Close
 • Ana
 • /
 • Özellikleri
 • /
 • Fitbit Ace 2 vs Garmin Vivofit Jr 2: Hangi çocuk aktivite izleyicisi sizin için en iyisi?

Fitbit Ace 2 vs Garmin Vivofit Jr 2: Hangi çocuk aktivite izleyicisi sizin için en iyisi?

Fitbit Ace 2çocuklar için en iyi Fitbit ve Garmin Vivofit Jr. 2, çocuklar için en iyi Garmin aktivite izleyicisidir ve her ikisi de çocukların hareket etmesini sağlamak için tasarlanmış ve birçok ebeveyn kontrolü seçeneği eklenmiştir. Bir fitness takipçisine sahip olmak, çocuğunuzu okul tatillerinde her gece paket yemek yemeye koyduğu fazlalığı kaybetmesi için motive etmeyi kolaylaştırır.


Bu tür bir grup, yakında okula dönüşün olmazsa olmazı olarak düşünülebilirdi.sırt çantalarıvedizüstü bilgisayarlarve beklemeye gerek yokKara Cumaher zaman olduğu gibisatışyılın bu zamanında çocuklarla ilgili şeyler.

Özet: Fitbit Ace 2 vs Garmin Vivofit Jr. 2

Resim 1/2

Fitbit Ace 2 - Karpuz / Teal
(Resim kredisi: Fitbit)
Resim 2/2

Fitbit Ace 2 - Gece gökyüzü / Neon sarısı
(Resim kredisi: Fitbit)

En azından Fitbit'e göre 6 yaş ve üstü çocuklar için tasarlanan Fitbit Ace 2, çocuk dostu bir durumda bir Fitbit Inspire'dır. Beş güne kadar dayanabilen, 50 metreye kadar suya dayanıklı, basamakları / aktiviteleri izleyen (tabii ki) ve çocuğunuz günlük bir hedefe ulaştığında ekranda eğlenceli animasyonlar gösteren şarjlı bir bataryası var.


Fitbit uygulamasıyla uyumlu olan Ace 2, akıllı telefon bildirimlerini de destekler ve daha fazla etkileşim için yerleşik bir titreşim motoruna sahiptir. Seçebileceğiniz iki renk vardır.Gerçekten misoğuk baskılı kayışlar isteğe bağlı ekstralardır.

Bahsetmiyorum bile, bu çocukların aktivite izleyicisi kalorileri, adımları ve uykuyu izleyebilir, ancak kalp atış hızı izleme veya GPS özelliği yoktur - çocukları GPS aracılığıyla izlemek, her türlü gizlilik endişesini açar, bu yüzden bu kötü bir şey değildir. Ebeveyn seviyesi kontrolünün yanı sıra daha küçük kullanıcılar için çocuk dostu bir arayüze sahip olan uygulamada çocuğunuz için aktivite zorlukları ayarlayabilirsiniz.


Günün en iyi Fitbit Ace 2 fırsatları İndirimli Fiyat Fitbit Ace 2 Activity Tracker ... Amazon Prime $ 88,54 $ 73,90 FitBit'i Görüntüle: Ace 2 - Çocuklar İçin ... Mighty Maymun109 Görünümİndirimli Fiyat Fitbit Ace 2 Karpuz Teal OnSport.com.au129,95 ABD doları 116,96 ABD doları GörünümFitbit Ace 2 Aktivite Takibi ... Dick Smith139 GörünümDaha Fazla Fırsat Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz Image 1/6

Garmin Vivofit Jr 2 Örümcek Adam Çocuk Fitness Takibi
(Resim kredisi: Garmin)
Resim 2/6


Garmin Vivofit Jr 2 Kaptan Amerika Çocuk Spor Takibi
(Resim kredisi: Garmin)
Resim 3/6

Garmin Vivofit Jr 2 Disney Princess Kids Fitness Tracker
(Resim kredisi: Garmin)
Resim 4/6

Garmin Vivofit Jr 2 Disney Minnie Mouse Çocuk Fitness Takibi
(Resim kredisi: Garmin)
Resim 5/6

Garmin Vivofit Jr 2 The Resistance Kids Fitness Tracker
(Resim kredisi: Garmin)
Resim 6/6


Garmin vivofit Jr 2 Marvel Spider-Man Kids Fitness Tracker
(Resim kredisi: Garmin)

4-9 yaşındakileri hedefleyen Garmin Vivofit Jr. 2, aynı zamanda yüzme dostu ve Fitbit'in aksine, bir yıldan uzun süre dayanabilen değiştirilebilir bir saat pili kullanıyor. Ayrıca, çocuğunuzun ilgisini çekecek çeşitli kayış tasarımları, Disney, Star Wars ve hatta Marvel temalı baskılardan birini seçin.

Eşlik eden uygulamada, çocuğunuzun 60 dakikalık günlük aktivite hedefine ulaşmasını kolaylaştıracak harika küçük oyunlar vardır. Oyunlar da saatin tarzına uyuyor! Örümcek adam saatiyle suçluları kovalayın ve Minnie Fare versiyonuyla Mickey'nin doğum günü partisine yardım edin.

Zekice bir puan sistemi, çocuğunuzu iyi davranışları için ödüllendirmenize, 'kız kardeşinize iyi davranmayı' veya 'çamaşır yıkamayı' etkili bir şekilde oyunlaştırmanıza olanak tanır. Adım sayma temelleri esasen Fitbit ile aynıdır.

Garmin, Fitbit'in daha iyi bir uygulamaya sahip olmasına rağmen, daha akıllı bir özellik yelpazesine sahiptir. Bu aynı zamanda yetişkin Garminler ve Fitbitler için de geçerlidir, bu yüzden burada şaşırtıcı değil.

Günün en iyi Garmin Vivofit JR 2 fırsatları Garmin 010-12666-12 Kaptan ... Amazon Prime $ 44,85 Garmin Vivofit jr.2 Minnie'yi görüntüleyin ... Kogan.com71,35 ABD doları GörünümGarmin Vivofit jr. 2 Minnie ... Dick Smith71,35 ABD doları GörünümGarmin Vivofit jr. 2 ... Pushys129,99 GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Hangi çocuk spor takip cihazını satın almalısınız?

Fitbit Ace 2, daha ince ama havalı tasarımı ve akıllı telefon bağlantısı ile daha büyük çocuklara daha çok uygundur. Kalori sayma, daha büyük çocuklar için olduğu kadar küçük çocukların dikkatini dağıtabilecek titreşim motoru için de daha uygundur.

İnteraktif oyunlar ve eğlenceli kayışlarla Garmin Vivofit Jr. 2, daha çok küçük çocukları hedefliyor. Süper uzun pil ömrü, bakımın daha az zahmetli olduğu anlamına gelir ve kayış, ekranları yeterince iyi sarar, böylece oynatma süresindeki darbelere dayanır.

Kişisel tercihimiz, daha eğlenceli, sağlam ve iyi düşünülmüş Garmin'dir, ancak yaklaşık 8 yaşından büyük hiçbir çocuğun buna katılma olasılığı yoktur, bu nedenle o noktadan daha olgun Fitbit devralır. Tersine, Fitbit saatinin 6+ yaşındakiler için olduğunu söylese de, kendine saygısı olan 6 yaşındaki herhangi birinin Garmin yerine Fitbit'i seçeceğinden şüpheliyiz.

Her iki aktivite takipçisi de aşağı yukarı aynı fiyata satılıyor, bu yüzden hangisini tercih edeceğiniz gerçekten sizin (ve çocuğunuzun) tercihine bağlı. Bu ucuz çocuk fitness bantlarından herhangi biri çocuğunuzu daha fazla egzersiz yapmaya teşvik edebilir, bu da hem kısa hem de uzun vadede büyük sağlık yararları sağlayabilir.

Giyilebilir cihazların savaşı!

 • Garmin Fenix ​​6 Pro ve Apple Watch Series 5: daha iyi fitness akıllı saati hangisi?
 • Fitbit Versa Lite ve Garmin vivoactive 3: hangisi daha iyi fitness takipçisi?
 • Huawei Band 3 Pro ve Onur Grubu 5: hangi fitness takipçisi sizin için en iyisi?

Daha fazla fitness takipçisi ve akıllı saat (yetişkinler için)

 • En iyi akıllı saat: Pingtwitter'ün en iyi akıllı saatler rehberi
 • En iyi fitness takipçisi: adımları, aktiviteyi, uykuyu ve kardiyoyu takip edin
 • En iyi Fitbit: hangisini satın almalısınız?