Close

Fitbit One incelemesi

Fitbit One, Fitbit Charge 2 Nabız + ... Amazon Prime 189,99 $ Fitbit One Kablosuz Aktivitesini Görüntüleyin ... Amazon Prime 410 $ Görüntüle Görüntü 1/5 tarafından desteklenen en iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Fitbit One


Fitbit One incelemesi
Resim 2/5

Fitbit One

Fitbit One incelemesi
Resim 3/5

Fitbit One

Fitbit One incelemesi
Resim 4/5

Fitbit One

Fitbit One incelemesi
Resim 5/5

Fitbit One


Fitbit One incelemesi

Fitbit One, Fitbit Ultra'nın yerini alıyor, ancak yine de satın alınabilecek en iyi kablosuz fitness takipçilerinden biri mi? Pingtwitter onu teste tabi tuttu ...

Fitbit Ultra, 2011'in sonlarında Birleşik Krallık'a indiğinde, aşağıdaki gibi cihazlarla karşı karşıya geliyordu.Çene kemiğini yukarı kaldırveMotorola ACTVakıllı telefon tabanlı fitness uygulamalarından bahsetmeye bile gerek yok. O zamandan beri teknoloji endüstrisi, insanların iyi karşılananlarla şekillenmesine yardımcı olacak yöntemlerle patladı.Nike FuelBandve gibi uygulamalarZombiler, Koşun!en dikkate değer yeni eklemeler arasında.

Fitbit One,Fitbit Ultrave daha ucuz, daha renkliFitbit Zip. Ultra'yı kompakt, hafif tasarımı ve diğer şeylerin yanı sıra harika uygulama desteği için övdük, böylece One selefini iyileştirebilir mi?

Fitbit One'ı son birkaç aydır teste tabi tuttuk ve hala formda kalmanızı sağlayacak en iyi cihazlardan biri olup olmadığını öğrenmek için.

Fitbit One: İnşa et ve tasarla

Ultra'nın mat siyah hepsi bir arada klibi görünümünü azaltan Fitbit, tüm bölümlerde küçüldü, ancak sadece 8 gramda Ultra kadar hafif. Bir şimdi parlak bir ön ve mat bir arka kısım ile daha kıvrımlı bir tasarıma sahip ve yine de tek bir düğme ile kontrol edilen bir OLED ekrana ev sahipliği yapıyor.

Siyah ve bordo renklerde mevcut olan One, cihazın içine kaydırdığı dayanıklı bir silikon klips ekliyor ve daha sonraki kullanımda bulduğumuz Ultra'dan kesinlikle daha güvenli, belirli türden giysilerden kayma eğilimi gösterdi ve kolayca kaybolabilir.


Kesinlikle One ile bunun olma şansı yok ve Fitbit'in bunu ele almasına sevindik. Fitbit Zip gibi, One artık yağmura, sıçramaya ve tere dayanıklıdır, bu da spor salonuna çok daha uygun olduğu ve yağmurda yürümek veya koşmak için uygun olduğu anlamına gelir.

Cihazın ve kutunun içindeki silikon klipsin dışında bir kablosuz senkron dongle, çok ince görünümlü bir şarj kablosu ve One'ı yerinde tutan bir uyku bilekliği bulacaksınız.

Fitbit One: Özellikler

Aynı pedometre ilkeleri altında çalışan One, ağırlıklı olarak yürüme, koşu ve koşmaya odaklanan etkinliği izlemek için bir ivmeölçer ve altimetre kullanır ve tek düğmeye basarak adım sayacı, kat edilen mesafe, yakılan kalori ve çiçek simgesi arasında gezinebilirsiniz. gün boyunca ne kadar aktif olduğunuzu.

Hala GPS desteği yok, ancak One bir kronometre olarak çalışıyor ve sizi sabah uyandırmak için sessiz bir alarm ekleyerek uyku etkinliğinizi izlemenize izin veriyor; bu, web tabanlı panoda saati ayarlayarak yapılır.

Günlük aktivite verileri bir kez daha, bilgileri görüntüleyip analiz edebileceğiniz ve yiyecek tüketimini, su alımını, kalp atış hızını, glikoz alımını ve bisiklete binme ve yüzme.

Yıllık 39,99 £ ek ücret karşılığında, izlemeye daha rekabetçi bir unsur ekleyen ve sizin için planlar hazırlayabilecek bir dijital eğitmen ekleyen premium bir hizmet için ödeme yapabilirsiniz.

Fitbit hizmetinin en etkileyici unsurlarından biri, kullanıcıların halihazırdaki kapsamlı hizmete veri eklemek için Nike +, Sleep Debt ve Endomondo için uygulama desteği ekleyerek mevcut fitness tabanlı uygulamalardan geçiş yapmalarına yardımcı olmaktır.

En büyük değişikliklerden biri, kablosuz senkronizasyon dongle'ı kullanarak masaüstü veya dizüstü bilgisayarınız aracılığıyla veya Smart Bluetooth 4.0 özellikli bir iOS veya Android akıllı telefonunuz / tabletiniz varsa gerçek zamanlı senkronizasyonun eklenmesidir. Elbette şu anda piyasada bulunanlardan çok azı var, ancak bu, anlık ilerlemeyi görmenin harika bir yoludur.

Fitbit One: Performans

Ultra ile karşılaştırıldığında One ile veri izleme açısından çok az fark var. Karşı koymakNike + Running uygulamasıve Fitbug Air, yakılan kalori, kapsanan mesafe gibi bilgiler ve diğer cihazlarla tutarlı görünüyordu.

Aynı şey, Fitbit'in en benzersiz özelliklerinden biri olan ve uyku düzenine ve ne kadar dinleneceğinizi etkileyen herhangi bir şeyin olup olmadığına dair size güzel bir genel bakış sağlayan bazı ilginç bilgiler sunan uyku takibi hakkında da benzer şekilde söylenebilir.

Kablosuz senkronizasyon, test ettiğimizde zahmetsizce çalıştı.iPhone 5ve Smart Bluetooth 4.0 işlevselliği ve Fitbit kontrol paneline bilgi yüklerken herhangi bir sorun yaşamadı.

Zip'in yaklaşık altı ay süren bir bataryası olsa da, Fitbit, şarj etmek zorunda kalmadan önce yaklaşık bir haftalık kullanım almanız gerektiğini iddia ediyor, ancak One'ın aslında bir haftadan önemli ölçüde daha uzun olabileceğini ve bu da diğer fitness takip cihazlarına göre büyük bir avantaj olduğunu gördük.


Fitbit One: Karar

Fitbit One, hiçbir şekilde devrim niteliğinde olmayan bazı küçük değişiklikler yapar, ancak yine de onu en etkileyici fitness izleme cihazlarından biri yapmak için yeterlidir.

Nike Fuelband ve Jawbone Up ile karşılaştırıldığında çok daha ihtiyatlı takılabilir, donanım ve mükemmel bir gösterge paneli ile paranızın karşılığında aldığınız şey açısından daha ekonomiktir. Büyüyen üçüncü taraf uygulama desteği, diğer cihazlara göre büyük bir avantajdır; gelişmiş senkronizasyon ve daha güvenli klip, Ultra'da bununla ilgili sorunları olan hoş geldiniz eklemeleridir.

GPS, gıda verilerini manuel olarak girmek ve yüzme ve bisiklete binme gibi diğer sporları izlemek için daha iyi bir alternatif olacağı gibi, gelecekteki Fitbit cihazları için hala harika bir özellik olacaktır. Ancak, çok daha sağlıklı bir yaşam tarzı sürmek ve koşan PB'nizin zamanlarını düşürmek istemiyorsanız, Fitbit One, bunu başarmanıza yardımcı olacak ve sizi uzun süre buna bağlı kalmak için motive edecek en iyi cihazlardan biridir.

Fitbit One çıkış tarihi: Şimdi çıktı

Fitbit One fiyatı: 79,99 £