Close
  • Ana
  • /
  • Giyilebilir Cihazlar
  • /
  • Fitbit Charge 2 fitness bandı nabzınızı takip edecek ve daha iyi nefes almanıza yardımcı olacaktır

Fitbit Charge 2 fitness bandı nabzınızı takip edecek ve daha iyi nefes almanıza yardımcı olacaktır

Fitbit yeni bir twist ile geldiFitbit Blaze ile fitness takipçileri. Şimdi, daha tanıdık yaklaşımına geri dönüyor: mevcut bantlarını güncellemek. Bu yüzden Fitbit Charge HR'ye dönüş ve Charge 2'ye merhaba. Ve ve daha fazla bataklık standardı Flex için aynen.

Ücretli İK, fiilen Ücret 2 ile değiştirilir. Adında İK olmamasına rağmen, Ücret 2yaparnabız takibi yapın.

Şarj 2, dinlenme ve aktif kalp atış hızınızı takip etmenin yanı sıra, VO2 Max'inizi hesaplayarak size genel kondisyonunuz için bir puan vermeye çalışacaktır.

Bu, normalde uzman laboratuvarlarda vücudunuz sınırlarını zorladığında ne kadar oksijen soluduğunuzu ölçmek için hacimli ekipman kullanılarak belirlenir. Bununla birlikte, birçok yeni fitness giyilebilir cihazı gibi, Şarj 2, bunu sadece nabzınızdan ve genel aktivite seviyelerinizden tahmin edecektir.


Bununla ilgili harika olan şey, basit bir fitness 'skoru' olarak kabul edilebilecek sadece bir sayıdır. Kondisyonunuzun gelişip gelişmediğini ve arkadaşlarınızdan daha iyi olup olmadığını görmenin çok kolay bir yolu.

İnanılmaz derecede bilimsel mi? Hayır değil, ama Fitbit'in servetini kazandığı şey, daha fit olup olmadığınızı görmenin basit yollarını bulmak ve bu, bu kategoriye tam olarak uyuyor.


Ayrıca gemide: rehberli solunum seansları. Bunlar, görselleştirmelerin, animasyonların ve titreşim ipuçlarının 'rehberle her nefes alıp vermenizi hizalamanıza ve gün boyunca sakin anlar bulmanıza yardımcı olan' iki ve beş dakikalık farkındalık egzersizleridir.

Yani bu güzel. Evet, kulağa çok saçma geliyor, ancak Fitbit, stres seviyelerine ve hatta tansiyonunuza gerçek faydaları olabileceği konusunda kararlı.


Yeni Charge 2, görünüş olarak en çok satan Charge HR'ye genel olarak benziyor, ancak yeni, 1,5 inçlik ekran, diğer değiştirilebilir bantları değiştirme seçeneği gibi büyük bir estetik gelişme gibi görünüyor.

Düşük kaliteli Flex, orijinalinden daha yumuşak, lastik gibi görünen ve aynı zamanda% 30 daha ince olan yeni bir kordon tasarımıyla başlayan bir çeki düzenine de sahip.

Flex 2 artık, 'Başlat'a basmayı hatırlamanıza gerek kalmadan farklı fitness aktivitelerini (yürüme, koşma, bisiklet sürme) otomatik olarak algılayan ve izlemeye başlayan SmartTrack ile birlikte gelir.

Flex 2 artık su geçirmezdir, bu nedenle havuzdaki uzunluklarınızı da takip eder.


Her iki bant da metin ve çağrı bildirimleri sunar. Charge 2 ve Flex 2 şu anda Fitbit.com'da ön sipariş için mevcut ve sırasıyla Eylül ve Ekim aylarında mağazalarda olacak. Fiyatlandırma? Evet, oldukça fazla var ...

Ücret 2 £ 129,99siyah, mavi, erik veya deniz mavisi. Yedek standart kayışlar £ 19.99, deri kayışlar £ 59.99, tunç ve pembe altın özel üretim £ 149.99

Esnek 2 79,99 TLsiyah, lavanta, macenta veya lacivert. Üçlü paket için yedek bantlar £ 29.99. Altın bileklik aksesuarı, pembe altın 79,99 TL. Gümüş paslanmaz çelik 69,99 TL. Altın kolye 79,99 TL. Gümüş paslanmaz çelik kolye ucu 69,99 TL.

Neden kontrol etmiyorsunuz:En iyi koşu ayakkabısı: 2016'da fit olmak için en iyi eğitmenler