Close
  • Ana
  • /
  • Yaşam Tarzı
  • /
  • Birleşik Krallık'ta yemek dağıtım hizmetleri: Şu anda çevrimiçi yemek sipariş etmek için en iyi yerler

Birleşik Krallık'ta yemek dağıtım hizmetleri: Şu anda çevrimiçi yemek sipariş etmek için en iyi yerler

Birleşik Krallık'ta çevrimiçi yemek dağıtım hizmetleri mi arıyorsunuz? Burada 2.0 kilitlenmesi ve hükümetin bize yalnızca tamamen gerekliyse dışarı çıkmamızı söylemesi ile sizi suçlayamayız, artık yiyeceklerin doğrudan kapınıza teslim edilmesi için daha iyi bir zaman olmamıştı.

Bununla birlikte, süpermarket teslimat hizmetleri ve yemek kutusu şirketlerinin, yılın başındaki kadar yüksek olmasa da, şu anda oldukça yüksek talep gördüklerini belirtmek gerekir, bu nedenle şu anda, çok yakında bir teslimat aralığı alabilmelisiniz. . Normal süpermarket markanızdan geçiş yapmanız gerekebilir (size en uygun seçeneği bulmak için aşağıdaki bağlantıları takip edin).

Not: Özellikle koruyucu ürünler arıyorsanız, bunları süpermarketlerde bulmakta zorlanabilirsiniz. İçin ayrı rehberlerimiz varel dezenfektanı nereden alınırveYüz maskeleri.

  • Bira ve şarap dağıtım hizmetleri: kapınıza alkol teslimatı nasıl yapılır
  • Hangi süpermarketler hala teslimat yuvalarına sahip?

En iyi çevrimiçi market alışveriş hizmetleri

En iyi zamanda en iyi market alışverişi teslimat hizmetinin hangisi olduğunu bilmek zordur: fiyatlar değişir, teslimat maliyetleri değişir ve hizmet kalitesi genellikle teslimat sürücüsünün o gün nasıl hissettiğine bağlı olabilir… ancak küresel bir salgın olduğunda ve buna bağlı komplikasyonlar, nereden başlayacağınızı bilmek daha da zor.


Bu nedenle şu anda 'en iyi' hizmeti önermiyoruz, bunun yerine aşağıdaki tüm bağlantıları izlemenizi ve uygun hizmeti seçmenizi öneririz.senen iyi.

Sepetinizi doldurmak için zaman harcamadan önce market teslimat aralığını ayırtmanın en iyisi olduğunu öğrendik, böylece bir yer kapma şansınızı kaçırmazsınız. Bir yuva için iki haftaya kadar beklemeniz gerekebilir, ancak bazı şirketler (İzlanda gibi) müşterilere yaşlı, savunmasız veya kendi kendini izole edenlere öncelik veriyor.


Teslimat zamanınız geldiğinde, daha önce sipariş ettiğiniz ürünler mevcut olmayabilir, bu nedenle mümkünse değişikliklere izin verin.

Kendinizi izole ediyorsanız, teması en aza indirmek için sürücüye yemeği ön kapınızda bırakmasını söylemek için teslimat notlarını kullanabilirsiniz.


En iyi yemek kutusu teslimat hizmeti

Süpermarket marketinizin alternatifi yemek kutularıdır. Bu hizmetler size yemek seçenekleri sunar (genellikle haftada üç ila beş arasında) ve söz konusu yemekleri pişirmek için tam malzemeleri sağlar.

Bu tür yemek abonelik hizmeti, HelloFresh ve Gousto gibi isimlerle birlikte son yıllarda önemli ölçüde arttı.

Bu hizmetlerin faydaları açıktır, zaman kazandırır ve teslimat çok uygundur. Ayrıca süpermarketleri daha az zorlarsınız.

Ancak, tıpkı süpermarketler gibi, bu yemek abonelik hizmetleri de baskı hissetmeye başlıyor ve ilk teslimatınız için birkaç gün veya hafta beklemeniz gerekebilir.


En iyi çevrimiçi çıkarımlar

Özel bir günü mü kutluyorsunuz yoksa yemek yapmaktan hoşlanmıyor musunuz? Neyse ki hala açık olan bir dizi paket yemek servisi var.

Bunlar çok kullanışlıdır ve bir dizi satış noktası (Dominoes ve Uber Eats gibi temassız teslimat sunar).

Bunları 2.0 kilitleme sırasında her gün almanızı önermesek de (eğer yaptıysanız, sonunda evinizden çıkarmanız gerekir), bu karanlık zamanlarda bir tedavi için harika bir seçenektir.

Bunu beğendin mi?

  • Bunlaren iyi termometreler(ve hala nereden satın alabileceğiniz)
  • Amerika'da mı yaşıyorsun? BunlarABD'deki en iyi yemek dağıtım hizmetleri