Close

Fitbit Zip incelemesi

Fitbit Zip fiyatları Resim 1/5

Fitbit Zip


Fitbit Zip incelemesi
Resim 2/5

Fitbit Zip

Fitbit Zip incelemesi
Resim 3/5

Fitbit Zip

Fitbit Zip incelemesi
Resim 4/5

Fitbit Zip

Fitbit Zip incelemesi
Resim 5/5

Fitbit Zip


Fitbit Zip incelemesi

Fitbit Zip, fitness izleme mesajını daha renkli bir tasarım ve daha uygun bir fiyat etiketi ile yaymayı umuyor

SonraFitbit Ultrageçen yıl İngiltere'ye geldi, kablosuz fitness takipçisi Fitbit One'a güncellendi, ancak şimdi Fitbit Zip şeklinde daha cüzdan dostu bir versiyonda geliyor. Daha genç bir çekicilik getirme umuduyla Zip, Ultra'nın bazı özelliklerini ortadan kaldırdı, ancak temelde aynı hedeflere sahip - sizi formda tutmak için.


Fitbit Zip: Oluştur ve tasarla

Zip, görünüm açısından Ultra'nın tam tersidir, bu sefer Tamagotchi'nin anılarını anında geri getiren küçük, bakla şeklindeki bir gövdeyi tercih eder. Nokta vuruşlu ekrana sahip düğmesiz izleyici, beyaz, mavi, macenta ve mavi gibi bir dizi parlak renkle gelen yağmur ve su geçirmez kauçuksu bir kabuğun içine oturur.

Tabii ki,Nike Yakıt BandıGöstermek için oldukça şık bir spor takipçisi, izleme konusunda daha ihtiyatlı olmak isteyenler var, böylece Zip pantolonunuzun beline takılabilir, bir gömleğe takılabilir veya sadece cebinizde tutulabilir.

Fitbit Ultra'ya yönelik ana eleştirilerimizden biri, farklı malzemelere tutturulduğunda daha az güvenli olma eğiliminde olmasıydı, ancak kelepçe benzeri bir tutuşla Zip hareket etmiyor, bu nedenle gün boyunca uçacağından çok az endişelenmelisiniz. .


Fitbit Zip: Özellikler

Zip üzerinde hiçbir düğme yoktur, bunun yerine ekrana basit dokunuşları seçerek süreyi, yürünen adım miktarını (günlük), kat edilen toplam mesafeyi, yakılan kalorileri ve ne kadar uyduğunu gösteren bir Fitbit suratı gibi bilgileri görüntüleyin. bir gülümseme veya kaşlarını çatarak kalıyorsun.

Hayal kırıklığı yaratan bir şekilde Zip, Ultra'da bulunan uyku monitörü ve altimetre özelliklerini gözden kaçırıyor ve bu da izleme monitörünü diğer izleme cihazlarına kıyasla daha çekici bir seçenek haline getiriyor.

Küçük bir USB Bluetooth alıcısı, 20 ft mesafeden bilgisayarınıza geri döndüğünüzde bilgileri kablosuz olarak senkronize edebileceğiniz anlamına gelirken, Bluetooth 4.0 ve Bluetooth smart ready desteği, bilgileri şu yolla da gönderebileceğiniz anlamına gelir:iPhone 4S,iPhone 5veyeni iPad 4Fitbit web aracına.

Pozitif ve negatif yanları olan cihaza güç veren bir saat pili ile şarj etmek gerekmez. Olumlu yanı, sürekli olarak güç sağlamanız gerekmeyen başka bir cihaz olması, ancak yaklaşık altı ay içinde pili değiştirmeniz gerekeceği anlamına geliyor. İyi haber şu ki, aktif olmadığında güç kullanılmıyor.


Fitbit Zip: Performans

Bir Fitbit cihazını bir hesapla zaten senkronize etmiş olmak, onu başka bir cihazla değiştirmek nispeten kolay bir işlemdi, ancak Nike + için Nike'ın yaptığı gibi birden fazla Fitbit'i atama seçeneğine sahip olmak güzel olurdu. Ürün:% s.

Fitbit'in en etkileyici özelliklerinden biri, uygulama entegrasyonu ve Nike + koşularını senkronize etmek için Fitbit Daemon uygulamasını kullanmış olması, destek basitçe Zip'e taşınarak onu kesintisiz bir geçiş haline getirmesidir.

Gerçek değer, 2011'de İngiltere'de ilk kez piyasaya sürüldüğünden beri her ikisi de iyileştirilmiş ve güncellenmiş olan web ve uygulama analiz araçlarında bulunmaktadır. Web aracında, Zip'i takamadığınız zamanlarda (yüzüyorsanız) manuel olarak örneğin) size kaç ek kalori yaktığınızı gösteren tüm aktivitenin kapsanmasını sağlamak için.

Günlük kalori tahmininizi, yakılan kaloriyi ve gün boyunca tüketmek için ne kadar kaldığınızı görmenizi sağlayan çok önemli yiyecek takipçisi de var.

Bu ek işlevlerin çoğu, daha önce masaüstü aracının daha küçültülmüş bir sürümü olan iOS akıllı telefon uygulamasına dahil edildi, ancak bunun yakında Android'e ve muhtemelen Android'e ekleneceğini umuyoruz.Windows Phone 8sürümleri de.

Fitbit Zip: Karar

Açıklığa kavuşturmamız gereken bir şey, Fitbit Zip'in sizi anında daha zayıf ve daha fit hale getirmeyeceği, ancak yapacağı şey - Ultra gibi - umarım bilgileri çok kolay bir şekilde izleyip anlayarak bu kademeli değişikliği yapmanıza yardımcı olur. hiçbir şekilde göz korkutucu olmayan bir analiz aracı ile bilgi.

Fitbit Zip, Ultra'da bulunan daha güzel özelliklerin bazılarını gözden kaçırıyor ve harika bir ekrana sahip değilken, biz de Bluetooth USB alıcısını anında kaybetmekten endişeleniyoruz, ancak daha sağlıklı bir yaşam tarzını izlemek için uygun bir yol arıyorsanız bunun hakkında bağırmak istiyorsanız, Fitbit Zip iyi bir seçenektir. Daha fazla işlevsellik peşindeyseniz, muhtemelen Fitbit One'a yatırım yapmak isteyeceksiniz.

Fitbit Zip çıkış tarihi: Şimdi çıktı

Fitbit Zip fiyatı: 50 £