Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Mart ayında inen Apple iPhone 13, OnePlus 9 telefonlarını unutun

Mart ayında inen Apple iPhone 13, OnePlus 9 telefonlarını unutun

NSOnePlus9, OnePlus 9 Pro ve son zamanlardakapalı, OnePlus 9R, Mart ayında duyurulacak gibi görünüyor. OnePlus ayrıca, 2021 yılının ilk akıllı telefonlarının sunum tarihini 8 Mart'ta açıklayacağını resmen duyurdu.


Mobil spot ışığı, geçtiğimiz yıl Apple ve Samsung'un beğenisine sıkıca sabitlendi.Apple iPhone 12, NSSamsung Galaxy S21ve şimdi dikkatler nihayet OnePlus 9'a çevrildi.

Yakın zamanda takip edilenönemli özellik sızıntısıOnePlus 9'un 6.55 inç, 120Hz ekranını detaylandırarak, artık güvenilir bilgi veren Mukul Sharma'dan tüm OnePlus 9 destanına daha fazla netlik sahibiz.

Burada, Pingtwitter'te, OnePlus 9 Pro için son derece heyecanlıyız.tahttan indirmeye bakApple ve Samsung'un amiral gemisi modelleri, piyasadaki en iyi mobil cihaz için bir savaşta.

OnePlus 9 Tanıtımı


(Resim kredisi: OnePlus Yetkilisi)

OnePlus'ın CEO'su Pete Lau, bir paylaşımda bulundu.cıvıldamak'8 Mart için bizi izlemeye devam edin' diyerek, Moonshot başlıklı göksel bir görüntünün yanında 'Ufukta yeni bir şey var' yazıyor.

Güvenilir mobil sızıntıya göre,mukul Sharma,bu, OnePlus 9 serisinin ve ilgili modellerinin lansman tarihlerinin daha sonra duyurulacağı anlamına gelir.


Sharma, OnePlus'ın 2021'in ilk akıllı telefonlarını 23 Mart'ta çeşitli renklerde piyasaya sürebileceğini iddia ediyor. OnePlus 9, Arctic Sky, Astral Black, Winter Mist, Gloss Black ve Gloss Gradient Purple renklerinde gelecek.

Alternatif olarak, OnePlus 9 Pro üç renkle sınırlı olacaktır: Orman Yeşili, Yıldız Siyahı ve Sabah Sisi. Bunu yaparken, selefinden notlar alır.OnePlus 8 Pro, hangi üç farklı renkte geldi.


İsveçli orta format kamera üreticisi Hasselblad da aynı görüntüyü web sitesinde yayınlayarak konuşmaya ağırlık verdi.yaygın spekülasyonOnePlus 9'un kameralarında her iki şirket arasındaki ortaklık etrafında.

Ayrıntılar kesinleşene kadar her zaman dikkatli davranıyoruz, ancak Sharma'nın bilgileri ayrıca OnePlus 9 Pro'nun belirli teknik özellikleri Oppo Find X3 Pro ile paylaşacağını gösteriyor - beklenen, daha güçlü bir takipOppo Find X2 Pro.

Tüm bu bilgiler, OnePlus 9 Pro'nun çok yönlü mükemmel bir amiral gemisi olması, güçlü bir kameraya sahip olması ve önyüklemenin güzel görünmesi ve ayrıca Lau tarafından onaylanan Mart duyurusu öncesinde ekstra heyecan yaratması için çok iyi bir yere sahip.