Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Switch Lite'ı unutun, yeni ve daha güçlü bir Nintendo Switch (sessizce) yakında geliyor

Switch Lite'ı unutun, yeni ve daha güçlü bir Nintendo Switch (sessizce) yakında geliyor

Nintendo bu hafta uzun süredir söylentileri açıkladıLite Değiştir- daha küçük, daha uygun fiyatlı,değiştirilemezson derece başarılı versiyonuNintendo Anahtarı. Ancak bu, Switch'in bu yaz piyasaya çıkacak tek yeni versiyonu olmayabilir.


  • Nintendo Switch incelemesi
  • Super Mario Odyssey incelemesi
  • The Legend of Zelda: Breath of the Wild incelemesi
  • En iyi Nintendo Switch fırsatları

Nintendo'nun sunduğu resmi belgelere göre şirket, orijinal Switch tasarımına yeni bir işlemci ve yeni depolama yongaları takmak istiyor.

dosyalamaFederal İletişim Komisyonu (FCC), Birleşik Krallık'ta tüm cihazı satış için yeniden sertifikalandırmanın baş ağrısına uğramadan mağazalarda zaten mevcut olan mevcut bir ürünü değiştirme isteği olan Sınıf II İzin Değişikliğinin bir parçasıdır. Devletler.

Yeni yongalar, özellikle grafiksel olarak yoğun ve kapsamlı oyunlar sırasında daha az yavaşlama dahil olmak üzere, evde kullanılan taşınabilir konsol için bir dizi iyileştirme sağlayabilir (işte size bakıyoruz,Zelda Efsanesi: Vahşi Nefes), daha hızlı yükleme süreleri, daha az ısı ve en önemlisi daha uzun pil ömrü.

Tabii ki, yeni çiplerin getirmesi de mümkündürYokbu iyileştirmelerden. Bununla birlikte, Nintendo Switch Lite, daha pahalı olan kardeşinden daha iyi bir pil ömrüne sahiptir.daha küçükYeni silikonun bazı somut faydalar sağlayacağı fikrine biraz güven veren pil hücresi.


FCC dosyalamasından net değilne zamanBu ince ayarlı Nintendo Switch konsolunun dünya çapında raflara çarptığını görmeyi bekleyebiliriz. Kim bilir?Zaten aramızda yürüyebilirler....

Bunun özellikle sıra dışı olmadığını belirtmekte fayda var. Konsol üreticileri genellikle donanımlarını bir şarkı yapmadan ve bu konuda dans etmeden ince ince ayarlar ve geliştirirler. Örneğin, Microsoft ünlü bir şekilde içindeki silikonu değiştirdiXbox 360konsolun kötü şöhrete direnişini daha iyi hale getirmek içinKırmızı Ölüm Yüzüğükonu. Daha yakın zamanda, bir sony-ps4-pro-review-Pingtwitters-official-playstation-4-pro-reviewbazı model numaralarına yeni donanımlar takılmıştır.soğutma fanları çok daha az gürültülüönceki modellere göre.

Ancak bu yeni modellerin bazı göze çarpan avantajları olsa da, bu kesinlikledeğil uzun süredir söylentilere konu olan Switch Pro. Bu ikinci nesil Switch'in yenilenmiş bir tasarım, daha büyük ve daha yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekran ve aynı zamanda daha hızlı dahili bileşenler. Ayrıca muhtemelen daha yüksek bir fiyat etiketi talep edecektir.


Nintendo, daha önceNintendo Switch Pro veya Switch 2Ancak Japon oyun şirketi, avuçiçi cihazını duyurana kadar Switch Lite hakkındaki söylentileri de yalanladı.

Bugünün en iyi Nintendo Switch fırsatları 869 Amazon müşteri yorumu Nintendo Switch Console Gri ... 365games.co.uk £ 299,99 Nintendo Switch'i Görüntüle (Gri) ... Nintendo Resmi İngiltere Mağazası £ 299,99 Nintendo Switch Console Selfridges £ 329,99 Düşük Stokları Görüntüle Nintendo Switch (Neon ... Amazon Prime 330 £ Göster Daha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz