Close
  • Ana
  • /
  • Giyilebilir
  • /
  • Fitbit Versa 2 vs Fitbit Versa 3: Hangi akıllı saat size uygun?

Fitbit Versa 2 vs Fitbit Versa 3: Hangi akıllı saat size uygun?

Giyilebilir fitness ürünleri ve aktivite takibi söz konusu olduğunda, hiçbir şirket, 10 yıldan uzun bir süre önce insanların sağlıklı kalmasına yardımcı olmak için kurulan Fitbit'ten daha iyisini yapamaz. Mevcut Fitbit serisi en iyileri ve bugün Fitbit Versa 3 ve Fitbit Versa 2 akıllı saatleri karşılaştırıyoruz.en iyi Fitbitve genel fitness giyilebilir.


Fitness giyilebilir alan, özellikleApple Watch Serisi 6, önceki enkarnasyonlarının yanı sıra ve nihayetinde bu sizin için iyi bir şeydir, smartwatchbu, her türlü fitness-y şeyini izleyebilir.

Fitbit, akıllı saat benzeri bir ekrana sahip olmayan birkaç fitness grubu da dahil olmak üzere çok çeşitli farklı cihazlar üretir. Hepsini test ettik ve biraz daha basit bir şey istiyorsanız tavsiye ediyoruz. Ancak bugün elimizdeki görev Versa 3 ve Versa 2 akıllı saatlerinden bahsetmek.

Adlarından da anlaşılacağı gibi, Versa 3, Versa 2'nin güncellenmiş versiyonudur ve aşağıda tartışıldığı gibi birkaç yeni özellikle birlikte gelir. Bununla birlikte, temelde en büyük fark fiyattır: Versa 2'nin daha eski olması nedeniyle birkaç fırsatı daha vardır ve bu nedenle en son gadget'a sahip olmamayı umursamayan herkese uygundur.

Karşılaştırmaya geçelim.


En İyi Fitbit

(Resim kredisi: Fitbit)

Fitbit Versa 3 ve Fitbit Versa 2: özellikler

Adlarından da anlaşılacağı gibi, Fitbit Versa 3, ikisinin daha yeni versiyonudur ve bu nedenle, Fitbit'in daha doğru veriler veren Pure Pulse 2.0 kalp atış hızı sensörü teknolojisi gibi birkaç yeni özellikle birlikte gelir. Bu değişiklikler bazıları için önemli olabilir veya para biriktirme konusunda endişeniz yoksa güzel bir bonus olsa da, farklar oldukça küçüktür.

Bazıları için anlaşmayı bozabilecek bir şey, Versa 2'de yerleşik GPS'in olmamasıdır. .


Bu küçük farklılıkların yanı sıra, her iki sürüm de kalp atış hızı takibi, genel bir fitness puanı, adım ve mesafe takibi, bir uygulama mağazası ve Fitbit'in fitness odaklı sosyal ağına erişim ve müzik çalma, bildirimlerle etkileşim vb. bir akıllı telefon ile eşleştirildiğinde.

En İyi Fitbit

(Resim kredisi: Fitbit)

Fitbit Versa 3 ve Fitbit Versa 2: tasarım

İlk bakışta Versa 2 ve Versa 3'ün tasarımları temelde aynıdır. Ve bu büyük ölçüde doğrudur. Yine de Versa 3 (tahmin edeceğiniz gibi) daha pürüzsüz, daha çekici çizgilerle geliştirildi ve biraz daha büyük, daha yüksek çözünürlüklü bir ekrana sahip, Versa 2'nin 1,39 inç (300x300) ile 1,58 inç (336x336) boyutlarında.

Versa 3 ve çeşitli bantlar için bazı yeni renk seçenekleri de var.


Bu küçük farklılıklar dışında, iki Versa modeli hemen hemen aynı.

Fitbit Versa 3 incelemesi

(Resim kredisi: Fitbit)

Fitbit Versa 3 ve Fitbit Versa 2: fiyat

Muhtemelen şimdiye kadar söyleyebileceğiniz gibi, Versa 3 ve Versa 2 arasındaki farklar küçüktür: bazı ince tasarım değişiklikleri, biraz daha büyük ekran, birkaç yeni fitness odaklı özellik. Genel olarak, paranız varsa, Versa 3'ü biraz daha yeni olduğu, yerleşik GPS ile birlikte geldiği vb.

Fakat! Bir bütçeyle fitness odaklı, Apple olmayan bir akıllı saat arıyorsanız, Fitbit Versa 2 gerçekten harika bir seçimdir. Genellikle perakendecilerden biraz çalmak için bazı iyi fırsatlar bulabilirsiniz.