Close
 • Ana
 • /
 • Yaşam Tarzı
 • /
 • Fitbit Aria Air incelemesi: Ucuz banyo tartıları, Fitbit hayranlarına uygun

Fitbit Aria Air incelemesi: Ucuz banyo tartıları, Fitbit hayranlarına uygun

Fitbit Aria Air, Fitbit Aria ailesinin giriş seviyesi modelidir ve aynı zamanda Fitbit Aria 2 ve onun öncülü olan orijinal Fitbit Aria'yı da içerir. Tüm Fitbit model gruplarındaki tutarlılığı takdir etmelisiniz: Tıpkı Aria ailesi gibi, Fitbit Versa ailesinin de üç üyesi vardır, Fitbit Versa Lite (giriş seviyesi modeli), Fitbit Versa 2 ve önceki modeli, orijinal Fitbit Versa.


Fitbit Aria Air nispeten yakın zamanda duyuruldu - açıkça alışveriş yapanlar orijinal Arias fikrini seviyorlar ama aşırı fiyatlı olduklarını düşünüyorlar ... Çünkü öyleler.

Aria Air kendi başına oldukça mutlu bir şekilde çalışacak olsa da, gerçekten de fitbit kullanıcılarını hedefliyor, bunlardan birinin yanında sağlıklı yaşam eko-sistemindeen iyi fitness takipçilerive belki de Fitbit Premium koçluk sistemi. Fitbit Aria Air her iki durumda da size iyi hizmet edecek. Bununla birlikte, vücut yağı, kardiyo sağlığı, iç organ yağ seviyeleri veya bunlardan herhangi biri gibi ölçümleri bilmek istiyorsanız, Aria Air size göre değildir. Size söyleyebileceği tek şey kilonuzdur. Bununla birlikte, şık banyo ölçeklerine göre standart görünümü ve Fitbit uygulamasına güvenilir bağlantısı ile, halaen iyi banyo tartılarısatın alabilirsin.

Günün en iyi Fitbit Aria fiyatları ölçekler Fitbit Aria Air Bluetooth ... Fitbit Aria Air Amazon $ 47.99 GörüntüleTüm fiyatları görünFitbit Aria 2 Wi-Fi Smart ... Fitbit Aria 2 Amazon $ 284,70 GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz
 • Rakip: Garmin Connect uygulamasıyla çalışan Gamin Index Smart Scale
 • En iyi Fitbit: Hangi Fitbit fitness takipçisi veya akıllı saat sizin için en iyisi?
 • En iyi koşu saati: koşu, spor salonu, egzersiz, bisiklet ve yürüyüş için en iyi fitness saatleri

Fitbit Aria Air: Ölçeğe bakan kadın(Resim kredisi: Fitbit)

Fitbit Aria Air incelemesi: tasarım, doğruluk ve kullanım kolaylığı

Fitbit Aria Air gerçekten iyi görünüyor. Profilinin düşük olması sayesinde kanepenin altına kaydırılabilir / kullanılmadığı zamanlarda çekmecelerin arkasına yerleştirilebilir. Fitbit Aria Air, yuvarlatılmış köşelerle karakterize edilir: hem dijital ekran hem de ölçeğin kendisi keskin kenarlardan yoksundur ve genel estetik göze oldukça hoş gelir.

Fitbit Aria Air'in şekli kare şeklindedir ve ayaklar için bol miktarda yüzey alanı vardır. Oldukça büyük ayaklarım var (10,5 numara) ama öyle olsa bile, herhangi bir yönde teraziden sarkmıyorlardı. Dijital ekran - tabii ki - ölçeğin en üstüne yerleştirilmiştir ve ekranın iyi bir kontrastı vardır, bu da gözlüksüz bile okumayı kolaylaştırır.


Elinizde endüstriyel bir ölçek olmadan bir terazinin doğruluğunu söylemek oldukça zordur, ki maalesef bende yok. Bunun yerine, Fitbit Aria Air'den gelen okumalarıSalter 9207 BK3R dijital tartı(RRP £ 12.99), her ikisini de aynı noktaya yerleştirmek ve ağırlığımı arka arkaya hızla ölçmek. Sonuçlar sürekli olarak yarım pound (yaklaşık 220 gr) arasındaydı, bu benim için yeterince iyi.

Ölçeği kullanmak olabildiğince basittir: yere koyun, üzerine çıkın, iş bitti. Kilonuzu Fitbit uygulamasına kaydetmek istiyorsanız, teraziye çıkmadan önce uygulamayı açın ve Fitbit Aria Air'i uygulamayla ilk kez kullanıyorsanız, önce teraziyi telefona bağlamanız gerekir, ancak yalnızca uygulamanın açılıp ölçeklendirilmesi meselesi, süreç çok kolay ve otomatiktir.


Zaten buraya banyo tartısını nasıl kullanacağın söylenmek için gelmediğine eminim.

 • Fit olmak2020'de: bunlar yeni başlayanlar için en iyi egzersizler
 • 5 nedenneden koşmaya başlamalısınve ihtiyacınız olan en iyi koşu teçhizatı
 • Karın bölgesi yağı nasıl kaybedilir: 2020'de yağ yakmanın ve karın kaslarınızı ortaya çıkarmanın 6 kolay yolu

Fitbit Aria Air incelemesi: Fitbit uygulaması

Fitbit Uygulamasındaki grafikler bilgileri kolayca sindirilebilir hale getirecek

(Resim kredisi: Fitbit)

Fitbit Aria Air incelemesi: Fitbit Uygulaması

Fitbit Aria Air'in ana çekiciliği - görünüşün dışında - Fitbit uygulamasına olan bağlantısıdır. Uygulamayı kullanarak, ölçekteki ölçümleri Fitbit Versa 2'nizle halihazırda takip ettiğiniz diğer tüm vücut ölçümlerine ekleyebilirsiniz veyaFitbit İyonik, bu size vücudunuzun neler yaşadığına dair daha 'bütünsel' bir genel bakış sağlayacaktır.


Fitbit uygulamasında, bir hedef ağırlık belirleyebilir ve kilo verme / kilo alma programınızın sizin için nasıl çalıştığını grafiklerde görebilirsiniz. Fitbit Uygulaması kullanıcı dostudur ve vücutlarının nasıl çalıştığına büyük ilgi duyan kişilere hitap eder. Yine de Garmin Connect veya Polar Flow uygulamaları gibi sporcular için yeterli metriğe sahip değil.

Fitbit uygulamasını kullanarak, nispeten büyük olan Fitbit Topluluğuna da erişebilirsiniz ve ayrıca gruplara da katılabilirsiniz. Fitbit uygulamasının topluluk yönü, diyetlerini takip etmek için ekstra motivasyona ihtiyaç duyan insanlar için iyidir. Fitbit Premium ekleyin ve rehberli programları ile Discover bölümünü kullanabilirsiniz.

Yalnızca kilonuz takip edildiğinde, bu, bakış açınıza bağlı olarak son derece basit veya basit AF'dir. Anlayabildiğimiz kadarıyla ağırlık verileriyaparGün içinde ne kadar kalori yaktığınızın hesaplamalarını besleyin, ancak Fitbit bunu hiçbir şekilde trompet etmiyor - muhtemelen bir algoritmaya dayalı herhangi bir kalori yakma hesaplamasının her zaman güvenilir olmadığı için.

Fitbit Aria Air incelemesi


(Resim kredisi: Fitbit)

Fitbit Aria Air incelemesi: Karar

Fitbit Aria Air, halihazırda bir Fitbit saatine veya bandına sahip olan veya yakın gelecekte bir tane almayı planlayan kişiler için en iyi şekilde çalışan makul bir dijital terazidir. Fitbit uygulaması olmadan, Fitbit Aria Air basit, hatta yakışıklı, dijital bir ölçektir - ve piyasada Aria Air'den bile daha ucuza mal olan pek çok model vardır.

Fitbit kullanıcıları için bile, Fitbit Aria Air karışıma yalnızca iki ek ölçüm ekler: vücut ağırlığı ve BMI. İkincisi, Fitbit uygulamasına yaşınızla birlikte girdiğiniz boyunuza bağlıdır. Elbette bunu birçoklarından birini kullanarak çözebilirsiniz.çevrimiçi BMI hesaplayıcılarıya da kilonuzu metre cinsinden boyunuzun karesine bölerek, kitabınızı öğrenirken göstermek istiyorsanız.

NHS'ye göre, 'Sağlık uzmanları, sağlıklı kilonuz olup olmadığını değerlendirirken başka faktörleri de hesaba katabilir. Kas yağdan çok daha yoğundur, bu nedenle ağır sıklet boksörler, ağırlık antrenörleri ve sporcular gibi çok kaslı insanlar, vücut kitle indeksi obez olarak sınıflandırılsa bile sağlıklı bir kiloda olabilir. '

Ağır sıklet boksörlerin, güç kaldırıcıların ve rugby oyuncularının muhtemelen Fitbit ürünlerini satın almayacağını varsayardık. Fitbit Aria Air, Fitbit uygulamalarına bilgi veren diğer akıllı terazilere güvenmeyen ve bu işi yapmak için kaliteli bir Fitbit ürününe sahip olmayı tercih eden, fiyat bilincine sahip kişiler içindir. Onlar için Fitbit Aria Air iyi bir seçimdir. Bunun dışında sağlam ve çekici bir banyo tartısıdır.

Günün en iyi Fitbit Aria Air, Fitbit Aria ve Fitbit Aria 2 fırsatları Fitbit Aria Air Bluetooth ... Fitbit Aria Air Amazon $ 47.99 GörüntüleTüm fiyatları görünFitbit Aria 2 Wi-Fi Smart ... Fitbit Aria 2 Amazon $ 284,70 GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

İnternetin dört bir yanından Fitbit fırsatları

Bulunduğunuz yerde bugünün en iyi Fitbit fiyatları İndirimli Fiyat Fitbit Versa Black Band ... Fitbit Versa Macy's $ 161,78 $ 64,63 GörüntüleyinTüm fiyatları görünFitbit Versa 2 Sağlık ve ...Fitbit Versa 2BHPhoto139,95 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Fitbit Versa Lite Mavi Kayış ... Fitbit Versa Lite Macy's $ 159.95 $ 99.95 İnceleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Fitbit Versa Special Edition ... Fitbit Versa - Özel Sürüm Amazon $ 199.95 $ 167.99 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Fitbit Versa 2 Special ... Fitbit Versa 2 Special Edition Amazon $ 199.95 $ 169.95 İnceleTüm fiyatları görünFitbit Charge 3 Unisex Siyah ... Fitbit Charge 3 Macy's $ 99.95 İnceleTüm fiyatları görünFitbit Fitbit Inspire HR ...Fitbit Inspire HRAdorama74 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünFitbit Inspire Sangria Askı ... Fitbit Inspire Macy's $ 59.95 İnceleTüm fiyatları görünHer gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz Bugünün en iyi fiyatları en eski Fitbit fitness takipçilerinde tercih sırasına göre İndirimli Fiyat Fitbit Versa Black Band ... Fitbit Versa Macy $ 161,78 $ 64,63 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Fitbit Versa Special Edition ... Fitbit Versa - Özel Sürüm Amazon $ 199.95 $ 167.99 GörüntüleTüm fiyatları görünFitbit Alta HR, Black, Large ... Fitbit Alta HR Amazon 115 $ GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Fitbit Charge 2 Kalp Atış Hızı + ... Fitbit Charge 2 Macy's $ 129.99 $ 65 İnceleTüm fiyatları görünFitbit Blaze Klasik ...Fitbit BlazeDICK'S Spor Malzemeleri29,95 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Fitbit Digital Surge Fitness ... Fitbit Surge Macy's $ 199.95 $ 124.99 İnceleTüm fiyatları görünFitbit Flex 2, Donanma ... Fitbit Flex 2 Amazon $ 64.95 İnceleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Fitbit Alta - Black Fitbit Alta Macy's $ 99.99 $ 74.99 İnceleTüm fiyatları görünFitbit Zip Kablosuz Aktivitesi ...Fitbit ZipWalmart149,99 Görünüm Tüm fiyatları görünHer gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz Fitbit ayrıca bu kaliteli banyo tartılarını, kulaklıkları ve çocuklar için fitness takip cihazlarını da yapıyor Fitbit Aria 2 Wi-Fi Smart ... Fitbit Aria 2 Amazon $ 284.70 GörüntüleTüm fiyatları görünFitbit El İlanıFitbit El İlanıWalmart129,95 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünDüşük Stok İndirimli Fiyat Fitbit Ace 2 Activity Tracker ... Fitbit Ace 2 Amazon $ 69.95 $ 49.95 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Fitbit Ace Power Purple & ... Fitbit Ace Macy's $ 99.99 $ 74.99 İnceleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Pingtwitter'ün fitness giyilebilir listeleri