Close
  • Ana
  • /
  • Fitness Teknolojisi
  • /
  • Fitbit'in yeni 'Bölgenize Girin Mücadelesi' eğlenceli bir şekilde uyum sağlamanıza yardımcı olacak

Fitbit'in yeni 'Bölgenize Girin Mücadelesi' eğlenceli bir şekilde uyum sağlamanıza yardımcı olacak

Tembel hissetmek? Motivasyon arıyorsanız ve bunlardan birine sahipsenizen iyi fitbitlerbileğinize sarılı, şanslısınız. Fitbit'in yeni 'Get in Your Zone Challenge' hafta boyunca belirli Aktif Bölge Dakika hedeflerine ulaşmanız için Fitbit Uygulamasında sanal rozetler vererek sizi koltuktan kaldırmaya çalışıyor. Gümüş, Altın ve hatta Elmas rozetleri kapmak için hazır ve kim bir Fitbit Elmas rozetine sahip olmakla övünmek istemez ki. Aynen öyle.


Aktif Bölge Dakikaları, kalp pompalayan bir aktivite için harcadığınız süreyi takip eder. Fitbit kullanmafitness takipçisimükemmel gibi yerleşik bir kalp atış hızı sensörüne sahipFitbit Versa 3akıllı saat, kullanıcılar otomatik olarak kişiselleştirilmiş “Aktif Bölgeler” dinlenme kalp atış hızınıza ve yaşınıza göre. Aktif Bölge Dakikaları özelliği, kalp atış hızı seviyenizi yükselten herhangi bir aktivite için harcadığınız çabayı izlemek için kişiselleştirilmiş kalp atış hızı bölgelerinizi kullanır. Aktif Bölge Dakikaları, sizinle ilgili tüm faaliyetler için size kredi vermek için adımların ötesine geçer.

Fitbit 'Bölgenize Girin Mücadelesine' nasıl katılabilirsiniz?

Fitbit Uygulamasını açın ve bugünün ekranında “Get in Your Zone” yazan bir kutucuk göreceksiniz. Döşemeye dokunun, ardından bir “Başlarken” ekrandan, 'Katıl'a dokunun. Daha sonra meydan okumaya seçilecek ve oyun ekranına yönlendirileceksiniz.

'Get in Your Zone Challenge' 7 günlük bir uygulama içi solo mücadeledir ve şimdi Fitbit Uygulamasında CANLI. Aktif Bölge Dakikaları (AZM) hedeflerinize ulaşmanız durumunda mevcut rozetlerin dökümü: “Gümüş” 75 AZM'de rozet, “Altın” 150 AZM'de rozet, “Diamond” 300 AZM'de rozet.

Meydan okumayı seçtikten sonra, hafta boyunca Fitbit uygulamasındaki oyun ekranında 150 AZM hedefinizi, bu hedefe yönelik devam eden bireysel ilerlemenizi, hedefinize ulaşmak için ne kadar zamanınız kaldığını gösteren bir geri sayım göreceksiniz ve o hedef kilometre taşını geçerseniz bir kutlama.


Fitbit Deepak Chopra

(Resim kredisi: Fitbit)

Premium'a geçin ve 'özel' sağlıklı yaşam koleksiyonu 'Deepak Chopra'nın Dikkatli Yöntemi'ne erişin

Fitbit, fiziksel aktiviteyi teşvik etmenin yanı sıra, Chopra Vakfı'nın kurucusu ve sağlıklı yaşamda bir ev ismi olan Deepak Chopra ile işbirliği içinde oluşturulan yeni sağlıklı yaşam koleksiyonu aracılığıyla zihninizi daha esnek hale getirmeye de heveslidir. Yeni Deepak Chopra'nın Dikkatli Metodu, Fitbit Premium üyeleri için 'bir farkındalık pratiğini dünya çapındaki insanlar için daha erişilebilir kılmak' için oluşturulmuş ve seçilmiş özel bir sağlıklı yaşam koleksiyonudur.


Fitbit'in açıkladığı gibi, “Dikkatli Yöntem, genel sağlığınızın önemli bir parçası olarak duygusal sağlığınızı iyileştirmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır ve Deepak Chopra tarafından farkındalık, uyku, stres yönetimi, zihinsel farkındalık gibi etkili, ilgili temalar üzerine yürütülen sesli ve görüntülü oturumlar içerir. sağlık ve zihin-beden bağlantısı.” Yeni koleksiyon, Fitbit'in halihazırda dünya çapındaki Premium kullanıcılarının erişebildiği mevcut farkındalık ve stres yönetimi tekliflerini genişletiyor.

Henüz bir Fitbit'iniz yok mu? Bizde toparlama varen iyi Fitbit fırsatlarıhem de en iyilerin dökümüFitbit Versa fırsatlarıveen iyi Fitbit Charge fırsatları.