Close
  • Ana
  • /
  • Fitness Teknolojisi
  • /
  • Fitbit Charge 4’ün en iyi özelliği eski Fitbit Versa ve Fitbit Charge modellerine ÜCRETSİZ olarak geliyor

Fitbit Charge 4’ün en iyi özelliği eski Fitbit Versa ve Fitbit Charge modellerine ÜCRETSİZ olarak geliyor

YeniFitbit SenseveFitbit Versa 3modelleri dünyadaki tüm özellik ve sensörlerle donatılmış olabilir, ancak bu gururlu Versa 2 ve Charge 3 sahiplerinin fitness hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmayacaktır. Fitbit, Active Zone Minutes sistemini ve diğer en yeni nesil özellikleri Fitbit'in eski modellerine sunmaya başladığında bu durum değişmek üzere.

Giyilebilirliğe göreFitbit, eski modelleri güncellemeye başladı, bu yüzden birçok Fitbit kullanıcısı, Fitbit'in Aktif Bölge Dakikaları özelliği ile günlük aktivitelerini izlemenin keyfini çıkarabilir. Aktif Bölge Dakikaları sayesinde, 'yağ yakma' kalp atış hızı bölgesinde geçirdiğiniz bir dakika için 1 puan ve 'kardiyo veya zirve bölgesinde' geçirdiğiniz bir dakika için 2 puan kazanırsınız.

Amaç, haftada en az 150 Aktif Bölge Dakikası puanı toplamaktır.Amerikan kalp derneğiveDünya Sağlık Örgütü. Demek istediğim, Fitbit puanlarının toplanmasını önermiyorlar, ancak her hafta en az 150 dakika orta yoğunlukta aktivite veya 75 dakika şiddetli aktivite veya her ikisinin bir kombinasyonunu tavsiye ediyorlar.

  • En iyi Fitbit fırsatları
  • En iyi Fitbit Versa 2 fırsatları ve Versa fırsatları
  • En İyi Fitbit Charge 3 ve Charge 4 fırsatları

aktif bölge dakika fitbit şarjı 3 tersi 2


(Resim kredisi: Fitbit)

Ama hepsi bu kadar değil. Fitbit, yeni cihazları duyurmanın yanı sıra, Fitbit Premium teklifini kullanıcılara daha çekici hale getirmek için de çaba gösterdi. Küresel kilitlenmenin ilk ayında, herkes 3 aylık ücretsiz bir Fitbit Premium denemesine kaydolabilir ve muhtemelen bu sayede Fitbit, kullanıcılarından birçok yararlı bilgi sağlık verisi toplayabilir.

Bu, bunun gibi keşiflere yol açarCOVID-19 semptomlarını tespit etmede umut verici erken sonuçlar gösteren Fitbit çalışmasıYeni sağlık akıllı saati Fitbit Sense'in duyurusu sırasında oldukça fazla vurgulanmıştır. Yukarıda alıntılanan aynı Giyilebilir makale, 'Charge 3/4, Inspire HR, Versas ve Ionics kullanıcılarının kalp atış hızı değişkenliğini (HRV) ve solunum hızını görebileceklerini' öne sürüyor.


•Fitbit OS 5.1 güncellemesihem Versa 3 hem de Sense'e yeni özellikler getiriyor - ücretsiz!

Bu özellik, Fitbit Uygulamasından erişilebilen, ancak yalnızca Fitbit Premium aboneliğine sahip kişiler için erişilebilen gelişmiş Sağlık Ölçümleri Panosunun bir parçasıdır. Yeni Fitbit Sense ve Versa 3 modelleri, 6 aylık ücretsiz bir Fitbit Premium aboneliğiyle birlikte gelir ancak yeni Fitbit Inspire 2 sahipleri, zaten çok uygun fiyatlı fitness takipçisinin fiyatına dahil olan bir aylık Fitbit Premium'un keyfini ücretsiz olarak çıkarabilir.


Diğer herkes için, Fitbit Premium yıllık 79,99 £ / 79,99 $ (ayda yaklaşık 6,65 £ / 6,65 $) tutarındadır. Gelişmiş Sağlık Ölçümleri Panosuna erişebilmenin yanı sıra, Premium kullanıcılar ayrıca rehberli programlara, dinamik egzersiz programlarına, Uyku Puanı dağılımına ve daha fazlasına göz atabilir.

Günün en iyi Fitbit fırsatları İndirimli Fiyat Fitbit SenseFitbit SenseREI.com329,95 ABD doları 279,99 Görünüm Tüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Fitbit Versa 3 Health & ... Fitbit Versa 3 Amazon $ 229.95 $ 198.95 GörüntüleTüm fiyatları görünFitbit Inspire 2 - siyah -...Fitbit Inspire 2Lenovo ABD69,95 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünDüşük Stok İndirimli Fiyat Fitbit Charge 4 Fitness ve ... Fitbit Charge 4 Amazon $ 149.95 $ 118.95 GörüntüleTüm fiyatları görünFitbit Versa 2 Sağlık ve ... Fitbit Versa 2 Amazon $ 159.99 İnceleTüm fiyatları görünFitbit Fitbit İyonik Spor ...Fitbit İyonikAdorama149 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünFitbit Charge 3 Unisex Siyah ... Fitbit Charge 3 Macy's $ 99.95 İnceleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz