Close
  • Ana
  • /
  • Fitness
  • /
  • Fitbit Premium: 90 gün boyunca tüm gelişmiş Fitbit özelliklerine genişletilmiş ÜCRETSİZ erişim

Fitbit Premium: 90 gün boyunca tüm gelişmiş Fitbit özelliklerine genişletilmiş ÜCRETSİZ erişim

Şu anda belirsiz zamanlarda yaşıyoruz ve dünyanın her yerinden birçok insan kendi kendini tecrit etmek zorunda kalıyor. Aynı sebepten ötürü, ister daha sağlıklı bir diyet isterse daha kapalı alanlarda egzersiz yapmak olsun, pek çok insan sağlıklarını iyileştirmek için de çaba sarf ediyor. En popüler giyilebilir fitness markası olan Fitbit, yeni bir giyilebilir cihaz duyurdu -Fitbit Ücreti 4- ve ayrıca insanların iç mekanlarda daha uzun süre daha sağlıklı kalmalarına yardımcı olmak için Fitbit Premium aboneliğinin deneme süresini 90 güne çıkaracak.


• 90 günlük ÜCRETSİZ Fitbit Premium aboneliğinizi bugün başlatın

• Fitbit Charge 4'ün en iyi özelliği eski Fitbit Versa ve Fitbit Charge modellerine ÜCRETSİZ olarak geliyor

Fitbit Premium aboneliği yalnızca birkaç ay önce duyuruldu, ancak Fitbit sahipleri arasında son derece başarılı olduğu kanıtlandı çünkü kişinin yaşam tarzına ilişkin yararlı bilgiler sunmasının yanı sıra hem fiziksel hem de zihinsel sağlığın nasıl iyileştirileceğine dair ipuçları ve tavsiyeler veriyor. Uzatılmış deneme süresi ile tüm Fitbit Premium özelliklerinden 90 gün boyunca ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Fitbit Premium Aboneliği 90 gün ÜCRETSİZ


Fitbit Uygulamasındaki gelişmiş özelliklere erişin

(Resim kredisi: Fitbit)

Fitbit Premium aboneliğine neler dahildir?

Fitbit Premium aboneliği ile Fitbit ekosisteminizi sanal olarak 'sadece' bile olsa daha da genişletebilirsiniz. Birçok ekstra avantaj şunları içerir:


  • Farkındalık eğitimi ve rehberli meditasyon: Vücudu eğitmenin yanı sıra, zihni de Fitbit'in farkındalık programları ile eğitebilirsiniz. Sadece bu değil, aynı zamanda Mindfulness özelliği, üst kattaki komşunun can sıkıcı olduğu zamanlar için mükemmel olan stresi azaltan 'rahatlatıcı sesler' de içerir.
  • Ses ve video antrenmanları: Spor salonuna gidememek birçokları için büyük bir acı noktasıdır. Korkmayın, Fitbit Premium'da sizin için hazır olan birçok video vardır, böylece evde daha verimli bir şekilde antrenman yapabilirsiniz.
  • Gelişmiş uyku araçları: Uykunuzun hangi yönlerinin iyileştirilmesi gerektiğini öğrenmek için Uyku Puanınızın ayrıntılı bir dökümünü alın ve yaşam tarzınızdaki değişikliklerin puanınızı etkileyip etkilemediğini görün. Uyku vakti kontrol listesi ve uyku zamanından önce gevşemek için rahatlatıcı ses parçaları gibi kullanışlı araçlara da erişebilirsiniz.
  • Kişiselleştirilmiş içgörüler: Ücretsiz Fitbit Uygulaması size temel sağlık istatistikleriniz hakkında bilgi verse de, Fitbit Premium ile aktiviteleriniz, egzersizleriniz, kalp atış hızınız ve uykunuz hakkında eylemlerinizin sağlığınızı nasıl etkilediğini gösteren kişiselleştirilmiş içgörülere erişebilirsiniz.
  • Rehberli programlar: Hedeflerinize, programınıza ve fitness seviyenize göre Premium, daha fazla hareket etmenize, daha iyi beslenmenize ve daha iyi uyumanıza yardımcı olmak için özelleştirilmiş programlar oluşturur. Her program birkaç hafta sürer ve size nasıl sağlıklı alışkanlıklar geliştireceğiniz konusunda adım adım yol gösterir.

Tekrarlayalım: Yukarıdaki tüm özellikler artık 90 gün boyunca ücretsizdir. Abonelik deneme süresinin bitiminden önce iptal edilebilir, ancak üç ayın sonunda Fitbit Premium aboneliğinin tüm avantajlarına alışabileceğinizi kim bilebilir?

• 90 günlük ÜCRETSİZ Fitbit Premium aboneliğinizi bugün başlatın


Bugünün en iyi Fitbit fiyatları, bulunduğunuz yere göre Fitbit Versa 2 Health ve ... Fitbit Versa 2 Amazon $ 159.99 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Fitbit Versa Black Band ... Fitbit Versa Macy's $ 161.78 $ 64.63 GörüntüleTüm fiyatları görünFitbit Versa Special Edition ... Fitbit Versa - Özel Sürüm Amazon $ 167.99 İnceleTüm fiyatları görünFitbit Charge 3 Unisex Siyah ... Fitbit Charge 3 Macy's $ 99.95 İnceleTüm fiyatları görünFitbit Charge 3 Unisex ... Fitbit Charge 3 Special Edition Macy's $ 119.95 İnceleTüm fiyatları görünFitbit Fitbit İyonik Spor ...Fitbit İyonikAdorama149 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz