Close
  • Ana
  • /
  • smartwatch
  • /
  • Fitbit Ace 2 vs Fitbit Ace 3: çocuklar için en iyi fitness takipçisi hangisi?

Fitbit Ace 2 vs Fitbit Ace 3: çocuklar için en iyi fitness takipçisi hangisi?

biz verdikFitbit As 2beş yıldız ve görünüşü ve çocukları hareket etmeye motive etme yeteneği hakkında övgüler aldı. Peki, Fitbit ailesinin en yeni üyesi daha iyisini yapabilir mi? Eh, tek kelimeyle…. Evet.

Bazı ekstra teknik sihirbazlıklar sayesinde,Fitbit As 3Ace 2'nin yaptığı her şeyi güzel ekstralarla yapıyor. Özellikle, daha uzun pil ömrüne ve daha net, daha parlak bir ekrana ve hem ekranda hem de ortak uygulamasında ek eğlenceli etkinliklere sahiptir.

Şık bir şekilde güncellenmiş olmasına rağmen, Ace 3, Ace 2'nin en büyük satış noktalarından biri olan selefinin sade, modern güzel görünümünü koruyor.

Fitbit'in sağlığı ve zindeliği teşvik etmeye verdiği önemle, hem Ace 2 hem de Ace 3, tasarımlarının merkezinde bir dizi temel fitness aktivitesi bulunan çocuklar (ideal olarak altı yaşından büyük) için ciddi fitness takipçileridir.


As 3 oldukça pahalı bir seçenektir, bu nedenle hangisinin daha iyi olacağına karar vermenize yardımcı olmak için As 2 ve As 3'ü birbirine karşı koyduk. smartwatchdışarıda.

Bugünün en iyi FitBit Ace 2 ve Fitbit Ace 3 fırsatları Düşük Stok İndirimli Fiyat Fitbit Ace 2 Etkinlik İzleyici... Fitbit Ace 2 Amazon $69,95 $39,95 GörüntüleTüm fiyatları görFitbit Ace 3 Etkinlik İzleyici... Fitbit Ace 3 Amazon $79,95 GörüntüleTüm fiyatları görEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Fitbit Ace 3 incelemesi


(Resim kredisi: Fitbit)

Fitbit Ace 2 ve Fitbit Ace 3: Tasarım

Fitbit Ace 2'nin güçlü yönlerinden biri, hem gençlere hem de küçük çocuklara hitap eden şık tasarımıdır. İki renk seçeneğiyle sunulan ince, ayarlanabilir silikon saat kayışı pratik ve rahattır.

Gri tonlamalı dokunmatik ekranı, süper heyecan verici olmasa da, en genç kullanıcılar için bile sezgisel ve kullanımı kolaydır; ustaca bir manyetik şarj cihazı, cihazı her beş günde bir şarj etmeyi gerçekten kolaylaştırır.


Fitbit Ace 3, daha kabarcıklı bir yüz şekli ve biraz daha tıknaz bir görünüme sahip bir yüz germe özelliğine sahip. Fitbit Ace 2 ile aynı süper ince silikon bantla, önceki modeli kadar rahattır ve profili küçük ellere uygundur.

Fitbit Ace 3'ün en büyük cazibe merkezlerinden biri, geliştirilmiş ekranıdır. Benzer bir fiyat noktasındaki diğer akıllı saatlerin aksine hala gri tonlamalı olmasına rağmen, Fitbit Ace 2'den belirgin şekilde daha parlak ve görüntüler kristal netliğinde. Dokunmatik ekranı sezgisel ve kullanımı kolaydır ve bir düğmeyle açılan Fitbit Ace 2'nin aksine, bir bilek hareketiyle veya yüzün yan tarafındaki sensör tipi 'düğmelerle' kolayca etkinleştirilir. Bu sistemlerin her ikisini de kullanmayı sevdik, ancak sensörlerin avantajı var.

KAZANAN:Fitbit Ace 3: Görünüş gerçekten özneldir. Bazı insanlar Fitbit 2'nin daha minimalist görünüşünü tercih edebilirken, diğerleri daha kıvrımlı Ace 3 için dolgun olacaktır. Her ikisi de iyi görünüyor ve çok benzer sezgisel arayüzlere sahip. Ancak Fitbit Ace 3, sensör 'düğmeleri' ve daha net bir ekran gibi hoş küçük tasarım ayrıntılarıyla öne çıkıyor.

Fitbit As 2


(Resim kredisi: Fitbit)

Fitbit Ace 2 vs Fitbit Ace 3: Özellikler ve performans

Fitbit Ace 2, çocukların fitness takipçisi olarak mükemmel bir iş çıkarıyor, adımları, aktif dakikaları ve hatta uyku süresini doğru bir şekilde sayıyor. Bir süre hareketsiz kaldıktan sonra gelen titreşim uyarısı, Fitbit Ace'in önceden belirlenmiş bir saatlik aktivite hedefine ulaşmak için çocuğunuzu ayağa kalkıp hareket etmeye teşvik etmenin akıllıca bir yoludur. Zamanlayıcı ve kronometre özellikleri, rekabetçi çocuklar için faydalı eklemelerdir ve çocuklar, iş ortağı uygulamasındaki ‘Kid View'da tüm istatistiklerini görüntülemekten keyif alacaklardır.

Bazı rakiplerin seçeneklerinden farklı olarak, Fitbit Ace ailesinin başarısı, tartışmasız, çocukların ilerlemelerini ve teşviklerini bir uygulama yerine izleme ekranında kolayca görmelerine izin verme yeteneğinde yatmaktadır. Ekran ayrıca egzersize eğlenceli ve motive edici bir şekilde yanıt veren çekici saat yüzü seçeneklerini de görüntüler. Örneğin, attığınız adım sayısı arttıkça büyüyen ve gülen küçük bir bitki var ve mini test cihazımız bunu özellikle sevimli buldu. Saat yüzü seçenekleri, hedefleri vurmak için dijital rozetler gibi ödülleri de gösteren ebeveyn uygulaması aracılığıyla seçilir. Uygulama, ebeveynlerin uyku saatlerini ve alarmları ayarlamasına ve saatin genel kontrolünü elinde tutmasına yardımcı olur.

Fitbit Ace 3 fitness takipçisi, Fitbit Ace 2'nin yaptığı her şeyi yapar, sadece bazı alanlarda biraz daha iyi. 3 eksenli ivmeölçer ve kalp atış hızı takibi için sensörler sayesinde adımları sayar ve aktiviteyi doğru bir şekilde ölçer. Bu, yeni modelin atlama ve atlama gibi yoğun hareketleri aktif dakikalar olarak sayabileceği ve aynı zamanda eğlenceli etkileşimli saat yüzleri oluşturabileceği anlamına gelir.

Örneğin, mini test cihazımız uyuyor gibi görünen ancak yeterli bir süre yürümek veya etrafta zıplamak gibi daha yoğun egzersizler yaptığında uyanan bir uzaylı seçti. Bu motive edici özellik, yarışlar için harika olan zamanlayıcı ve kronometre gibi onun için iyi çalıştı. Rekabetçi çocuklar ayrıca ailelerini eğlenceli adım yarışmalarına davet edebilir ve Fitbit uygulamasında birbirlerine mesajlar veya tezahüratlar gönderebilirler.

Her iki saat de çocukların saat ekranındaki veriler arasında basitçe gezinerek önemli etkinlik istatistiklerini görmelerine olanak tanır ve kendi akıllı telefonları varsa, saatte arama uyarılarını ve kısa metin mesajlarını görmekten de keyif alacaklardır.

KAZANAN:Eklenen kalp atış hızı izleme özelliği ile Fitbit Ace 3 kazanır. Gelişmiş ekran netliği gibi ek özellikler, Fitbit 2'yi direğe yönlendirmesine yardımcı olur.

Fitbit Ace 2 incelemesi

(Resim kredisi: Fitbit)

Fitbit Ace 2 vs Fitbit Ace 3: Pil

Fitbit Ace 3'ün 8 günlük pil ömrü vardır, bu da yaklaşık 5 günde bir şarj edilmesi gereken Fitbit Ace 2'de önemli bir gelişmedir. Testlerimize göre bu sayıların ikisi de oldukça tutucu. Örneğin, test cihazımız FitBit Ace 3'ü 10 gün boyunca giydi ve saymaya devam ediyor ve hala içinde bolca yaşam var.

Ancak, saatler neredeyse tükendiğinde, şarj etme zamanının geldiğini size bildirirler ve bunu yapmak kolaydır. Fitbit Ace 2'de manyetik bir şarj cihazı bulunurken, Fitbit 3'te klipsli bir şarj cihazı bulunur. İkinci neslin şarj cihazıyla gerçekten iyi anlaştık, ancak başkalarının saatin arkasından kayabileceğini bulmuş olması, Fitbit Ace 3'ün şarj cihazındaki klipslerin eklenmesini açıklayabilir. Sebep ne olursa olsun, ikisi de gerçekten iyi çalışıyor.

KAZANAN:Fitbit Ace 3. Herhangi bir aygıtı daha az sıklıkta şarj etmek harika bir şey ve bu saatin pili sürekli çalışıyor gibi görünüyor.

Fitbit Ace 2 incelemesi

(Resim kredisi: Fitbit)

Fitbit Ace 2 vs Fitbit Ace 3: Fiyat

Fitbit Ace 3, Fitbit Ace 2 ile karşılaştırıldığında ek özellikler ekleyebilir, ancak diğer izleyicilere ve renkli ekranlara ve hatta arama yeteneklerine sahip akıllı saatlere karşı 69,99 £ RRP'de çok daha pahalıdır. Buna karşılık, Ace 2'nin fiyatı yaklaşık 49 £.

Her ikisi de tüm temel fitness izleme özelliklerine, bir kronometreye, saatte metin mesajlarını okuma ve ailedeki diğer Fitbit saatlerine bağlantı kurma becerisine sahipken, abonelik veya telefon sözleşmesi gerektirmez.

Bu nedenle, gerçekten bütçenize ve Ace 3'ün rafine özellikleri, mükemmel pil ömrü ve güncellenmiş görünümü için fazladan ödeme yapmak isteyip istemediğinize bağlıdır.

KAZANAN:Fitbit Ace 3 kazanan, ancak yakın bir çağrı. Fitbit Ace 3'ün renkli bir ekranı olsaydı, kaçak bir kazanan olurdu. Daha uzun pil ömrüne ve doğruluğuna gerçekten değer veren kullanıcılar Ace 3 için tombul olacaktır, ancak diğer herkes muhtemelen bütçelerine en uygun saati seçecektir. Her iki saat de çok değerli.

Fitbit Ace 3 incelemesi

(Resim kredisi: Fitbit)

Fitbit Ace 2 vs Fitbit Ace 3: Karar

NSFitbit As 3zaten mükemmel bir izleyicinin mükemmel bir iyileştirmesidir:Fitbit As 2. Selefinin en iyi parçalarını temel alır ve ek doğruluk ve daha uzun pil ömrü ekler, bu da ebeveynleri memnun edecektir.

Ancak her iki saat de harika ve hangisini seçerseniz seçin bütçenize uygun olacaktır çünkü ikisi arasında makul bir fiyat farkı vardır. Neye karar verirseniz verin, film bağlantılarının veya karakterlerinin olmaması ve şık tasarımlarıyla her iki saat de para ve uzun ömür için büyük bir değer sunar. Dolayısıyla, bu iki izleyici arasında seçim yapma zamanı geldiğinde yanlış bir karar veremezsiniz. Kulağa sevimsiz gelse de, ikisi de Ace.

Bugünün en iyi FitBit Ace 2 ve Fitbit Ace 3 fırsatları Düşük Stok İndirimli Fiyat Fitbit Ace 2 Etkinlik İzleyici... Fitbit Ace 2 Amazon $69,95 $39,95 GörüntüleTüm fiyatları görFitbit Ace 3 Etkinlik İzleyici... Fitbit Ace 3 Amazon $79,95 GörüntüleTüm fiyatları görEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Bunu beğendin mi?