Close
  • Ana
  • /
  • Açık Havada
  • /
  • Fjallraven Keb yürüyüş pantolonu incelemesi: son derece sağlam yürüyüş pantolonu

Fjallraven Keb yürüyüş pantolonu incelemesi: son derece sağlam yürüyüş pantolonu

Yürüme konusunda ciddiysen doğru pantolona ihtiyacın var; Güzel bir gezinti için bir kot pantolon iyidir, ancak düzgün bir şekilde dışarıdayken ve etraftayken, hızlı kuruyan ve bol cepli, sağlam ama hafif bacak giysilerine ihtiyacınız vardır.

Fjallraven Keb pantolonları bunlardan bazılarıdır.en iyi yürüyüş pantolonuKadınlara özel bir versiyon olan Fjallraven Keb Kavisli Pantolon'u 2019'da kadınların vücutlarına uyacak ve daha düz hale getirmek için yeniden tasarladık. Bu dayanıklı yürüyüş pantolonları yüksek fiyata değer mi? Onlara kapsamlı bir antrenman yaptık.

erkek satın alFjallraven Kebya da kadınlarınkeb kavisli(£200) Fjallraven'dan.

Fjallraven Keb Kavisli pantolon incelemesi: tasarım ve özellikler

Fjallraven'in yüksek belli Kavisli Keb'i yürüyüş için yapılmıştır. Bu dayanıklı pantolon, esnekliği ve dayanıklılığı bir araya getirirken, ince bacaklar sıcaklığı hapseder ve baldır ve baldırdaki fermuarlı bacak havalandırmaları sıcaklığı düzenler. Fermuarlı ve ayarlanabilir alt manşetler, botları açıp kapamayı kolaylaştırır ve asla çok fazla cebe sahip olamazsınız - Kebs'in önündeki iki büyük fermuarlı cep, açılır kapaklarla korunur ve haritaları, telefonunuzu taşımak için mükemmeldir. ve kolay erişim için diğer küçük kit veya araçlar.


Fjallraven Keb Kavisli pantolon incelemesi

(İmaj kredisi: Sian Lewis)

Keb pantolonların ayrıca kullanışlı bir ekstra özelliği vardır - kumaşta, ürünle birlikte gelen kalın dizliklere yerleştirmenize izin veren açıklıklar vardır, bu da onları açık havada çalışmak, kamp çevresinde ev işleri yapmak ve hatta açık hava fotoğrafçıları veya başka biri için mükemmel hale getirir. her türlü koşulda dışarıda çalışarak uzun saatler geçiren. İşiniz sizi dışarı çıkarıyorsa, bunlar günlük olarak giymek için harika bir beygir pantolonu olacaktır.


Fjallraven, her zaman olduğu gibi, burada da görünüşe dikkat etti - dokuz renk seçeneği mevcuttur, bu nedenle beğendiğiniz bir çifti bulmanız büyük olasılıkla garantilidir ve bazı sürümler o kadar akıllıdır ki, siz Maceradan sonra bara gidiyoruz. Daha koyu renk grupları kir göstermez, bu yüzden en iyi seçimlerimizdir.

Sürdürülebilir ürünler yaratmak için çaba gösteren şampiyon markaları seviyoruz ve Keb pantolonlar Fjallraven'ın geri dönüştürülmüş polyester ve organik pamuktan üretilen G-1000 Eco kumaşından üretiliyor. Bu pantolonlar varsayılan olarak su geçirmez değildir, ancak markanın Grönland mumu ile suya dayanıklı hale getirilebilir (ayrıca ve ucuza satılır, ancak pantolonun yüksek fiyat etiketini göz önünde bulundurarak mumun dahil edilmesini isterdik!), Bu, suyu itmenin çevre dostu bir yoludur ve düzenli olarak doldurulabilir.


Fjallraven Keb Curved pantolon incelemesi: performans ve konfor

Keb pantolonun başlığındaki 'kavisli', bu pantolonların özellikle kadın bedenleri düşünülerek tasarlandığını gösteriyor. Çok güzel uyduklarını gördük, ancak geniş kalçalarınız varsa, daha rahat bir uyum için normalden daha büyük bir beden denemek isteyebilirsiniz (Fjallraven'ın bedenleri Avrupa'dır, ancak internette kullanışlı bir beden tablosu var). Keb Curved pantolonun bacak uzunluğundan 5 cm kısaltılmış 'kısa' bir versiyonu da mevcuttur.

Fjallraven Keb Kavisli pantolon incelemesi

(İmaj kredisi: Sian Lewis)

Bu pantolonu İskoçya'da çok günlük yürüyüş ve dağ kampı gezileri için giydik ve uzun saatler süren yürüyüşlerde ne kadar rahat olduklarından ve otururken, diz çökerken ve kamp çevresinde ev işleri yaparken ne kadar dayanıklı olduklarından memnun kaldık. Ayrıca haritaları, telefonları, atıştırmalıkları ve diğer hızlı kapma temellerini alacak kadar cömert olan iyi yerleştirilmiş cepleri de beğendik.

Kebs sıcaktır ancak çok nefes almaz - onları ilkbahardan sonbahara kadar giyeriz ve yaz aylarında hafif bir çift yürüyüş pantolonuyla değiştiririz. Bununla birlikte, fermuarlı bacak havalandırmaları serinlemenize yardımcı olur, bu nedenle bu pantolonlar soğuk bir günse harikadır, ancak yine de yürüyüşünüzde ter atıyorsanız.


Fjallraven Keb Kavisli pantolon incelemesi: karar

Fjallraven Keb Kavisli pantolon incelemesi

(İmaj kredisi: Sian Lewis)

Keb Curved pantolon, testlerde iki şeyle öne çıktı: kalite ve dayanıklılık. Açık hava macerasına yeni başlıyorsanız, daha az dayanıklı ve daha ucuz bir şey seçebilirsiniz. Bununla birlikte, hevesli bir yürüyüşçü veya vahşi bir kampçıysanız, özellikle de kıvrımlarınıza uyan pantolonları bulmakta zorlanıyorsanız, bunlar sizi gururlandıracaktır. Ayrıca, açık havada çalışan herkese, paranızın karşılığını her gün Keb'in mükemmel dayanıklılığından alma olasılığınız olan herkese tavsiye ederiz (ve bu pantolonlar, sizi yıllarca sürecek maceralara dayanacakmış gibi hissettiriyor) .