Close
  • Ana
  • /
  • Giyilebilir
  • /
  • Fitbit Versa 3 fiyatı, Prime Day öncesinde Amazon'da gördüğümüz en iyi anlaşma ile 100 AU $ düşürüldü

Fitbit Versa 3 fiyatı, Prime Day öncesinde Amazon'da gördüğümüz en iyi anlaşma ile 100 AU $ düşürüldü

Şu anda Amazon'da bir Fitbit Versa 3 satın alarak kendinize 100 AU$'dan fazla tasarruf edebilirsiniz. Bu, önde gelen çevrimiçi perakendecide gördüğümüz giyilebilir ürünler için en iyi fiyat.Amazon Başbakan Günü 2021.

Favori akıllı saatlerimizden biri olarak veen iyi fitness takipçisi hibrit, Fitbit Versa 3'te %25'lik bir tasarruf, yalnızca görmeyi beklediğiniz bir şeydirBaşbakan Günükendisi.

Ancak Amazon, hızlı Prime teslimatı ile üç rengin hepsinde stokla birlikte inanılmaz bir erken rezervasyon fırsatı yakalama şansı sunuyor.sadece 299 AU için.


Fitbit Versa 3| Amazon'da 299 ABD Doları(RRP AU $ 399,95,100,95 ABD Doları tasarruf edin)

Fitbit Pay, bilekten aramalar, sesli asistan, cilt sıcaklığı sensörü ve optik kalp atış hızı sensörü ile Fitbit Versa 3 özelliklerle dolu. Versa 2'de önemli bir yükseltme, harika bir fitness akıllı saati. Amazon ile Versa 3'te harika bir anlaşma elde edebilirsiniz.siyah,gece yarısıveyapembe, hepsi sadece 299 AU$'a.Fırsatı Görüntüle


Fitbit Versa 3, çoğu fitness takipçisinden daha fazla işlevsellik ve daha iyi görünüm sunan harika bir orta sınıf fitness akıllı saatidir.

Selefine göre önemli bir yükseltme, dahili GPS, SpO2 izleme, Aktif Bölge Dakikaları aktivite takibi, akıllı asistan, kalp atış hızı değişkenliği takibi ve gemide 20'den fazla egzersiz modu ile birlikte gelir.


Fitbit Versa 3 ayrıca hızlı telefon aramaları yapmak, aramaları sesli mesaja göndermek ve arama ses seviyesini doğrudan bileğinizden ayarlamak için yerleşik bir hoparlöre ve mikrofona sahiptir.

Tam fiyata bile, Fitbit Versa 3 kesinlikle harika bir satın alma. Bu nedenle, Amazon'un mevcut indirimiyle, zaten Versa 2'niz olsa bile bir tane almanızı öneririz.

  • Fitbit Versa 3 incelememizin tamamını buradan okuyun
Bugünün en iyi Fitbit Versa 3 fırsatları İndirimli Fiyat Fitbit [Uluslararası... Amazon Prime 399,95 AU$306.74 AU$306.74 GörüntüleFitBit Versa 3 Sağlık ve... Kogan.com 319,99 $ Görünüm FitBit Versa 3 Sağlık ve... Dick Smith 319,99 $ Görünüm Fitbit Versa 3 Saat + GPS -... Bing Lee 398 ABD Doları GörünümDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz