Close
  • Ana
  • /
  • Dış Mekan Teknolojisi
  • /
  • Fjällräven, klasik sırt çantasının denizden ilham alan versiyonuyla Dünya Okyanuslar Günü'nü kutladı

Fjällräven, klasik sırt çantasının denizden ilham alan versiyonuyla Dünya Okyanuslar Günü'nü kutladı

Dünya Okyanus Günü 2021'i (bugün, 8 Haziran) kutlamak için, açık hava markası Fjällräven, okyanuslarımızda giderek artan büyük plastik kirliliği sorununa dikkat çekmeye adanmış Kånken sırt çantasının özel sınırlı sayıda lansmanını yaptı. Torbanın satışlarının %1'i '2 Minute Foundation'a (önceden '2 Minute Beach Clean' olarak biliniyordu) ve insanları plastik atıklarını azaltma ve uygun şekilde kullanma konusunda eğitmeye adanmış iki hayır kurumu olan 'Leave No Trace' adlı ABD yardım kuruluşuna bağışlanacak.


Tasarımlar, İsveçli sanatçı Linn Fritz'in eseri olan, okyanustan ilham alan havalı baskılara sahiptir ve müşterileri çöp toplamaya giderek üzerlerine düşeni yapmaya teşvik etmek için ücretsiz, yeniden kullanılabilir bir Kånken çöp torbasıyla birlikte gelir.

Biz klasiğin büyük hayranlarıyızFjällräven Kånken sırt çantasıarasında sıralayarak,en iyi sırt çantasıetrafında tasarımlar ve bu sınırlı sürümler, bizce daha da havalı.Bugün satın alınabilirFjällräven ve seçkin perakendecilerden, tümü geri dönüştürülmüş polyester ve organik pamuktan yapılmış iki renk grubu ve üç stil arasından seçim yapabilirsiniz: klasik Kånken Art, Kånken Art Mini ve Kånken Art Sling.

Fjällräven Kånken Sanat sırt çantaları

(İmaj kredisi: Fjällräven)

İlk denediğimiz, ayrı olarak açılan, 15' dizüstü bilgisayar için mükemmel boyutta olan ve her iki tarafı da dolgulu olan bir arka cebe sahip. Aynı zamanda spor derin yan cepler ve fermuarlı bir ön cep, yansıtıcı bir logo ve üstte büyük taşıma halkaları.


Lansman, bağımsız sanatçıların belirli bir çevresel nedenden esinlenerek Fjällräven'in ikonik sırt çantasının sınırlı sayıda versiyonlarını yarattığını gören Kånken Sanat programının bir parçası. Bu şimdiye kadarki üçüncü yeniden tasavvur. Sanat programı, markanın çevre odaklıArctic Fox girişimi- bu yıl plastik atık sorununun üstesinden gelmeye odaklanıyor.