Close
  • Ana
  • /
  • Ses
  • /
  • Google Home ve Amazon Echo'yu unutun, Sonos güncellemesi onu nihai akıllı hoparlör yapıyor

Google Home ve Amazon Echo'yu unutun, Sonos güncellemesi onu nihai akıllı hoparlör yapıyor

Sonos, eski atasözüne hiç de yabancı değil gibi görünüyor. Şirketin sahip olduğuen sonundaGoogle Asistan için Sonos One ve Sonos Beam soundbar ürünlerine destek vermeye başladı ... bir yıl önce söz verdiği bir şey.


  • Sonos Beam incelemesi
  • Sonos One ve Apple HomePod

Şimdiye kadar, Sonos One ve Sonos Soundbar ile uyumlu tek yapay zeka asistanı Alexa oldu. Ancak yeni donanım yazılımı güncellemesinin ardından, Sonos sahipleri Google Asistan'a geçiş yapabilecek ve bir dizi özelliğe erişebilecek.bir tekChromecast dongle'larda oynatmayı kontrol etme, YouTube Music Premium'dan parça oynatma ve daha fazlası gibi bu konuşkan kişisel asistanla kullanılabilir.

Güncelleme bu hafta Amerika Birleşik Devletleri'ndeki konuşmacılara sunulacak. Sonos, yeni özelliği yakında daha fazla pazara sunmayı planladığını doğruladı; İngiltere, Almanya, Kanada, Avustralya, Fransa ve Hollanda bu özelliği Temmuz ayında almaya hazırlanıyor.

& ldquo; Dinleyicilere neyi dinlemek istediklerini ve onu nasıl kontrol etmek istediklerini seçmeleri için yetki vererek seçim özgürlüğüne değer veriyoruz. Artık Google Asistan ile ses eklemek, bu kontrolü daha da kolaylaştırdı & rdquo; Sonos CEO'su Patrick Spence dedi.

& ldquo; Bu entegrasyonu sıfırdan inşa etmek için Google ile ortaklık kurduk ve Google Asistan'ın en iyilerini Sonos ürün ve iş ortakları ekosistemine yerleştirdik. Bugün, aynı sistem üzerinde aynı anda çalışan iki ses asistanına sahip ilk şirketiz, bu sektör için önemli bir kilometre taşıdır. Aynı cihazda aynı anda birden fazla ses asistanımızın çalışacağı bir gün hayal ediyoruz ve bunu mümkün olan en kısa sürede gerçekleştirmeye kararlıyız. & Rdquo;


Sonos One Güncellemesi Google Asistan

Google Asistan, Sonos’un ikinci yerleşik ses asistanıdır. Sonos sahipleri, her biri için bir asistan seçme imkanına sahip olacakbireyseltek bir sistemde birden fazla ses asistanı ile kendi hoparlörlerinde. Oturma odasındaki Beam'de Google Asistan ve mutfakta Sonos One'da Alexa ile Google Asistan ile bir şarkı başlatın, Alexa'ya ne çaldığını sorun ya da tam tersi.


VarçokAmazon'un Alexa ve Google Asistanı arasında çok az fark var - her ikisi de parçaları sıraya koyabilir, hatırlatıcılar ayarlayabilir, size en son haberleri ve hava durumu güncellemelerini verebilir, arkadaşlarınız ve ailenizle sesli aramalar yapabilir ve taksiler ve paket servisi sipariş edebilir. İkisi arasındaki tercihiniz büyük olasılıkla evin etrafına hangi akıllı ev aletlerini dağıttığınıza ve hangi asistanla uyumlu olduklarına göre belirlenecektir.

Bugünün en iyi Sonos One ve Sonos Beam fırsatları İndirimli Fiyat Sonos One'da% 20'ye Varan İndirim ... Sonos One Amazon 199 $ 159 $ İnceleTüm fiyatları görünAnlaşma 14 Aralık'ta sona eriyor Sonos Beam - Black Sonos Beam Soundbar Sonos 399 TL GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz