Close
  • Ana
  • /
  • Yaşam Tarzı
  • /
  • Fitbit, Fitbit Aria Air'i piyasaya sürdü: Aria 2 gibi ama çok daha ucuz bir banyo tartısı

Fitbit, Fitbit Aria Air'i piyasaya sürdü: Aria 2 gibi ama çok daha ucuz bir banyo tartısı

Fitbit yeni duyurduFitbit Versa 2yerleşik Alexa ile akıllı saat, Fitbit Premium abonelik hizmeti ve Fitbit düzeyinde hassasiyeti kitlelere ulaştıracak yeni akıllı ölçek Fitbit Aria Air. Bu, benzemezFitbit Aria 2, bu genellikle 100 sterlinin oldukça üzerindedir.


Fitbit uygulamasındaki aktiviteniz, kalp atış hızınız, uyku ve beslenme verilerinizin yanı sıra BMI'yi hesaplamak için Fitbit uygulamasıyla senkronize olan ve ağırlığı izleyen Fitbit Aria Air Bluetooth ölçeği, size zaman içindeki eğilimlerinizin kapsamlı bir görünümünü sunar.

Fitbit'i yeni Fitbit Premium abonelik hizmetiyle birleştiren Fitbit, sizeDahaVücudunuzun sağlık ölçütleri hakkında içgörüler ve hedeflerinize daha hızlı nasıl ulaşacağınız konusunda öneriler alabilirsiniz.

Sağlığınızın bütünsel bir görünümünü elde edin


(Resim kredisi: Fitbit)

BenzerFitbit Aria 2Aria Air, Bluetooth kullanarak akıllı telefonunuza bağlanır ve tüm verileri Fitbit uygulamasına aktarır. BMI'nızı ve temel sağlık ölçütlerinizin uygulamadaki görüntülemesi kolay grafikler ve çizelgelerde eksiksiz bir görünümünü kontrol edin.

Fitbit uygulamasını kullanarak Fitbit cihazlarınızdaki tüm verileri sorunsuz bir şekilde senkronize edebilirsiniz, böylece tüm aktivitelerinizi, egzersizlerinizi, uykunuzu, nabzınızı, beslenmenizi, kilo verilerinizi ve zaman içindeki trendlerinizi görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca hedefler belirleyebilir, bir kilo verme / kazanma planı oluşturabilir ve zaman içindeki ilerlemenizi kontrol edebilirsiniz.


Ayrıca siyah ve beyaz olmak üzere iki renkte gelir ve yeni Fitbit Aria Air'inizle tüm banyo aletlerinizin renk koordinasyonunu kolaylaştırır.

  • Fitbit Aria Air, Fitbit'in web sitesinde 49,99 £ karşılığında ön sipariş verilebilir.