Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Amazon Prime Day'i unutun, bu Google Home Mini YARIM FİYAT

Amazon Prime Day'i unutun, bu Google Home Mini YARIM FİYAT

Gülünç derecede düşük bir fiyata bir Google Home akıllı hoparlörü almak istiyorsanız, beklemenize gerek yokAmazon Prime GünüBu ay sonunda gerçekleşecek olan satış.


Neden olmasın? Birincisi, Amazon, bunun yerine bir Amazon Echo cihazı satın almanızı çok tercih edeceği için Google akıllı hoparlörlerini satmadığı için. İkincisi, çünkü Tesco şu ana kadar gördüğümüz en düşük fiyata Google Home Mini'ye sahip, 49 £ 'dan sadece 24 £' a düştü.

(Bu sayfayı ABD'den okuyorsanız ve Tesco'nun ne olduğunu ve £ ne olduğunu merak ediyorsanız, o zaman size iyi haberlerimiz var -Walmart şu anda birçok Google cihazında indirim yapıyor. 4 Temmuz Kutlu Olsun!)

Google Home Mini, Google'ın şu soruya cevabıdır:Amazon Echo Dotve bizim de belirttiğimiz gibiGoogle Home Mini incelemesiMini'nin 'akıllı evinizin merkezi olarak hareket edebilen mükemmel bir küçük alet'. Ve bu fiyata, her oda için bir tane alabileceğiniz kadar ucuz.

Tesco Google Home Mini anlaşmasının ayrıntıları şunlardır:


Google Home Mini, Kömür | 49,00 TL | Şimdi £ 24.00
Bu küçültücü akıllı hoparlör mutlak bir pazarlık ve şimdiye kadar satıldığını gördüğümüz en düşük fiyat, bu yüzden ne kadar çabuk satılacağı hakkında hiçbir fikrimiz yok. Resmi olarak, anlaşma 4 Temmuz 2019'dan 16 Temmuz 2019'a kadar devam ediyor, ancak bir (veya birden fazla) istiyorsanız, patenlerinizi giymek isteyebilirsiniz.
Anlaşmayı Görüntüle


Google Asistan destekli akıllı bir hoparlörle yapabileceğiniz pek çok harika şey var. Basit bir 'Hey, Google!' Diyerek haberleri veya hava durumu raporlarını okuyabilir, zamanlayıcılar ve tarifler konusunda size yardımcı olabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Akıllı aydınlatmanızı veya akıllı termostatınızı kontrol etmek veya herhangi bir cihazı akıllı bir priz aracılığıyla açıp kapatmak için kullanabilirsiniz.

Ayrıca Google Home Mini'yi Bluetooth aracılığıyla başka bir hoparlöre bağlayabilir ve şovları, filmleri ve müzikleri izlemek için bir Chromecast ile kullanabilirsiniz.


Google Home Mini'yi Candy renginde satın almayı tercih ederseniz, bu da Tesco'da 24 £ karşılığında teklif edilmektedir.

Aşağıdaki diğer fiyatlara göz atın. Tesco'dan daha ucuz bulamazsınız.

Günün en iyi Google Home Mini fırsatları Google Home Mini (Kömür) -... 365games.co.uk 26,69 £ Anlaşmayı Görüntüle Google Home Mini Chitter Chatter 28 TL Anlaşmayı Görüntüle Amazon UK'yi Görüntüle Benzer Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Et 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz her gün en iyi fiyatlar için