Close
  • Ana
  • /
  • Giyilebilir
  • /
  • Fitbit Luxe'i unutun, bu Fitbit Inspire 2 fırsatı şu anda Amazon'da MEGA ucuz

Fitbit Luxe'i unutun, bu Fitbit Inspire 2 fırsatı şu anda Amazon'da MEGA ucuz

aranıyoren iyi Fitbit anlaşmasışu anda? Bu çılgın ucuz Fitbit Inspire 2 teklifine bir göz atın, şimdi sırasıyla Best Buy ve Amazon'da yalnızca 69.95 $ / 69,99 £. Fitbit Inspire 2, Fitbit'in en iyi fitness takipçilerinden biridir: ucuzdur, ancak fiyata dahil olan 1 yıllık Fitbit Premium aboneliğinden bahsetmeden, 7/24 kalp atış hızını izleyen optik bir kalp atış hızı sensörüne sahiptir. İyi bir fitness takipçisi edinin ve bu mükemmel Fitbit fırsatlarıyla çok daha ucuza birinci sınıf sağlık bilgilerinin kilidini açın.


• Fitbit Inspire 2'yi 69,95 $'a satın alın, 99,95 $'dı, Best Buy'da 30 $ tasarruf edin

• Fitbit Inspire 2'yi 69,99 £ karşılığında satın alın, 89,99 £ oldu, Amazon'da 20 £ tasarruf edin

gibi biraz daha önemli bir şey arıyorumkoşu saati? Kontrol eten iyi Garmin saat fiyatlarıGiyilebilir fitness cihazlarına fazla harcamadığınızdan emin olmak için. Yeni bir Fitbit için pazardaysanız, Versa 3'ün neden en iyi olduğunu açıkladığımız Fitbit Versa 3 incelememizi okumaktan çekinmeyin.en iyi Fitbitşimdi alabilirsiniz.


Fitbit Inspire 2 Fitness Takipçisi |99,95 Dolardı | Şimdi $69.95 | Best Buy'da 30 $ tasarruf edin
Fitbit Inspire 2'de her şey var: uzun pil ömrü, dahili kalp atış hızı sensörü, ince tasarım ve insanların hoşuna gidecek bir dizi başka özellik. Fiyata dahil olan 1 yıllık Fitbit Premium aboneliği, genellikle izleyicinin kendisinden daha pahalıya mal olur, teklif edildiğinde bırakın. Bu harika fırsatı şimdi alın!

Fitbit Inspire 2 fitness takipçisini neden satın almalısınız?

Fitbit Inspire 2, Aktif Bölge Dakikaları özelliği sayesinde etkinlikleri kaydetmeyi ve izlemeyi kolaylaştırır. Inspire 2, optik kalp atış hızı sensörünü kullanarak, kalp atış hızı belirli bir eşiği aştığında tüm etkinlikleri günlüğe kaydeder ve bunu, herkesin yapması gereken DSÖ tarafından önerilen fiziksel aktivite limitini temel alan haftalık Aktif Bölge Dakikaları hedefine doğru sayar. sağlıklı kal.


Bu çok yönlü fitness takipçisi, hedefe dayalı egzersiz modları (cihazda bunların 20'den fazlası bulunur, bazıları otomatik olarak tanınır), gelişmiş uyku araçları (hatta Gelişmiş Sağlık Panosu'nda daha da fazla veri bulunur) gibi özelliklerle daha sağlıklı alışkanlıklar oluşturmaya yardımcı olabilir. Fitbit Uygulaması), 7/24 kalp atış hızı takibi, adet sağlığı takibi, yiyecek ve sıvı alımı takibi (bu manuel olarak yapılır), kilonuzla birlikte artı bileğinizde hareket hatırlatıcıları.

• Fitbit Inspire 2'yi 69,95 $'a satın alın, 99,95 $'dı, Best Buy'da 30 $ tasarruf edin


• Fitbit Inspire 2'yi 69,99 £ karşılığında satın alın, 89,99 £ oldu, Amazon'da 20 £ tasarruf edin

Tüm bunlar, muhtemelen Fitbit Inspire 2 ile ilgili en iyi şey, fiyata dahil olan bir yıllık ücretsiz Fitbit Premium deneme sürümüyle birlikte gelmesidir. Tam fiyata bile, bu Inspire 2'yi bırakın şimdi bir pazarlık haline getirecektir. Bu kaçırılmaması gereken bir fırsat, bugün Fitbit fitness takipçinizi edinin!