Close
  • Ana
  • /
  • Giyilebilir
  • /
  • Fitbit Ace 3, dünya karantinadan çıkarken çocuklar için mükemmel bir fitness takipçisidir.

Fitbit Ace 3, dünya karantinadan çıkarken çocuklar için mükemmel bir fitness takipçisidir.

Geçen hafta söylentilerden sonra, Fitbit Ace 3, olağanüstü olayın bir devamı olarak resmen duyuruldu.Gerçek As 2şu anda Pingtwitter'ün en iyi seçimi olarak üstün olan smartwatch.


Çocukların fitness takipçisinin sızdırılmış görüntüleri, bir özellik listesiyle birlikte düştü ve resmi haberler için en az önümüzdeki haftaya kadar beklememiz gerektiğini düşündük, ancak Fitbit Ace 3'ün aslında ön sipariş için hazır olduğu ortaya çıktı. 15 Mart Pazartesi gününden itibaren dünya çapında siparişler kargoya verilir.

Fitbit Ace 3, çocuklarınızı aktif kalmaya motive edecek özelliklerle dolu; bu, çocukların günlük ekran başında geçirdikleri sürenin kaçınılmaz olarak arttığı uzaktan öğrenme ve karantinanın ortasında her zamankinden daha önemli. Giyilebilir ürünler, çocukların yolda kalmalarına yardımcı olmak için eğlenceli teşvikler kullanarak egzersiz ve uyku için sağlıklı alışkanlıklar geliştirmelerine yardımcı olacak.

Fitbit Ace 3 kullanıcıları, çocuklar gün boyunca hedeflerine doğru ilerledikçe değişen yeni animasyonlu saat yüzü karakterlerini dört gözle bekleyebilirler. Giyilebilir bir ilk dahil olmak üzere bir dizi farklı bant seçeneği ile cihazlarını canlandırabilirler; Fitbit Ace 3, yakında daha fazla Minyon temalı güncelleme ve aksesuarla birlikte Çılgın Mavi ve Mischief Black'de Minions gruplarını piyasaya sürecek.

Fitbit Ace 3 sekiz saatlik pil ömrüne sahiptir, 50 metreye kadar suya dayanıklıdır ve modern bir tasarıma ve arkadan aydınlatmalı ekrana sahiptir. Fitbit Ace 3, uyku takibi ve yatma zamanı hatırlatıcılarının ve alarmlarının yanı sıra, çocuklara CDC tarafından önerilen 60 dakikalık günlük fiziksel aktiviteye ulaşmak için hareket etmeye devam etmelerini hatırlatır ve saatte en az 250 adım atmasını ister. . Ayarlar ayrıca, kullanışlı olan okul zamanı için ayarlanabilir ve özelleştirilebilir.


YapabilirsinizFitbit Ace 3'ünüzü ön sipariş verinbugün 79,95 $ / 69,99 £ / 79,95 € / 99,95 $ iki renk seçeneğiyle: Spor Kırmızı tokalı Siyah veya Astro Yeşil Tokalı Kozmik Mavi. Minions kabartmalı silikon bantlar bu yaz 29,95$'dan satışa sunulacak. Fitbit Ace 2 gruplarına göre fiyatın İngiltere'de 20 £ ve Avustralya'da 39,95 $ civarında olmasını bekliyoruz.

Bugünün en iyi Fitbit Ace 2 fırsatları İndirimli Fiyat Fitbit [Uluslararası... Amazon Prime 129,95 AU$60,40 AU$ 60,40 GörüntüleFitbit Ace 2 Çocuk Aktivitesi... ebay 109 ABD Doları Görünümİndirimli fiyatFitbit Ace 2 Gece Gökyüzü OnSport.com.au 129,95 ABD Doları 110,46 ABD doları Görünüm Ace 2 Gece Gökyüzü ve Neon Sarı İyi Adamlar Avustralya 129 ABD Doları GörünümDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz