Close

Fitbit Sense vs Fitbit Versa 3

Fitbit Sense vs Fitbit Versa 3: Bu savaşta açık bir kazanan var mı?en iyi Fitbitler? İkisi deFitbit SenseveFitbit Versa 3ŞİMDİ çıktılar, birçok Fitbit saat hayranını mutlu ediyor ama aynı zamanda her iki akıllı saat de hemen hemen aynı göründüğü için biraz kafa karıştırıyor. Hangisi daha iyi ve ikisi arasındaki temel farklar nelerdir? Keşfedelim.


Tamamen yeni Fitbit Sense, stres yönetimi için elektrodermal aktivite (EDA) sensörü sayesinde şirketin “en gelişmiş sağlık akıllı saati” olarak adlandırdığı daha pahalı bir tekliftir. Bu arada Fitbit Versa 3, bugüne kadarki en başarılı giyilebilir cihazının en son yinelemesidir.

Yeni bir Fitbit akıllı saat piyasasındaysanız ancak hangi cihazın sizin için doğru olduğundan emin değilseniz, bu özellik karşılaştırma kılavuzu kararınızı vermenize yardımcı olacaktır.

Günün en iyi Fitbit Versa 3 fırsatları İndirimli Fiyat Fitbit Versa 3 Advanced ... Amazon Prime 399,95 $ 301,97 $ Fitbit Versa 3 Smart Fitness Görüntüle ... Dick Smith349 ABD doları GörünümFitbit Versa 3 Smart Fitness ... Kogan.com349 ABD doları GörünümYepyeni Fitbit Versa 3 -... Ebay349 ABD doları GörünümDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Fitbit Sense fırsatları İndirimli Fiyat Fitbit Sense Gelişmiş Sağlık ... Amazon Prime 499,95 $ 429,19 $ Fitbit Sense'i Görüntüle - Carbon / Graphite Ebay439 ABD doları GörünümSense (Ay Beyazı / Yumuşak Altın) The Good Guys494 ABD doları GörünümFitbit Sense - Ay ... Catch.com.au499 ABD doları GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Fitbit Sense ve Fitbit Versa 3

(Resim kredisi: Fitbit)

Fitbit Sense vs Fitbit Versa 3: sağlık ve fitness

Kondisyon çabalarınızın kaydını tutmak söz konusu olduğunda,Fitbit Versa 3cihaz üzerinde GPS ve geliştirilmiş bir PurePulse 2.0 teknolojisi verilmiştir. İkincisi, yeni bir çok yollu kalp atış hızı sensörü ve saatin kendisinden kişiselleştirilmiş kalp atış hızı bildirimlerine güç veren güncellenmiş algoritmayı kullanır.


Temel olarak bu, Versa 3'ün kalp atış hızınızı sürekli olarak 24/7 izleyeceği ve bradikardi (çok yavaş kalp atış hızı) gibi tıbbi müdahale gerektiren bir durum belirtisi gösteriyorsa bunu tespit edip göndereceği anlamına gelir. ve taşikardi (çok hızlı bir kalp atış hızı).

Fitbit ayrıca, günlük adımlarınızı takip etmenin ötesinde fitness hedeflerinizin üstünde kalmanızı kolaylaştırmak için aktivitenizin yoğunluğunu ölçen bir araç olan Versa 3'e Aktif Bölge Dakikalarını da ekledi.


Amiral gemisi ürünü olarak,Fitbit Anlamyukarıdaki tüm özelliklere sahiptir, ancak kalp sağlığına daha derin bir bakış sunan daha fazla sağlık yönetimi aracına sahiptir. Bunlar arasında, Fitbit EKG uygulamasında kalp ritmi değerlendirmesi ile atriyal fibrilasyon belirtilerini kontrol edebilmek ve elektrodermal aktivite yanıtlarını ölçen yeni bir EDA sensörü yer alıyor. Örneğin, bir EDA Scan uygulaması kullanarak, kullanıcılar, cildinin ter seviyesindeki küçük elektriksel değişiklikleri algılamak için avuçlarını Sense'in yüzüne yerleştirebilecekler, bu da vücudun strese tepkisini gösterebilir.

  • Fitbit OS 5.1 güncellemesihem Versa 3 hem de Sense'e yeni özellikler getiriyor - ücretsiz!

Fitbit Sense ve Fitbit Versa 3


(Resim kredisi: Fitbit)

Fitbit Sense ve Fitbit Versa 3: Tasarım

Hem Versa 3 hem de Sense birbirine oldukça benziyor, o kadar ki onları birbirinden ayırmak o kadar kolay değil. Fitbit'e göre, ikincisi bir referans noktası olarak kullanıldığından, daha yumuşak çizgiler ve daha fazla konfor yaratmak amacıyla bu kasıtlıydı. Bununla birlikte, bu, aksesuarların, hızlı serbest bırakma mekanizmasını sergileyen ve çeşitli stil ve renklerde gelen 'sonsuz bantlı' kayışlarla, cihazlar arasında çapraz uyumlu olduğu anlamına gelir.

Sense saat, cam ve metal bir gövdeye sahip ve daha hafif ve daha parlak görünümlü havacılık sınıfı alüminyum ve paslanmaz çelik çerçeve ile çevrelenmiş bazı daha üstün tasarım özellikleri sunuyor.

Hem Fitbit Versa 3 hem de Fitbit Sense, Fitbit’in manyetik şarj cihazını da kullanacak, şirketin yepyeni şarj cihazı stili, önceki Versa cihazlarında görülen yerleştirme stilinden daha kolay kullanılacağını varsayıyoruz.

Fitbit Sense ve Fitbit Versa 3


(Resim kredisi: Fitbit)

Fitbit Sense vs Fitbit Versa 3: akıllı saat özellikleri

Fitbit'in Versa 3'ü, selefi Versa 2'ye kıyasla, kullanıcılar için kolaylık sağlamayı amaçlayan bir dizi akıllı da dahil olmak üzere bir dizi yeni ve geliştirilmiş akıllı saat özelliğini sunuyor. Artık hızlı telefon çağrılarını yanıtlamak için yerleşik bir hoparlör ve mikrofonun yanı sıra, tüm bilekleri kullanarak çağrıları sesli postaya gönderme ve çağrı ses düzeyini ayarlama özelliği var.

Artık yerleşik Amazon Alexa'nın yanı sıra Google Asistan'ın eklenmesiyle bir dizi sesli asistan seçeneğiniz de var, böylece akıllı ev cihazlarınızı sadece saatinizle konuşarak kontrol edebilirsiniz. Beklendiği gibi, Fitbit Pay, Spotify ve Deezer uygulamalarının tümü, farklı egzersiz programlarının değişen yoğunluk seviyelerine uyması için bazı yeni seçilmiş çalma listelerinin yanı sıra destekleniyor.

Sense gelince, içerirherşeyVersa 3'te bulunan akıllı saat özellikleri.

Pil ömrü söz konusu olduğunda Fitbit, her iki cihazın da altı günden fazla güçte kalacağını iddia ediyor ve eğer kendinizi azaldığını fark ederseniz, '12 dakikalık hızlı şarj bir tam günlük kullanım sağlar'.

Fitbit Sense ve Fitbit Versa 3

(Resim kredisi: Fitbit)

Fitbit Sense vs Fitbit Versa 3: fiyatlandırma ve kullanılabilirlik

Fitbit Sense - ve Fitbit Versa 3 - bugün Fitbit'te ön sipariş için ve Amazon, Currys PC World, Argos ve Very.co.uk gibi seçkin perakendecilerde çevrimiçi olarak Eylül sonundan itibaren dünya çapında yaygın olarak sunuluyor.

Fitbit Sense, karbon / grafit paslanmaz çelik ve ay beyazı / yumuşak altın paslanmaz çelik olarak 299,99 £ / 329,95 € / 329,95 € / 499,95 AU $ fiyatla mevcuttur.

Fitbit Versa 3, siyah / siyah alüminyum, pembe kil / yumuşak altın alüminyum ve gece yarısı / yumuşak altın alüminyum olarak 199,99 £ / 229,95 € / 229,95 € / 399,95 AU $ fiyatla mevcuttur.

Bugünün en iyi Fitbit fırsatları

Tercih sırasına göre güncel en iyi Fitbit fitness takipçilerinde bugünün en iyi fiyatları İndirimli Fiyat Fitbit Sense Gelişmiş Sağlık ... Fitbit Sense Amazon $ 499,95 $ 429,19 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Fitbit Versa 3 Advanced ... Fitbit Versa 3 Amazon $ 399.95 $ 303.52 GörüntüleTüm fiyatları görünYeni Fitbit 4553390 Versa 2 ...Fitbit Versa 2Ebay234,99 Görünüm Tüm fiyatları görünFitbit Versa 2 Özel ... Fitbit Versa 2 Özel Sürüm Amazon $ 270,29 GörüntüleTüm fiyatları görünFitbit Versa Lite Smart ...Fitbit Versa LiteEbay150 $ Görünüm Tüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Fitbit Ücreti 4 Gelişmiş ... Fitbit Ücreti 4 Amazon $ 249.95 $ 197 GörüntüleTüm fiyatları görünFitbit Ionic Smart Fitness ...Fitbit İyonikEbay209,90 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Fitbit Inspire HR (Leylak)Fitbit Inspire HRDick Smith179 ABD doları 129 $ Görünüm Tüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Fitbit Inspire Health and ... Fitbit Inspire Amazon $ 129.95 $ 118 GörüntüleTüm fiyatları görünHer gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz Bugünün en iyi fiyatları en eski Fitbit fitness takipçilerinde tercih sırasına göre Fitbit Versa Special Edition ... Fitbit Versa Amazon $ 248,54 GörüntüleTüm fiyatları görünFitbit Versa Özel Sürüm ...Fitbit Versa - Özel SürümEbay139,95 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Fitbit Alta HR Aktivitesi ...Fitbit Alta İKKogan.com199 $ 136,80 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünFitbit Charge 3 Fitness ... Fitbit Charge 3 Amazon $ 116.88 İnceleTüm fiyatları görünFitbit Blaze Boyut LFitbit BlazeEbay249 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünAnlaşma 23 Aralık Çarşamba günü sona eriyor Fitbit Dalgalanması, Mandalina, Küçük Fitbit Dalgası Amazon $ 266,18 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Fitbit Flex 2 Aksesuar ...Fitbit Flex 2Kogan.com99 $ 57,80 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünFitbit FB158RCC Alta Şarj Ediliyor ... Fitbit Alta Amazon $ 28.70 GörüntüleTüm fiyatları görünFitbit Zip Kablosuz Aktivite ... Fitbit Zip Amazon $ 315.12 GörüntüleTüm fiyatları görünHer gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz Fitbit ayrıca bu kaliteli banyo tartılarını, kulaklıkları ve çocuklar için fitness takip cihazlarını da yapıyor Fitbit Aria 2 Wi-Fi Smart ... Fitbit Aria 2 Amazon $ 198 GörüntüleTüm fiyatları görünFitbit Flyer Bluetooth ... Fitbit Flyer Amazon $ 129,67 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Fitbit Ace 2 Activity Tracker ... Fitbit Ace 2 Amazon $ 88.54 $ 73.90 İnceleTüm fiyatları görünFitbit Ace Çocuk Aktivitesi ... Fitbit Ace Amazon $ 131,62 GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz