Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Galaxy S11'i unutun, Samsung Galaxy S12 süper şarjlı pil ömrüne sahip olacak

Galaxy S11'i unutun, Samsung Galaxy S12 süper şarjlı pil ömrüne sahip olacak

Akıllı telefonlar pek çok yönden etkileyicidir, ancak bir hafta sonu doldurmak için duvara takılmasına gerek kalmadan bütün bir hafta sonu dayanabilmek bunlardan biri değildir.


Bununla birlikte, Samsung'un 2021 amiral gemisi akıllı telefon serisi için, Nokia 3310 tüneli yönettiğinde alıştığımız pil ömrünü geri getirebilecek bir yeniliği var. Ancak tanıdığımız ve sevdiğimiz tüm çekici yeni nesil özelliklerden ödün vermeden.

  • Samsung Galaxy S11 söylentileri, çıkış tarihi, fiyatı, özellikleri: işte bildiğimiz her şey
  • Samsung Note 10 incelemesi
  • Samsung Galaxy Note 10+ incelemesi

Peki, Seul merkezli şirket bu boş hayalini nasıl gerçekleştirecek? Her şey grafen pillere bağlı. Malzeme, şu anda kullanılan lityum iyon teknolojisinden çok daha verimlidir.herşeymodern akıllı telefon pil hücreleri.

Ancak, seri haberciEvan Blass- henüz duyurulmamış ürünler söz konusu olduğunda son derece sağlam, ancak hatasız olmayan bir sicile sahip olan - Samsung'un yeni pil teknolojisini gelecek yılın sonunda veya en geç 2021'in başında kullanmaya hazırlandığını iddia ediyor. Doğruysa, bu, grafen pil hücresiyle donatılacak en olası adayın Galaxy S12 olacağı anlamına geliyor.

Samsung Galaxy S serisi, her zaman yılın ilk birkaç ayında piyasaya sürülür ve Galaxy Note serisi Ağustos ayı civarında raflarda görünür.


Blass şöyle yazdı: 'Lityum iyon piller ... yetersiz. Samsung'un gelecek yıl ya da 2021'de en az bir telefona sahip olmayı umduğu, bunun yerine grafen pil içereceği söylendi. Yarım saatin altında tam şarj yapabilen bu cihazlar, maliyetleri düşürürken kapasitelerini de artırmaları gerekiyor. '

Grafen, inanılmaz derecede hızlı şarj etme, yoğun basınç altında serin kalma ve etkileyici dayanıklılığı da dahil olmak üzere, onu pillerde kullanmak için ideal bir malzeme yapan bir dizi özelliğe sahiptir.


Grafen pilli Samsung yapımı bir akıllı telefon,ciddi anlamdaetkileyici pil ömrü - pil ömrünü uzatan şarjOnePlus 7 Proutanç verici. Ne yazık ki, bugün ile 2021 arasında çok şey değişebilir, bu nedenle bir sonraki akıllı telefon satın alımınızı ertelemenizi önermiyoruz - ancak belkien iyi taşınabilir pil paketleri ve şarj cihazlarıpara satın alabilir.

Bugünün en iyi Samsung Galaxy S9, Samsung Galaxy S9 Plus, Samsung Galaxy S10e, Samsung Galaxy S10 ve Samsung Galaxy S10 Plus fırsatları Planları Unlocked Galaxy S9Samsung Galaxy S9Tello ABDHiçbir sözleşme SınırsızdakikaSınırsızmetinlerSınırsızveri Çağrıları: ABD, Kanada, Meksika, Çin ve Romanya'ya Veri: 25 GB 4G LTE veri kullanımından sonra sınırsız 2G399 ABD dolarıön ödeme39 $ / ay Görünüm-deTello Tüm fiyatları görünGalaxy S9 +Samsung galaxy s9 artıMint Mobile ABDHiçbir sözleşme SınırsızdakikaSınırsızmetinler12 GBveri Çağrıları: MX ve CA'ya yapılan çağrılar dahil Metinler: MX ve CA'ya mesajlaşma Veriler: (128 kbps hızlarına yavaşlatıldı)499 ABD dolarıön ödeme25 $ / ay Görünüm-deMint Mobile Tüm fiyatları görünGalaxy S10e 128 GBSamsung Galaxy S10eMint Mobile ABDHiçbir sözleşme SınırsızdakikaSınırsızmetinler12 GBveri Çağrıları: MX ve CA'ya yapılan çağrılar dahil Metinler: MX ve CA'ya mesajlaşma Veriler: (128 kbps hızlarına yavaşlatıldı)579 ABD dolarıön ödeme25 $ / ay Görünüm-deMint Mobile Tüm fiyatları görünGalaxy S10 128 GBSamsung Galaxy S10Kriket ABDHiçbir sözleşme SınırsızdakikaSınırsızmetinlerSınırsızveri Çağrılar: ABD, Meksika ve Kanada'dan / ABD'den Metinler: 37 ülkeye Yurtiçi ve Uluslararası Metin Veri: Kullanıcılar ağ sıkışık olduğunda hızların düştüğünü fark edebilir599,99ön ödeme55 $ / ay Görünüm-deKriket Tüm fiyatları görünGalaxy S10 + 128 GBSamsung Galaxy S10 Plus Hiçbir sözleşme 250dakikaSınırsızmetinler3 GBveri Çağrıları: Metinler: Veri:50 $ön ödeme50 $ / ay Görünüm-deTüketici Hücresel Tüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz