Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • Xbox Series X ve PS5'te Doom Eternal'ı unutun, CARDBOARD'da Doom 2 harika

Xbox Series X ve PS5'te Doom Eternal'ı unutun, CARDBOARD'da Doom 2 harika

Kıyamet Ebedikoşarken harika görünen hızlı tempolu bir adrenalindir.Xbox Serisi XvePS5, ama tamamen beklenmedik bir şekilde tamamen gölgede kaldı.


Bunun nedeni, çok yetenekli bir oyuncunun klasik FPS Doom II'yi kartondan başka bir şey üzerinde çalıştırmamasıdır.

Evet, doğru okudunuz. Aşağıdaki 11 dakikalık videoda, Kartondan yapılmış Oyunlardan Bill Thorpe,taşınmışDoom II'yi silahlar, cinler ve malzemeden yeniden yaratılan cehennem manzarası ile tamamen karton bir ayara getirin.

Hellspawn aksiyonunu bitiren çift namlulu av tüfeğinin tadına bakmak için aşağıdaki videoyu izleyin.

Video, orijinal Doom II'den birçok sahneyi ve en iyi parçaları yeniden yaratıyor, hatta oyunu yaratan efsanevi geliştirici John Romero'nun ünlü bir kamera hücresini içerecek kadar ileri gidiyor.


Özellikle etkileyici olan şey, tüm karton modeller ve setlerin gerçekten otantik göründüğü klasik nişancı oyununu görselleştirmek için harcanan emek miktarıdır ve ayrıca gerçekten zekice olanlar da vardır.özeletkiler de yaratılmıştır.

Burada Pingtwitter'te ayrıca eski moda kafiyeli şiirlerin hayranlarıyız, bu yüzden Bill'in eşlik eden anlatımı da memnuniyetle karşılanıyor.


Görünüşe göre @Bill_Thorpe_LNR, tamamen kartondan yapılmış muhteşem DOOM 2 filmini sonunda tamamladı! Dokuz aylık çalışma. Ben de bir kamera hücresi yapıyorum: https://t.co/sodZtImbDp15 Şubat 2021

Daha fazla gör

Tüm zamanların en iyi first person shooter oyunlarından birine yapılan bu övgüden büyük ölçüde etkilenmeden edemiyoruz ve PS5 ve Xbox Series X'te çalışan Doom Eternal'ın çılgın görsel doğruluğuna sahip olmasa da, retro oyuncuları düzgün bir şekilde taşıyor. mümkün olan en yeni yollardan biriyle 1990'lara geri dönelim.


Bay Thorpe şapka, şapka.

Doom'un bu harika karton görselleştirmesi, dizinin yaratıcısı John Romero'nun orijinal Doom'u için 2019 modunun ardından geliyor. Mühür dokuz yeni görev içerir ve teknik olarak klasik Doom hikayesinin Doom ve Doom 2 olayları arasına uyan beşinci bölümüdür.

Mod, biri herkes tarafından indirilebilen ücretsiz bir mod ve ikincisi Limited Run Games tarafından oluşturulan bir çift özel sürüm paketi olmak üzere iki biçimde yayınlandı. Mühür Beast Kutusu olarak adlandırılan bu özel sürümlerin en pahalısı, imzalı ve numaralı bir kutu, ücretsiz megawad ve bir sürü ekstra içeren 16GB 3 1/2 disket temalı USB sürücü, 2 diskli bir kitapçık 24'ü içeriyordu. Buckethead'in eksiksiz film müziği ve sahne arkası bilgilerinin yer aldığı sayfa tarzı kasa, illüstratör Christopher Lovell tarafından imzalanmış 8' x 10' sanat baskısı, Sigil temalı bir madeni para, John Romero'nun başının çivili kalaylı bir heykeli, XL boyutunda bir Mühür tişörtü ve iki çıkartma.

Sigil, Doom topluluğu tarafından evrensel olarak iyi karşılandı ve şimdi John Romero'nun bir Sigil 2 tasarlaması için umut var.