Close
  • Ana
  • /
  • Oto
  • /
  • Ford F-150 Lightning, Kia EV6 ve diğer EV'ler Chicago Otomobil Fuarı'nda görücüye çıktı

Ford F-150 Lightning, Kia EV6 ve diğer EV'ler Chicago Otomobil Fuarı'nda görücüye çıktı

Elektrikli araçlar, bir dizi yeni tamamen elektrikli otomobil ve kamyonla bu yılki Chicago Otomobil Fuarı'nda her zamankinden daha büyük. Beş aylık bir gecikmenin ardından geri dönen gösteri, ABD'deki en uzun soluklu gösteri ve şu anda 113. yılında.

Bu yılki gösterinin en büyük lansmanı, şirketin yepyeni elektrikli kamyonu Ford F-150 Lightning. Gösterinin açık alanındaki sürükleyici deneyim, yapabileceği her şeyin büyüleyici bir gösterisini sunuyor. Ford ayrıca Mustang Mach-E'nin yeni GT versiyonunu ve yeni Bronco 4x4 ve Maverick kamyonunu da gösteriyor.

Kia'nın ilk tamamen elektrikli otomobili EV6 için önemli bir yeri var ve basın toplantısı sırasında daha hızlı bir GT versiyonunun yakında piyasaya sürüleceğini duyurdu. Nissan, yaklaşmakta olan tamamen elektrikli Ariya da dahil olmak üzere sergilenen yeni araçlara sahip. Ayrıca VW ID.4 gibi yeni elektrikli araçları – yakında çıkacak olan Pro donanımında – Chevrolet'in en yeni Bolt EV ve Bolt EUV'sini ve Jeep'in hibrit Wrangler 4XE tekliflerini görme şansı da var.

Chicago Otomobil Fuarı


Jeep Wrangler 4XE Chicago Otomobil Fuarı 2021'de

(İmaj kredisi: Gelecek)

Jeep Avcısı 4XE

Tam bir EV olmasa da, Wrangler 4XE size galon başına tahmini 49 mil ve kombine 2 litrelik turbo şarjlı ve elektrikli motorlardan 370 mil menzil sağlayan bir plug-in hibrittir. 4XE, yalnızca elektrikle 21 mile kadar koşabilir, bu da onu kısa yolculuklar için ideal hale getirir. Daha uzun yolculuklar için elektrik gücünden ihtiyaç duyduğunuz zamanlar için tasarruf edebilirsiniz. Wrangler 4XE'yi Sahara, Rubicon ve High Altitude modellerinde 49.805 $'dan başlayan fiyatlarla edinebilirsiniz.


Chicago Otomobil Fuarı

Kia EV6, Chicago Otomobil Fuarı 2021'de


(İmaj kredisi: Gelecek)

Kia EV6

Kia'nın karşıtların birleşik adı verilen yeni tasarım etiği, ilk tamamen elektrikli aracına yepyeni bir görünüm kazandırıyor. Önde oldukça havalı kıvrımları ve arkada sert kenarları olan sportif bir tasarım ama yine de 4 kapılı iç mekanda bolca alan sunuyor. Arkadan çekişli ve dört tekerlekten çekiş seçenekleriyle sunulur ve Kia'nın yeni elektrikli otomobil platformu E-GMP'yi temel alır. 300 millik bir menzile sahiptir ve evde veya ABD genelinde bir dizi 400v ve 800v DC hızlı şarj cihazında şarj edilebilir. İçeride çift kavisli 12,3 inç ekranlar ve artırılmış bir baş üstü ekran var. EV6'nın ilk baskısı 58.500 dolara mal olacak.

Chicago Otomobil Fuarı

Nissan Ariya 2021 Chicago Otomobil Fuarı'nda

(İmaj kredisi: Gelecek)

Nissan Ariya

Cross-over tarzının EV trendini sürdüren Nissan Ariya, iki tekerden uzun menzilli veya dört tekerden çekiş seçeneklerine sahip tamamen elektrikli bir araç. Bu, Nissan'ın üçüncü nesil EV'sidir ve Ariya ile bu bilgi üzerine inşa edilmektedir. Uzun menzilli model için öngörülen 300 millik bir menzile ve içinde birçok teknolojiye sahip. Akıllı dikiz aynası, talep üzerine arkaya monte edilmiş kameradan gerçek bir ayna ve bir LCD ekran görünümü arasında geçiş yapar. Otoyolda sürüş, otomatik park etme için Pro Pilot Assist 2.0, navigasyon ve hız için bir baş üstü ekranı ve uyarlanabilir bir hız sabitleyici var. Rezervasyonlar bu yıl içinde yaklaşık 40.000 $ 'dan başlayan bir fiyatla açılacak.


Chicago Otomobil Fuarı

VW ID.4 Pro S 2021 Chicago Otomobil Fuarı'nda

(İmaj kredisi: Gelecek)

VW ID.4 Pro S

İlkVW kimliği.4, ilk tamamen elektrikli, ABD'de yola çıkmadan önce tükendi, ancak yeni Pro, Pro S ve AWD Pro S modelleri, şimdi rezerve edilebilir Pro ile birlikte geliyor. Bu SUV, daha temiz hatları, LED arka lambaları ve minimalist bir iç mekanı ile VW gazlı araçların geri kalanından sıyrılıyor. 10 inç dokunmatik ekran, dijital ekran grubu ve VW'nin gelişmiş sürücü yardım teknolojilerine (IQ Drive) sahiptir. Menzilin 260 mil olduğu tahmin ediliyor ve ülke genelindeki Electrify America şarj ağıyla uyumlu. ID.4 Pro'nun fiyatları 39.995 dolardan başlıyor.

Chicago Otomobil Fuarı 2021

(İmaj kredisi: Gelecek)

Ford F-150 Yıldırım

İnsanların elektrikli araçlara karşı tutumunu değiştirecek herhangi bir araç varsa, o daFord F-150 Yıldırım. Dünyanın en popüler aracını (bırakın kamyonu) %100 elektrikli almak cesur bir ifade ve sonuç etkileyici. Yeni ama görünüş olarak gazlı F-150 modellerinden çok farklı değil ama bazı ciddi teknoloji ve özellikler içeriyor. İçeride, 15 inçlik dikey bir ekran ve kamyonun ortasında bir çalışma yüzeyi oluşturmanıza olanak tanıyan aşağı açılır bir vites kolu var. Önde, artık 400 libre depolama sunan Mega Power Frunk olarak bilinen motorun oturduğu devasa bir alan var.

Bu, çalışma aletlerinden kamp ışıklarına kadar her şeye güç sağlamak için araçtaki 11 çıkış üzerinden 9,6kW güç sağlayan bir iş aracıdır. Ford Akıllı Yedekleme Gücü, elektrik kesintisi durumunda evinize 10 güne kadar güç sağlayabileceği anlamına gelir. 2.000 libre yük taşıyabilir ve 10.000 libreye kadar çekebilir.

Her şarjda 300 mil menzil ve tam bir şarj istasyonu ağına erişim (32 amperlik bir ev şarj cihazının yanı sıra) vardır. Fiyatlar 39.974 dolardan başlıyor.

Bugünün en iyi Dash Cam fırsatları İndirimli Fiyat Nextbase 622GW 4K Dash Cam -... Nextbase 622GW Best Buy $399.99 $319.99 GörüntüleTüm fiyatları görİndirimli Fiyat Garmin Dash Cam 66W,... Garmin Dash Cam 66W Amazon $249.99 $199,99 GörüntüleTüm fiyatları görTHINKWARE Q800PRO Car Dash... Thinkware Q800PRO Amazon 229,99 $ GörüntüleTüm fiyatları görİndirimli Fiyat Nextbase 522GW Nextbase 522GW Amazon $269 $244,97 GörüntüleTüm fiyatları görİndirimli Fiyat APEMAN Çizgi Kam 1080P FHD,... Apeman Çizgi Kam Amazon $39.99 $33.99 GörüntüleTüm fiyatları görEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz