Close
  • Ana
  • /
  • Giyilebilir
  • /
  • Fitbit, Apple Fitness+'ı almak için ayda 2,99 dolarlık bir abonelik katmanı hazırlıyor

Fitbit, Apple Fitness+'ı almak için ayda 2,99 dolarlık bir abonelik katmanı hazırlıyor

Şimdiye kadar, Fitbit Uygulamasının ücretsiz sürümü aracılığıyla minimum miktarda sağlık verisine ve koçluğa erişebilir veya tam kapsamlı Fitbit Premium Aboneliği'ni seçebilirsiniz. Bununla birlikte, Fitbit, uygulamanın kullanıcılarına yeni ve daha ucuz bir Fitbit Premium hizmeti hakkında gönderilen bir anket aracılığıyla suları test ediyor gibi göründüğü için bu çok yakında değişebilir. Fitbit Premium Lite geliyor mu?


tarafından tespit edildiği gibiAndroid Merkezive tarafından bildirilen9to5Google, 'Fitbit, aylık 2,99 ABD dolarına mal olan üçüncü bir abonelik katmanını piyasaya sürmeye hazırlanıyor': bu, mevcut Fitbit Premium aboneliğinden 2/3 daha ucuz. Ancak, ücretsiz sürümde bulunanlardan daha fazla özellik ekleyerek yeni teklifi güçlendirmek yerine, Fitbit bunun yerine bazı ücretsiz özellikleri yeni abonelik hizmetine taşıyacak, örneğin 'etkinlik, uyku, stres ve Sınırsız geçmiş verilerle sonsuza kadar geçen ay, yıl için sağlık ölçümleri.'

GÜNCELLEME 23 Şubat 2021 |Fitbit, yeni, daha ucuz Fitbit aboneliğiyle ilgili endişeleri resmi olarak aşağıdaki açıklamayla ele aldı:

“Dünyanın dört bir yanındaki insanlara daha fazla sağlık ve zindelik anlayışı ve motivasyonu getirmek için 2019'da başlatılan abonelik hizmetimiz Fitbit Premium'a yatırım yapmaya devam ediyoruz. Pek çok marka gibi, görmek isteyebilecekleri özelliklerden fiyatlandırmaya kadar her konuda değerli geri bildirimler almak için kullanıcı topluluğumuzla ara sıra anketler yapıyoruz ve bu, kullanıcıların benzersiz sağlık hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olacak erişilebilir araçlar sunmaya devam etmemize yardımcı oluyor.'

Açıklama, 'Şu anda Fitbit Premium fiyatlandırmasında herhangi bir değişiklik ilan etmiyoruz ve müşterilere, belirtildiği gibi, Fitbit kullanıcılarını korumaya devam edeceğimizden emin olmak istiyoruz; güçlü veri gizliliği ve güvenlik korumalarını sürdürerek, verilerinizin kontrolünü size vererek ve neyi neden topladığımız konusunda şeffaf kalarak gizlilik.”


  • Bu tek yumurta ikizleri, ağırlıklı ve vücut ağırlığı egzersizlerini karşılaştırdı. Kas yapmak için hangisi EN İYİDİR?

ucuz fitbit premium abonelik

Güle güle, geçmiş uyku verileri


(Resim kredisi: Fitbit)

Yeni plan uygulandıktan sonra, uygulamanın ücretsiz sürümünün yalnızca son 30 güne, hatta bazı durumlarda yalnızca bir haftaya ait sağlık verilerini göstermesi muhtemeldir. Kullanıcılar 'Fitbit Premium Lite'a kaydolduğunda başka avantajlar da olacağından eminiz, ancak şimdilik yeni fiyat planına nelerin dahil edileceğine dair çok fazla bilgi yok.

Gerçeği söylemek gerekirse, Fitbit Premium hizmetinin en azından ABD'de zaten daha pahalı bir katmanı var: Ayda 54,99 ABD doları karşılığında, Fitbit kullanıcıları Fitbit Uygulaması aracılığıyla 1'e 1 sağlık koçluğuna erişebilir. Kuşkusuz, bu oldukça pahalıdır ancak 'yapılandırılmış bir yapılacaklar listesi sunar, böylece her hafta neye odaklanacağınızı bilirsiniz'.


Yeni katmanın sunulmasına rağmen, yeni özelliklerin ücretsiz sürümde denenmesini ve daha büyük bir kullanıcı verisi ve geri bildirim havuzu kullanılarak mükemmelleştirildikten sonra ücretli planlara geçilmesini bekliyoruz.

Bu arada ve özellikle yeni bir Fitbit almak istiyorsanız, şuraya bir göz atın:en iyi fitbitlerrehber ve ayrıca bugünün özetien iyi Fitbit fırsatları. Fitbit ile ilgili içeriği okumak için bolca zamanı olanlar için bu kapsamlı incelemeye göz atın.Fitbit Versa 3 incelemesiya da bu karşılaştırmaFitbit Sense vs Fitbit Versa 3.