Close
  • Ana
  • /
  • Genel Teknoloji
  • /
  • Apple AirTag'leri unutun, Oppo'nun Akıllı Etiketi, kaybolan eşyalarınıza savaş açmak için tasarlandı

Apple AirTag'leri unutun, Oppo'nun Akıllı Etiketi, kaybolan eşyalarınıza savaş açmak için tasarlandı

Oppo, sürekli genişleyen IoT portföyü etrafında sürekli bir spekülasyon akışı geliştirerek 2021'de başarıya ulaşmak için hız sabitleyici kullanıyor. Şimdi, yeni bilgiler Oppo'nun yeniden meşgul olduğunu ve kendi Bluetooth izleme etiketlerini - kaslı görünümlü Oppo Akıllı Etiketini - başlatmayı planladığını gösteriyor.

Oppo'nun etiketleri, söylentilere göre Oppo Find X3 için zamanında gelebilir:Oppo Find X2 Pro, çok uygun bir fiyata sayısız özellik sunuyor. Oppo Akıllı Etiket, cihazlarınızı bulmak gibi yorucu bir görevi ortadan kaldırmalı ve bu süreçte size bir sürü zaman kazandırmalıdır.

LetsGoDigitalbir dizi render hazırladıpatentÇin'de dosyalanmış, dört taraflı bir izleme cihazı gösteren, ancak darbeleri emmek için köşeleri yuvarlatılmış köşeleri olan bir dosya. Bilek kayışları olmasa da Oppo Watch kasasının yankılarına ve önyükleme için daha fazla dayanıklılığa sahiptir.

Dikdörtgen cihazın ortasında kabartmalı Oppo logosu, siyah bir renk grubu sergiliyor ve saf işlevsellik için aşırı süslü her şeyden kaçınıyor gibi görünüyor. Bildirildiğine göre patentli olan renk, Oppo'nun şu anda biraz açıklayıcı görünmemesine rağmen Çini benzeri gadget'ı konusunda ciddi olduğunu gösteriyor. Yine de Pingtwitter'teki bizler için, Oppo'nun etiketi sadece işi bitirmek istiyor gibi görünüyor: yaygara yok, güçlük yok ve yalnızca öğelerinizin nerede olduğunu göstermekle ilgileniyor.


Oppo Akıllı Etiket, cihaz üzerinde ışık göstergesi olabilecek küçük bir daire gösteriyor gibi görünüyor; ancak, anahtarlara takmak için henüz açıklanmayan bir mekanizmayı gösterebilecek bir deliğe sahip görünmüyor. Boyut olarak, Samsung'un modelinden alınan ölçümlere göre 4cm x 4cm boyutlarında olması bekleniyor. Küçük bir deliğin olmaması, aslında cihazı güçlendirebilir ve deliğin aşınması ve cihazın işlevselliğine müdahale etmesi için daha az yol bırakır.

Samung, kendi Bluetooth ile takip edilen Galaxy SmartTag'i tanıttı.Paketlenmemiş etkinlikBu ayın başlarında, aynı zamanda tanıtımını da gördüğümüzSamsung Galaxy S21. Apple benzer söylentilere boğuldu: Pingtwitterrapor edildiYakında piyasaya sürülecek gibi görünen AirTag'lerde uzun süre. Pingtwitter ayrıcakapalıSafari'de yerleşik olarak bulunan, günlük eşyaları bulmak için yeni bir işlevin keşfi, bize AirTag'lerin gerçek varlığına dair bir fikir veriyor ve neredeyse pazara hazır olduğuna işaret ediyor.


Tüm izleme etiketlerinde olduğu gibi, düzenli olarak yanlış yerleştirilmiş öğelerin ihtiyaçlarını karşılamaya çalışırlar: İzleyiciyi anahtarlarınıza takın, bir tanesini sırt çantanıza koyun, hatta onları değerli eşyalarınıza dağıtın. Daha sonra kişisel envanterinizi bulmak ve düzenlemek için ahizenizi kullanabilirsiniz - sahip olduğumuz birçok gadget'la sorunsuz bir günlük ortam için çok önemli bir şey.

Kaynak:LetsGoDigital