Close
  • Ana
  • /
  • Televizyon
  • /
  • LG'yi unutun, Sony satın alamayacağınız 100 inçlik dev TV'yi piyasaya sürüyor

LG'yi unutun, Sony satın alamayacağınız 100 inçlik dev TV'yi piyasaya sürüyor

Sony, profesyonel ekran portföyüne iki yeni girişle TV seçeneklerini genişletiyor: ilki, son derece büyük, devasa bir ekran, yeni 100 inç Sony FW-100BZ40J ve bunlara 32 inç Sony FW-32BZ30J katıldı .


Bu, performansta herhangi bir uçurumun göstergesi olmasa da, ciddi bir boyut eşitsizliğidir. Her iki model de son derece iyi 4K çözünürlüğe sahip Sony BRAVIA televizyonlarının birinci sınıf görüntü işlemcilerinden yararlanacak.

Yalnızca ticari kullanım için olan iki yeni model, eksik olmayan mevcut Bravia serisini ayırıyor: Sony kısa süre önce 'Bilişsel Zeka' Bravia XR modelleriyle rekor kırdı ve daha fazlası için geleneksel AI'yı terk etti.görüntü ve sese duyusal yaklaşım.

Bilişsel işleme, daha gerçekçi görüntü oluşturma için her şeyi kapsayan yeni bir özelliktir: geleneksel TV'lerin arkadan aydınlatmaya veya diğer bazı somut temas noktalarına odaklandığı yerlerde, bilişsel işleme, belirli odak noktalarında işleme ağırlığını uygulayarak ekranı bölümlere ayırır. Burada biraz kontrast oluşturuyor, yapay öğrenmeye dayalı olarak orada küçük bir ayrıntıyı değiştiriyor.

Sony'nin 100 inçlik FW-100BZ40J'si, yeni XR İşlemciyi kullanarak izleyiciyi içine çeken, kontrast, renk ve netliği bir araya getiren bilişsel işleme ile donatılmış olarak gelecek. FW-32BZ30J, geniş bir renk ve renk gamı ​​sunan TRILUMINOS ekran teknolojisi ile 4K görüntü kalitesini artırmak için X1 işlemciyi kullanır.


Tabii ki, Sony 4K TV'ler birçok yinelemeyle gelir, bu yüzden birkolay kafa kafaya arızaSektörün mevcut şampiyonları arasında seçiminizi yönlendirmek için Sony XH90 ve Sony XH95. Her iki TV de bizim seçimimizde yer alıyor.1000 £ altındaki en iyi TV'ler.

Çip Üzerindeki Sistem (SoC) ve Android TV OS, yeni Sony modellerinin uygulamaları sorunsuzca çalıştırmasını sağlar; Sony'nin yeni iş ekranları şunlarla birlikte gelir:Google Chromecast'iyerleşik ve Apple AirPlay 2. Bu, iş kullanıcılarının doğrudan bilgisayarınızdan ticari bir ortamda akış yapmasına, sunumlar göstermesine ve bu sinir bozucu excel çizelgelerini sunmasına olanak tanır.iPhone 12,Apple iPad Pro (2020)veya hemen hemen tüm uyumlu modellerimizdenen iyi Android telefonlarAndroid işletim sistemini tercih ederseniz.


Belirtildiği gibi, Sony FW-100BZ40J ve FW-32BZ30J yalnızca iş ortamları içindir. Sınırsız işlevsellik için tasarlandı: kurulumu ve mevcut çalışma ortamlarına entegre edilmesi sorunsuz, iş için tasarlandı. Sony, bunu FW-100BZ40J'nin güçlü alüminyum çerçevelerine ve daha da fazlası, akıllı bir kablo yönetim tasarımına sahip FW-32BZ30J'de yansıtıyor - tehlikesiz ofis alanlarının korunmasının ayrılmaz bir parçası.

Bir ofisteyseniz ve o duvarda Sony şeklinde bir boşluk varsa, radarınızda sıkıca tutmanız için bunlar; bu arada, yeni bir TV arıyorsanız ve en iyi fiyatı istiyorsanız, sık güncellenen sayfamıza göz atın.en iyi televizyon fırsatları.


Bugünün en iyi Sony Bravia W85 fırsatları Amazon AU Benzer Amazon'u Görüntüleyin Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz