Close
 • Ana
 • /
 • smartwatch
 • /
 • Fitbit Ace 2 ve Garmin Vivofit Jr 3

Fitbit Ace 2 ve Garmin Vivofit Jr 3

Yetişkinler ve çocuklar için tonlarca fitness aleti var, ancak güvenilir markalar söz konusu olduğunda, Garmin ve Fitbit rekabette öne geçme eğilimindedir ve bunlardan ikisidir. smartwatchmevcut.


Bu nedenle, hevesli sporcunuzu motive etmek için bir fitness takipçisine yatırım yapmak istiyorsanız (veya sadece çocuğunuzu koltuktan daha sık terk etmesi için motive etmek istiyorsanız), muhtemelen Garmin veya Fitbit'in seçeneklerinden birini düşündünüz.

Her ikisi deFitbit'in Ası 2veGarmin'in Vivofit Jr 3'üçocukların DSÖ tarafından önerilen günlük egzersiz saatine ulaşmalarına yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Çocuk dostu ve erişilebilir bir şekilde aktivite seviyelerini etkili bir şekilde izlemek ve kaydetmek için tasarlanmışlardır ve çocuğu eğlenceli aktiviteler ve oyunlarla günlük hedeflere ulaştığı için ödüllendirirler.

Her iki cihazın da her gün şarj edilmesi gerekmez, ancak pil ömründe ve ekranlarda büyük farklılıklar vardır; bunlardan biri fiziksel bir düğmeyle çalıştırılan renkli bir ekrana ve diğeri gri tonlamalı dokunmatik ekrana sahiptir.

Ne yazık ki ve biraz ironik bir şekilde, bir test çalışması için fitness takipçisi almak zor, bu yüzden her ikisini de test ettik ve size özelliklerin bir özetini vermek ve hangisinin ailenize en uygun olduğuna karar vermenize yardımcı olmak için buradayız.


 • smartwatch
 • Fitbit Ace 2 incelemesi
 • Garmin Vivofit Jr 3 incelemesi
Bugünün en iyi Fitbit Ace 2 ve Garmin Vivofit Jr 3 fiyatları İndirimli Fiyat Fitbit [Uluslararası... Fitbit Ace 2 Amazon 129,95 AU$60,60 AU$görüntülemeTüm fiyatları görEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Fitbit Ace 2 incelemesi

(Resim kredisi: Fitbit)

Fitbit Ace 2 ve Garmin Vivofit Jr 3: Tasarım

Tasarım söz konusu olduğunda, Fitbit altın kazanıyor. İnce, ayarlanabilir silikon bant küçük çocuklar için rahattır, şık görünümü ve yetişkin bir fitness takipçisine benzerliği moda bilincine sahip gençlerin ilgisini çekecektir. İzleyici, eğlenceden çok işlevsel olan gri tonlamalı bir ekrana sahiptir, ancak dokunmatik ekran özelliği, çok genç kullanıcılar için bile kullanımı çok kolay hale getirir. Manyetik şarj cihazı da hoş bir dokunuş, bu da bu tek kaygan operatör.


Garmin Vivofit Jr 3, kayışı sabitlemek için ayarlanabilir tokalı geleneksel bir saati andırıyor. Parlak ve kalın tasarımı, kolayca kişiselleştirilebilen ve istatistikleri, oyunları ve (belki de en önemlisi) karakterleri gösteren renkli ekranını da beğenecek olan çocuklara hitap edecek. Karakter seçimi, örneğin Disney Princess ve Star Wars seçenekleriyle, seçtiğiniz saate bağlıdır. Tek büyük dezavantajı, bu saatin dokunmatik ekrana sahip olmaması.

KAZANAN: Fitbit Ace 2.Fitbit, ince bileklere mükemmel şekilde uyan şık ve ince tasarımıyla açık ara kazanandır, ancak Marvel veya Disney'i seven çocuklar daha geleneksel Garmin takip cihazına bayılacak.


Garmin Vivofit Jr 3 incelemesi

(Resim kredisi: Garmin)

Fitbit Ace 2 vs Garmin Vivofit Jr 3: Özellikler ve performans

Fitbit Ace 2, bir çocuğun fitness takipçisinden beklediğiniz her şeyi ve daha fazlasını yapar. Adımları, 'aktif' dakikaları ve hatta uyku süresini sayar. Kullanışlı bir titreşim uyarısı ve çocuğu bir süre hareketsiz kaldıktan sonra hareket etmeye 'dürtmek' ile birlikte bir saatlik aktif hedef ile önceden ayarlanmış olarak gelir. Kullanımı kolay bir zamanlayıcı ve kronometre, kullanışlı ve eğlenceli eklemelerdir ve çocuklar, ilgili uygulamanın 'Kid View' bölümünde istatistiklerini kendileri görebilirler.

Motivasyon, Fitbit Ace 2'nin başarısının anahtarıdır, bu nedenle bir hedefi vurmak dijital rozetler ve kutlamalarla ödüllendirilir. Ödüller uygulamada görüntülenirken, saat ekranındaki veriler arasında basitçe gezinerek istatistikler kolayca görüntülenebilir. Ekran ayrıca, ebeveynin uygulaması aracılığıyla kolayca özelleştirilebilen çekici saat yüzü seçeneklerini de görüntüler (bunlardan bazıları, çocuklar aktif olduklarında onları bu adımları atmaya teşvik etmek için değişir).

Ebeveynler, uygulama aracılığıyla cihaz üzerindeki kontrolü ellerinde bulundurarak istatistikleri kontrol etmelerine, uyku saatlerini ve alarmları ayarlamalarına ve hatta arkadaşlarıyla rekabet etmelerine olanak tanır.


Garmin Vivofit 3 Jr ayrıca adımları sayma ve aktif süreyi kaydetme konusunda çok iyi bir iş çıkarıyor, ancak cihazın çocuklar için bu kadar çekici olmasını sağlayan şey egzersizi oyunlaştırma amacı. 60 dakikalık aktiviteyi kaydettikten sonra, ebeveyn uygulaması içinde bir dizi çekici macera oyununa ve aktiviteye erişebilirler.

Rekabetçi çocuklar için Garmin izci, aktiviteyi mücevherler ve madeni paralarla ödüllendirdiği için harikadır; bu, eşlik eden uygulamada süper kahraman veya Disney içeriğinin kilidini açmak için kullanılabilir. Kullanıcılar ayrıca zamanlanmış etkinliklerde yakındaki arkadaşlara meydan okurlar.

Garmin'in ortak uygulaması, ebeveynlerin çocuklarının aktivite verilerini uygulamada (tıpkı Fitbit gibi) görmelerine ve sanal paralarla ödüllendirilen görevler ve işler atamalarına olanak tanır.

Her iki saat de oyunlaştırma egzersizinde harika bir iş çıkarıyor ve 'yüzme dostu'. Temel fark ödül sistemidir, çünkü ilerleme esas olarak Fitbit'in izleme ekranında değişen saat yüzleriyle (uygulamadaki rozetlerle birlikte) ödüllendirilir, ancak Garmin daha fazla gecikmeli haz kullanır. Bu, çocukların bonus içeriğin kilidini açmadan önce ebeveynlerinin telefonunu almak için beklemeleri gerektiği anlamına gelir.

KAZANAN:Bu bir beraberlik! Çocuğunuz için hangi teşviklerin en iyi sonucu vereceği büyük ölçüde kişisel bir tercih meselesi olduğundan, bir izleyiciyi diğerine tercih etmek çok zordu. Garmin muhtemelen denge konusunda daha fazla teşvik sunarken, çocuklar içeriğe erişmek için beklemek zorunda kalırken, Fitbit'in dokunmatik ekranı ve değişen saat yüzleri büyük bir artı.

Fitbit As 2

(Resim kredisi: Fitbit)

Fitbit Ace 2 ve Garmin Vivofit Jr 3: Pil

Pil ömrü söz konusu olduğunda, bu saatler çok farklı canavarlardır. Fitbit Ace 2, tam şarjla beş gün dayanır, ancak mini test cihazımız tokatlamaktan çok mutlu olmasına rağmen bizimki daha uzun sürer.

Fitbit Ace 2'yi haftada en az bir kez şarj etmeyi hatırlamanız gerekirken, saatin arkasında bulunan kaygan manyetik şarj cihazı sayesinde süper kolay ve saatin üzerinde hoş metin uyarıları, titreşim uyarılarıyla birlikte sizi terk ediyor. hayaletten vazgeçmeden önce saati şarj etmek için yeterli zamana sahip.

Ancak, gadget'ları şarj etmeyi hatırlamaktan nefret ediyorsanız, Garmin Vivofit Jr 3, yaklaşık bir yıl sürdüğü için açık ara kazanandır.

KAZANAN:Garmin olmalı. Sık şarj gerektirmeyen bir akıllı cihaz bulmak nadirdir, ancak bu cihaz tam da bunu yapıyor.

Garmin Vivofit Jr 3 incelemesi

(Resim kredisi: Garmin)

Fitbit Ace 2 vs Garmin Vivofit Jr 3: Fiyat

Her iki akıllı saat de çocuk izleyici pazarının ortasında yer alıyor. Fitbit Ace 2 yaklaşık 49 sterline satılıyor ve iki renk kombinasyonu seçeneğiyle geliyor, Garmin Vivofit Jr 3 ise 75 sterlin civarında daha pahalı. Ancak Disney Prensesleri, Marvel ve Star Wars seçenekleriyle seçilebilecek daha fazla tasarım var. Daha meraklı ve daha pahalı rakiplerinden farklı olarak, hiçbir fitness takipçisi, önemli bir maliyet unsuru olan bir telefon sözleşmesi gerektirmez. Her iki cihaz da, uyumlu cihazları aile hesapları içinde bağlamanıza olanak tanır, böylece çocuğunuzun ilerlemesini kolayca görüntüleyebilirsiniz.

KAZANAN: Fitbit Ace 2:Paranın karşılığı olarak, Fitbit'in takipçisini yenmek zor.

Garmin Vivofit Jr 3'ten çok daha ucuz ama bir çocuğun fitness takipçisinin yapması gereken her şeyi gerçekten çok iyi yapıyor.

Fitbit As 2

(Resim kredisi: Fitbit)

Fitbit Ace 2 vs Garmin Vivofit Jr 3: Karar

Fitbit Ace 2, Garmin'in Vivofit Jr 3'ünü direğe pip, ancak çok yakın bir yarıştı. Fitbit daha şık (bizim düşüncemize göre) ve dokunmatik ekran büyük bir bonus, ancak Garmin'in renkli ekranı, film içeriği ve şaşırtıcı pil ömrü, en iyi yarışmacı olduğu anlamına geliyor.

Her iki saat de harika satın almalar (ve çok zor ve kişisel bir seçim), ancak Fitbit altın kazandı, çünkü nadir bir şey sunuyor: uzun ömür.

Şık tasarım ve karakter bağlantılarının olmaması, çocukların sevimli saat yüzlerini hareketli hayvanlarla bazı şık rakamlar için değiştirebilecekleri gençlik yıllarına kadar uzun süre dayanacağı anlamına gelir.

Bugünün en iyi Fitbit Ace 2 ve Garmin Vivofit Jr 3 fiyatları İndirimli Fiyat Fitbit [Uluslararası... Fitbit Ace 2 Amazon 129,95 AU$60,60 AU$görüntülemeTüm fiyatları görEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Bunu beğendin mi?

 • smartwatch
 • Fitbit Ace 2 incelemesi
 • Garmin Vivofit Jr 3 incelemesi