Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Katlanabilir Apple iPhone Flip'in söylenti çıkış tarihi sızdırıldı - ve hala bir süre uzakta

Katlanabilir Apple iPhone Flip'in söylenti çıkış tarihi sızdırıldı - ve hala bir süre uzakta

Apple, bir süredir çok sevilen iPhone'unun katlanabilir bir çeşidini yürütmek için perde arkasında hamleler yapıyor. Şimdi, yeni bilgiler Cupertino-devi'nin 2023'te 7,5-8 inç ekranlı bir cihazı piyasaya sürebileceğini gösteriyor.


Bunun nasıl görüneceğini kimse tam olarak bilmiyor: en son bilgiler öneriyoriki test modeliBildirildiğine göre Apple'a yayılan ve kapaklı bir form faktörünü tercih ettiği bildirildi.Razr motosikletveGalaxy Z Çevirme. Ancak bununla ilgili nihai bir onay yok, bu yüzden bu modelin sonunda katlanabilir, döndürülebilir veya başka bir bükülebilir mobil varlık olarak nasıl görüneceğinden hala tam olarak emin değiliz.

Bu arada, bir çene düşürücü de gördükkonsept videosuBu, yakın zamanda çevrimiçi olarak ortaya çıkan Galaxy Z Fold'dan notlar alan katlanabilir bir iPhone tasarımı görüyor. Tam olarak ne olacağını kimse tam olarak bilmiyor; Bununla birlikte, boru hattında açıkça bir şeyler var ve Apple'ın alışılageldiği gibi partiye biraz farklı bir şey getirmesini bekleyebilirsiniz.

Potansiyel yeni bir çıkış tarihi için sevinmeden önce, bu, iddia edilen 2023 lansmanından sonra bile biraz zaman alabilir ve her zaman güvenilir Apple tipster'a göre bu, Apple'ın 'temel teknoloji ve seri üretim sorunlarını' çözebilmesine bağlıdır. ,Ming-Chi Kuo,

Bu, elbette, şu anlama geliyor:çoklu stok krizleriŞu anda Qualcomm gibi şirketleri çevreleyen: Samsung gibi Apple'ın rakiplerine bile fayda sağlayan aksiliklerüreticilerin taleplerinden yararlanmakDaha fazla üretim kapasitesi için.


Kuo, katlanabilir bir cihaz üzerinde üretimin 'henüz resmi olarak başlamadığını' iddia ediyor ve bu da katlanabilir bir iPhone'u araştırma ve geliştirme aşamasına çok fazla konumlandırıyor ve tamamen düşmeye açık hale getiriyor. 2023 gibi kısa bir sürede meyvelerini verseydi, katlanabilir iPhone'un bizim için daha hayırlı olmasını beklerdik.en iyi iPhoneliste.

Anlaşılır bir şekilde katlanabilir bir ‌iPhone‌ katlanabilir tasarımlar sergileyen çeşitli rakip ürünlerinin piyasaya sürülmesiyle hız kazandı. Ancak şu anda daha somut haberler için biraz daha beklememiz gerekecek gibi görünüyor. Bu arada, neden trendi tamamen karşılamıyor ve seçimimize göz atmıyorsunuz?en iyi Android telefonlar.


Bugünün en iyi iphone 12 fırsatları Sözleşme Fiyatları Sim Free Editörün Seçimi Üç24 ayApple iPhone 12 (64GB Kırmızı) Apple iPhone 12 (64GB Kırmızı) 29 £ peşin 36 £ /aySınırsızdakikaSınırsızmetinlerSınırsızveri Üç24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinlerSınırsızveri Fonehouse'da Görüntüleme 29 £ peşin 36 £ /ay Fonehouse'da Görüntüleme Peşin fatura yok + düşük maliyetler Sky Mobile36 ayApple iPhone 12 (64GB Kırmızı) Apple iPhone 12 (64GB Kırmızı) Ücretsiz peşin ödeme 30 £ /aySınırsızdakikaSınırsızmetinler2 GBveri Sky Mobile36 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler2 GBveri Görünümü Sky Free'de ön ödemeli 30 £ /ay EE EE'de Sky Best'te Görüntüleme24 ayApple iPhone 12 (128GB Beyaz) Apple iPhone 12 (128GB Beyaz) 39 £ peşin 41 £ /aySınırsızdakikaSınırsızmetinler100GBEE verileri24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler100GBveriler Fonehouse'da Görüntüleme 39 £ peşin 41 £ /ay Fonehouse'da Görüntüleme En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Kaynak:cep tiftiği