Close
  • Ana
  • /
  • Fitness Teknolojisi
  • /
  • Fitbit Sense ŞİMDİ çıktı: İşte Fitbit'in yeni fitness takipçisi ve sağlık akıllı saatindeki en iyi fiyatlar ve en son güncellemeler

Fitbit Sense ŞİMDİ çıktı: İşte Fitbit'in yeni fitness takipçisi ve sağlık akıllı saatindeki en iyi fiyatlar ve en son güncellemeler

Yeni Fitbit Sense, bir fitness takipçisi veya sıradan bir akıllı saat değil. Hayır, Fitbit Sense, bedensel ve işlevlerinizi ve duygusal durumunuzu tek seferde izlemek ve ölçmek için sayısız sensörle donatılmış bir 'sağlık akıllı saatidir'. Göz alıcı tasarımın yanı sıra, buranın ana çekiciliği, tümü bilek üzerinde ölçülen ve Fitbit Uygulamasına beslenen EKG ve AFib özellikleridir.


Ve 14 Eylül 2020 itibariyle Fitbit, atriyal fibrilasyon için kalp ritmini değerlendirmek için kullandığı elektrokardiyogram (EKG) uygulaması için FDA'dan (ABD'de) 510 (k) onay ve Avrupa Birliği'nde CE işareti aldı. (AFib), yani Sense'in tüm bunları doğru bir şekilde yapabileceğini söyleyen sadece Fitbit değil.

•Fitbit OS 5.1 güncellemesihem Versa 3 hem de Sense'e yeni özellikler getiriyor - ücretsiz!

Bunu söyledikten sonra, EKG işlevi başlatma sırasında aktif değildir. Yakında gelecek.

Yeni Fitbit Sense, neredeyse bir haftalık pil ömrü ve en ucuza kıyasla 100 £ daha ucuza gelişmiş sağlık ölçümleri ve sensörler sunar.Apple Watch Series 5. Bu gerçekten de Fitbit'ten giyilebilir en çığır açan fitness veen iyi Fitbitkesinlikle bugüne kadar ..


Fitbit, Sense'i duyururken aynı zamanda yeniFitbit Versa 3ve Fitbit Inspire 2, Fitbit Charge 4'ün duyurulmasından kısa bir süre sonra,en iyi fitness takipçileribugün piyasada.

  • Fitbit Sense ve Fitbit Versa 3
  • En iyi Fitbit Versa 2 ve Versa Lite fırsatları
  • En İyi Fitbit Charge 3 ve Charge 4 fırsatları

Fitbit Sense çıkış tarihi fiyatı


(Resim kredisi: Fitbit)

Fitbit Sense: fiyat ve çıkış tarihi

Fitbit Sense - ve Fitbit Versa 3 ve Fitbit Inspire 2 - bugün Fitbit'te ve seçkin perakendecilerde çevrimiçi olarak mevcuttur. Birleşik Krallık'ta bunlar arasında Amazon, Currys PC World, Argos ve Very.co.uk bulunmaktadır.

Fitbit Sense, karbon / grafit paslanmaz çelik ve ay beyazı / yumuşak altın paslanmaz çelik olarak 299,99 £ / 329,95 € / 329,95 € / 499,95 AU $ fiyatla mevcuttur.


Günün en iyi Fitbit Sense fırsatları İndirimli Fiyat Fitbit Sense Advanced ... Amazon Prime $ 329,95 $ 278,95 İndirimli Fiyatı Görüntüle Fitbit - Sense Advanced ... En İyi Satın Al $ 329,95 $ 279,95 İndirimli Fiyatı Görüntüle Fitbit Sense REI.com329,95 ABD doları 279,99 GörünümFitbit Sense Akıllı Saat, Siyah Kohl's279,99 GörünümDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Fitbit Versa 3 fiyatları İndirimli Fiyat Fitbit Versa 3 Health & ... Amazon Prime 229,95 $ 198,95 $ Fitbit Versa 3'ü görüntüle - yumuşak altın ... Lenovo USA199,95 ABD doları GörünümFitbit Versa 3 GPS Smartwatch ... BHPhoto smartwatch smartwatchFitbit Versa 3 REI.com229,95 ABD doları GörünümDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Fitbit Inspire 2 fiyatları Fitbit Inspire 2 - siyah -... Lenovo ABD69,95 ABD doları GörünümFitbit Inspire 2 Aktivitesi ... Hedef69,95 ABD doları GörünümFitbit Inspire 2 Fitness ... BHPhoto69,95 ABD doları Görünümİndirimli Fiyat Fitbit Inspire 2 REI.com99,95 ABD doları 69,99 GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Fitbit Sense çıkış tarihi fiyatı

(Resim kredisi: Fitbit)

Fitbit Sense 3: sağlık özellikleri

Fitbit Sense, gelişmiş kalp atış hızı izleme teknolojisi, yeni bir EKG uygulaması ve bilekte cilt sıcaklığı sensörünün yanı sıra stresi yönetmeye yardımcı olan bir akıllı saatte dünyanın ilk elektrodermal aktivite (EDA) sensörüne sahiptir. Stres seviyelerini kontrol etmek için, EDA Scan uygulamasını kullanarak cildinizin ter seviyesindeki küçük elektriksel değişiklikleri tespit etmek için avucunuzu cihazın ön yüzüne yerleştirin.

Fitbit Sense ve Fitbit Versa 3: Fitbit’in yeni akıllı saatleri arasındaki fark nedir?

Kuşkusuz, stresli olsaydınız, muhtemelen saatinizden kontrol etmek zorunda kalmadan bunu bilirsiniz, ancak stres seviyelerini kontrol etmenin yanı sıra, Fitbit Sense, Fitbit Uygulaması ve Fitbit Premium aboneliği aracılığıyla stresi azaltmanın yollarını da sunabilir. fiyata dahil altı aylık ücretsiz deneme alacaksınız.


Fitbit’in yeni Stres Yönetimi Puanı, vücudunuzun strese nasıl tepki verdiğini kalp atış hızı, uyku ve aktivite seviyesi verilerinize göre hesaplar. 1-100 arasında değişen ve daha yüksek puan, vücudunuzun daha az fiziksel stres belirtisi gösterdiğini gösterir; puan, nefes egzersizleri ve diğer farkındalık araçları gibi stresi daha iyi yönetmek için önerilerle birleştirilir.

Fitbit Premium üyeleri, efor dengesi (aktivitenin etkisi), yanıt verme (kalp atış hızı, kalp atış hızı değişkenliği ve EDA Scan uygulamasından elektrodermal aktivite) dahil olmak üzere 10'dan fazla biyometrik girdiden oluşan puanın nasıl hesaplandığına dair ayrıntılı bir döküm alacaklar. ve uyku düzeni (uyku kalitesi).

Fitbit Premium destekli Fitbit Uygulamasında, yeni Sağlık Ölçümleri panosu ile kalp atış hızı değişkenliği (HRV), solunum hızı ve SpO2 gibi sağlığınız ve refahınızdaki temel eğilimleri takip edersiniz.

• Fitbit Charge 4’ün en iyi özelliği eski Fitbit Versa ve Fitbit Charge modellerine ÜCRETSİZ olarak geliyor

Fitbit'e göre Sense, dünya genelinde 33,5 milyondan fazla insanı etkileyen bir durum olan atriyal fibrilasyon (AFib) belirtileri için kalp ritminizi değerlendiren bir EKG uygulamasına sahip ilk Fitbit cihazıdır. Doktorunuzla paylaşmak üzere indirebileceğiniz bir okuma almak için parmaklarınızı saatin etrafındaki paslanmaz çelik yüzüğün köşelerinde 30 saniye boyunca tutmanız yeterlidir.

Fitbit’in yepyeni 'çok yollu' kalp atış hızı sensörü ve güncellenmiş algoritma ile yeni PurePulse 2.0 teknolojisi, Fitbit'in şimdiye kadarki 'en gelişmiş' kalp atış hızı teknolojisini sunar. Kalp atış hızınızı daha hassas bir şekilde izleyebilmenin yanı sıra - bu hala tıbbi bir seviye sensörü değildir, akılda kalır - Fitbit Sense, kalp atış hızınız eşik değerlerinin dışında ise bir bildirim alabilir ve gönderebilir.

  • Fitbit'iniz, sizden önce COVID-19 semptomlarını tespit edebilecektir.

Fitbit Sense çıkış tarihi fiyatı

(Resim kredisi: Fitbit)

Fitbit Sense 3: diğer özellikler ve özellikler

Fitbit Sense ayrıca yerleşik GPS, 20'den fazla cihaz üzerinde egzersiz modu, SmartTrack otomatik aktivite takibi, Kardiyo Fitness Seviyesi ve Skoru ve gelişmiş uyku araçları dahil olmak üzere Fitbit'in diğer akıllı saatlerinde bulunan tüm temel sağlık, fitness ve akıllı özellikleri bir araya getirir.

Bir dizi akıllı özellik arasında, aramaları yanıtlamak ve sesli komutlarla metinleri yanıtlamak için yerleşik bir hoparlör ve mikrofon, Amazon Alexa veya Google sesli asistanların seçimi -bu yılın başlarında tarafımızdan tahmin edildiği gibi- temassız ödemeler, binlerce uygulama ve Fitbit Uygulaması aracılığıyla saat yüzü ve daha fazlası.

Pil ömrü, özellikle gemideki tüm özellikler göz önüne alındığında oldukça uzundur: Yeni Fitbit Sense, şarjlar arasında altı güne kadar dayanabilir. Doğal olarak, EKG'nizi ve stres seviyenizi kontrol etmeye devam ederseniz, pil muhtemelen kısa sürede bitecektir, ancak ortalama kullanım düşünüldüğünde, yine de bir akıllı saat için oldukça iyidir.

Günün en iyi Fitbit Sense, Fitbit Versa 3 ve Fitbit Inspire 2 fırsatları İndirimli Fiyat Fitbit Sense Advanced ... Fitbit Sense Amazon $ 329.95 $ 278.95 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Fitbit Versa 3 Health & ... Fitbit Versa 3 Amazon $ 229.95 $ 198.95 GörüntüleTüm fiyatları görünFitbit Inspire 2 - siyah -...Fitbit Inspire 2Lenovo ABD69,95 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Fitbit Sense çıkış tarihi fiyatı

(Resim kredisi: Fitbit)

Yeni sonsuzluk bantlarının daha rahat olduğu söyleniyor ve ayrıca kayışları daha hızlı takıp çıkarabilmeniz için hızlı açılan menteşelerle birlikte geliyorlar. Daha büyük AMOLED ekran, isteğe bağlı her zaman açık ekran modunun yanı sıra daha kolay görüntüleme için ekranı otomatik olarak karartan entegre bir ortam ışığı sensörüne sahiptir.

Fitbit Sense ayrıca, daha temiz bir görünüm için yeni özelleştirilebilir widget'lar, yeniden tasarlanmış bildirimler ve ekran uygulamaları içeren tamamen yeniden tasarlanmış bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Fitbit Sense hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Bugünün en iyi Fitbit fırsatları

Tercih sırasına göre güncel en iyi Fitbit fitness takipçilerinde bugünün en iyi fiyatları İndirimli Fiyat Fitbit Sense Advanced ... Fitbit Sense Amazon $ 329.95 $ 278.95 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Fitbit Versa 3 Health & ... Fitbit Versa 3 Amazon $ 229.95 $ 198.95 GörüntüleTüm fiyatları görünFitbit Versa 2 Sağlık ve ...Fitbit Versa 2BHPhoto139,95 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Fitbit Versa 2 Special ... Fitbit Versa 2 Special Edition Amazon $ 199.95 $ 169.95 İnceleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Fitbit Versa Lite Mavi Kayış ... Fitbit Versa Lite Macy's $ 159.95 $ 99.95 İnceleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Fitbit Ücreti 4 Fitness ve ... Fitbit Ücreti 4 Amazon $ 149.95 $ 99.95 GörüntüleTüm fiyatları görünFitbit Fitbit İyonik Spor ...Fitbit İyonikAdorama149 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünFitbit Fitbit Inspire HR ...Fitbit Inspire HRAdorama74 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünFitbit Inspire Sangria Askı ... Fitbit Inspire Macy's $ 59.95 İnceleTüm fiyatları görünHer gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz Bugünün en iyi fiyatları en eski Fitbit fitness takipçilerinde tercih sırasına göre İndirimli Fiyat Fitbit Versa Black Band ... Fitbit Versa Macy $ 161,78 $ 64,63 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Fitbit Versa Special Edition ... Fitbit Versa - Özel Sürüm Amazon $ 199.95 $ 167.99 GörüntüleTüm fiyatları görünFitbit Alta HR, Black, Large ... Fitbit Alta HR Amazon 115 $ GörüntüleTüm fiyatları görünFitbit Charge 3 Unisex Siyah ... Fitbit Charge 3 Macy's $ 99.95 İnceleTüm fiyatları görünFitbit Blaze Klasik ...Fitbit BlazeDICK'S Spor Malzemeleri29,95 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Fitbit Digital Surge Fitness ... Fitbit Surge Macy's $ 199.95 $ 124.99 İnceleTüm fiyatları görünFitbit Flex 2, Donanma ... Fitbit Flex 2 Amazon $ 64.95 İnceleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Fitbit Alta - Black Fitbit Alta Macy's $ 99.99 $ 74.99 İnceleTüm fiyatları görünFitbit Zip Kablosuz Aktivitesi ...Fitbit ZipWalmart149,99 Görünüm Tüm fiyatları görünHer gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz Fitbit ayrıca bu kaliteli banyo tartılarını, kulaklıkları ve çocuklar için fitness takip cihazlarını da yapıyor Fitbit Aria 2 Wi-Fi Smart ... Fitbit Aria 2 Amazon $ 284.70 GörüntüleTüm fiyatları görünFitbit El İlanıFitbit El İlanıWalmart129,95 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünDüşük Stok İndirimli Fiyat Fitbit Ace 2 Activity Tracker ... Fitbit Ace 2 Amazon $ 69.95 $ 49.95 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Fitbit Ace Power Purple & ... Fitbit Ace Macy's $ 99.99 $ 74.99 İnceleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz