere dayanarak, muhtemelenApple Watch Seri 7aynı gün veiOS 15o hafta piyasaya sürülecek.